Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby caute, skuste mi pomoct prosim :) Tu ma ms bezala reklama jedneho salonu v ba,ze tento vikend maju vypredaj spol.siat od 49 a svadobnych maggie sottero od 199. A moja hlava derava zabudla,ktory salon to bol,reklama uz nebezi.. Dakujem
Odpovedať
=-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, tak vypredaj je v BA v salone Diamond :D Konencne sa mi podarilo zohnat cyklamenove servitky....sice mensia ako som chcela, ale su cyklamenove :D
Odpovedať
@petkaa28 aj na ich stranke maju napisane kolko ake saty stoja a ze to je vypredaj? ja sa este na stranku nedostanem ked som v praci ale doma pozriem
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 nie, na stranke nemaju ceny....
Odpovedať
@petkaa28 peťa, ty máš ráno?? ]-( :-D :-D :-D ja už mám toľko roboty spravenej, ako inokedy ani za celý deň :-p ale aspoň mi rýchlo uteká čas.. :-)
Odpovedať
caffte! Nejako to tu stichlo... =-) @simcab simi pekne oznamko!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja vstavam okolo 9:00, kym sa dotrepem do prace je 10 prec...takze u mna je este rano :D ale som tak chora, ze neviem rozpravat, takze kebyze este mozem lezat, vobec by som sa nenahnevala.... inak, aj s bybi ste ma inspirovali tymi vasimi oznamkami.....sakra, to uz bude nase asi 5 oznamko :D ak sa mi podari dnes v praci naucit sa na zajtrajsiu brutal skusku, tak vecer doma skusam nove ornamentove noznicky :)) u nas v senci maju nadherny papier - farby od vymyslu sveta, noznice do 3 € a vyrezavatka akekolvek :)))) bude kreativny vecer :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ahojky :-) tak ja som optimista, verím že sa zadarí.. snáď :-D hmm, to začnem asi tak od marca, zistila som že sa mi moc bruška do šiat nezmestí, tak radšej ešte počkáme chvíľku :-D a vy už sa snažíte teda? :-) @petkaa28 a čo, zohnala si si tam aj šatičky? :-) jeeej no super, že sa ti podarilo zohnať, ja čakám na tie čo si mi link poslala, som ich objednala, tak uvidím či využijeme, či nie :-D V sobotu ideme do Brna na veľtrh, juuuuuuuj tak moc sa teším ! :-))))
Odpovedať
@beronsche ďakujem za pochvalu :-) myslím, že bude pekné..
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Petka uz piate??? :-D Tak potom hod fotky ze co si vymyslela :-) Ja som mala len jeden navrh, aj to ma napadlo tak uplne neplanovane a to aj mame :-) A ze vstavat o 9-tej, jaj to ja mozem len snivat, ja vstavam 6.20, nachystam seba aj Zarku, do skolky a v praci zacinam 8.30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g werus jedny sa mi tam velmi pacia, ale uvidime za aku budu cenu...a kamaratka si ich bola skusat, moju velkost - 38 a ze prsia by musela mat aspon obvod 100, aby to pekne ukazalo, tak neviem kam sa ja s mojimi lentilkami hrabem... :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bybi noo...ja stale nieco menim :D no babule, ak mi vyjde zajtra pohovor - drzte palce, tak aj ja zacnem skor vstavat :))))) len nech to vyjde :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 Petka a menis robotu??? A co spravis s obchodikom???
