Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@gabinkas no lacnejšie ani veľmi nebolo v ba.. ale bol veľmi dobrý výber topánok a obrúčok, ostatné veci som nepozerala, tak neviem.. tie topánky predávali svad. salóny a tam sú topky najdrahšie :-. ale sú prenááádherné, tak mi to nevadí :-D x-)
Odpovedať
@gabinkas no ja ich mam zadarmo od kolegyny a su peknucke biele len 1x pouzite..a sadnu mi ako uliate ale aj tak ich musim skusat budem behat v nich po byte :-D
Odpovedať
@dracica6663 drači, ja som pol dňa v nich behala v nedeľu :-D aj so mnou varili, aj tancovali :-D
Odpovedať
@dracica6663 ty sa máš , aj ja chcem takú kolegyňu :)) tak to je super . ;-)
Odpovedať
@simcab :-D ;-) parada, ja som ich mala asi tak polhodinku ale to je malo musim skusit mat ich dlhsie aby som vedela ci vydrzim v nich ak nie tak si pojdem kupit ine....vsak uvidim casu este je vela....ale paci sa mi ze je malicky opätok paradicka....lebo vsade som videla iba z velkym...
Odpovedať
@simcab a koľko stáli , ak sa môžem spýtať ? aj obrúčky ? bože, ja sa tak teším na zajtra :-)
Odpovedať
@gabinkas fúúha, ja som za ne vyvalila 70€ :-p teda drahý :-D ale topánky, čo som mala pôvodne kúpené som predala za 50€, čiže tieto vyšli koniec koncov len na 20€, tak paráda :-D my sme na veľtrhu chceli obrúčky len popozerať, že ktorý vzor ako vyzerá.. a teraz si ich dáme vyrobiť z chir. ocele, lebo biele zlato sme zavrhli.. ak však vy chcete zlaté, tak na veľtrhu bude kopa firiem s nimi.. a aj ceny sú celkom dobré, všetci dávajú aj veľtrhové zľavy ;-)
Odpovedať
@simcab tak to je super. možno aj my niečo vyberieme . I keď môj drahý mi povedal , že on kúpi obrúčky :) takže čakám kedy ma postaví pred hotovú vec, že už ich má :) ale to by mi nespravil . tak som zvedavá na zajtrajšok .
Odpovedať
@gabinkas no jej dcera mala minuly rok svadbu a odvtedy nepouzila tie topanky tak mi ich dala...
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova vedla Palusku autoskoly pod kinom v ZM ;-) uz vies kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 áno, už viem ;-)
Odpovedať
@dracica6663 ved práve, ja si kukám veci aj tuto v tom bazare čo je, lebo sú to veci, ktoré mal človek jeden krát a niektoré sú pekné :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gabinkas ano to je pravda, ale niekedy sa neoplati to postovne bohuzial...to uz treba viacej veci kupit.
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak tie co mate oznamenie "fotkove" ako mame aj my dosiel mi mail z fotolab.sk maju vikendovu akciu jedna fotka 10x15 za 0,08 cize nas vydu oznamenia aj s pozvankami 120 kusov na 13 euro :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ano, lenze tam od druhej strany mas tie loga fotolabu ako na klasickych fotkach. Takze by si to musela bud podlepit alebo co aby to nevypadalo blbo.
Odpovedať
@dracica6663 hmm, to hej. ja sa teším na ten zajtrajšok, dúfam, že niečo pokúpime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka nam tato blbost vooobec neprekaza preco by som mala dat 1 euro za toto oznamenie nejakej firme teda tej jedinej ktora je v Leviciach lebo tam som sa najskor bola pytat a povedali mi ze oni maju jednotnu cenu ci je to vlastny alebo ich navrh a to by nas vyslo 120 euro minimalne preco by som 100 euro neusetrila?? neviem my nie sme asi az tak narocni ludia a tiez nasi hostia druhu stranu nebudu skumat urcite :-p :-D :-D my sme si uz 1 navrh vytlacit dali ked sme davali vyvolavat fotky z Vianoc a nam sa to veeeelmi paci :-) a priznam sa toto ma ani len nenapadlo ani som sa na druhu stranu nepozerala,skumala som drobnosti,farby,lesklost ci to dobre vyzera ;-)
Odpovedať
@gabinkas a co mate v plane kupit?
Odpovedať
@trdielko149 palec hore ;-) presne tak na zadnu stranu sa nikto nepozera a vsak to len rodine a blizkym posielas - tym ktorych poznas... :-)
Odpovedať
@dracica6663 no zaujali ma tie boty a obrúčky ..... ešte neviem ako s výzdobou, či si nebudeme teda sami robiť, tak možno niečo z toho ... uvidím
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby :)) my menime farbu vyzdoby :D tomi ma uz asi zabije...z cyklamenovo-zelenej bude cyklamenovo-hneda :)) skusim prerobit pierka a ked sa nepodari,tak budu asi na predaj - mam ich v albume, kebyze viete o niekom kto ma cyklamenovo-zelenu vyzdobu :)) @bybi - tebe musi byt doma velmi dobre, ked sa ani neozves :D
Odpovedať
dievčatá, čo si myslíte o týchto šatách?? http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadob... mne tie gule na zadku pripadajú ako vankúše - chrániče :-D
Odpovedať
@simcab :-D napodobne to vyzera velmi divne ako plienka strcena pod satami....alebo ked sa podkne aby si neudrala zadok :-D
Odpovedať
inak ale spredu sú pekné.. až na tie vankúše :-D
Odpovedať
@simcab by sa mala nevesta ukazovat len z predu a ked niekam pojde bude cuvat do zadu :-) ako rak
Odpovedať
@dracica6663 :-D no asi tak :-D a nemusí si ani dávať pozor, či sa niekde nepotkne, lebo ak by, tak sa jej nič nestane - vankúše ju zachránia :-D
Odpovedať
@simcab hm ale moze sa prevratit lebo tie vankuse su velke takze si moze udriet hlavu...ja by som jej dala este prilbu :-D
Odpovedať
@dracica6663 :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@simcab aka by bola krasna.... :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 presne tak, nám sa rozpočet tiež trošku zvýšil, ale myslím, že to zvládneme nejako... koncom roka som robila ako drak, aby boli nadčas, tak som si dosť našetrila, ale už sa to aj pomíňalo, dosť veci sme nakúpili, poplatili... my budeme za zákusky platiť 300euro, 100 sme už platili zálohu ... a alkohol si skúste pozrieť vo veľkosklade, tam je to lacnejšie ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?