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi no chcela by som...ako obchodiky dobre zarabaju..klop..klop...ale predsa stabilny prijem je stabilny prijem ak chceme mat babo...obchody ale nechceme zavriet, hladame do nich predavacky. no vsetko sa odvija od zajtrajska... robotu sme si nejak extra nehladali, zrazu nam obom prisli veeelmi lakave ponuky, tak uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 chorá si? :-( jeeeeeeej a majú tam aj nejaký pre mňa papier? :-D ja by som chcela nejaký ružový perleťový, ale nikde neviem nájsť :-( a to ti nevedeli cenu povedať? =-) a ty si si ich prečo neskúšala? :-) ty lentilka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ako uz ma nic neboli, ani horucku uz nemam, aj nos mam volny, ale dutiny mam tak upchate, ze sa dusim ked rozpravam... pojdem ti tam este kuk :) ak nie tam, tak to pozriem v piatok z reklamke kam idem...chces hladky, ci struktruovany?? hladkych, ale matnych tu maju snad milion farieb... ja som v tom salone este nebola...stoja vraj 399 € co je moc....uvidime kolko budu vo vypredaji...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 skoro sa uzdrav Petka :-) Musim aj ja vytiahnut moje saty, som ich dlho nemala na sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dakujem :)) jaaaj, ty aj weruska ma len "stengrujete" s tym vasim skusanim a ocumovanim v skrini :D ja si tam mozem akurat tak na rifle kukat :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 ja sa uprimne na moje saty casto nepozeram, zaberaju mi polku skrine, ale su v takom vaku, aby drahy nevidel a nechce sa mi to z toho vytahovat :-D Ale uz by som mala, uz som ich dlho nevidela :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata potrebujem radu. AKo to byva s predjedlom? Je pripravene uz ked hostia pridu alebo sa nosi na stoly? Nasla tom totiz peknu servitkovu vyzdobu s tym, ze sa to polozi do prazdneho taniera. Ale ak tam uz bude predjedlo tak to bude blbe a nebude sa to dar zrealizovat. Kuk moj album ako si to predstavujem.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, do akeho tvaru chcete mat poskladane servitky? klasicky spic, alebo vejar? alebo ten kvet co sa teraz robi?? ja voobec netusim
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela ten spic ale zacal sa mi velmi pacit taky ten kvet, jedna vacsia a jedna mensia na sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 moc moc ti držím palčeky aby ti to zajtra vyšlo ! :-) a taktiež prajem skoré uzdravenie ;-) ty si poklad, no práveže to je to, že ja to musím asi vidieť, lebo takto ti neviem presne povedať.. Ono by som chcela taký, z akého je robené naše oznamko (mrk do albumu) :-) Peti 399 stojí kúpa? či požičanie? Lebo za kúpu mi to príde super cena :-) Ale veď aj ja môžem max tak do skrine na rifle kukať, moje svadobné sú u kamošky, ktorá mi ich nechce ani bohovi ukázať :-D Len túto sobotu som mala výnimku :-DHe, mi objednala podväzok, nechce mi o ňom viac povedať, len že bude nádherný, neviem ani farbu, ani čo, len že bude s našimi menami, juuuuuuj že mi ho dá až v deň svadby, potvorka :-D Takto ma naťahovať :-D @kacennnka no čo som ja videla keď bolo predjedlo, tak to už bolo nachystané pre ľudí pri príchode... ale tak sa mi to moc nepáči a preto my asi predjedlo zo zoznamu škrtneme, aj tak tam bude jedla habadej si myslím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 práve to mám tiež dilemu, že ako servítky... vôbec netuším, páči sa mi veľmi aj ten kvet ako spomínala katka, ale zase aj ten špic nie je zlý... ani ten vejár... kurnik a ešte sa mi moc páči aj taký ten obdĺžnik, do ktorého potom dáš menu pekne, to tiež super vyzerá.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g aky obdlznik? to som este asi nevidela
Odpovedať
No tak ja moc servitky neriesim :-D, ako daju bude ...
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g 399 € je za kupu popolnocnych...a to mne pride byt strasne vela...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja dam nakoniec asi ten spic. Kedze bude predjedlo, ruzu by som nemala kde dat, spic je jednoduchsi. Prave som sa snazila urobit ruzu no dost sa mi to rozchadza. A okrem toho hostom to bude aj tak jedno:D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nad tym nerozmyslala, asi ako bajka, ako to daju, tak to bude :-D My aj tak budeme mat aranzera, takze mna zaujima len aby vyzdoba bola zelena a ostatne necham na nich :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?