Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinka a co sa tyka tych mojich dni tak uz sme rozmyslali aj nad napadom odstavit ich tak mesiac pred svadbou na nasledujucich 9 mesiacov, ale nakoniec sme si povedali nie aby som si mohla dat poharik vinka a a aby som sa dobre napapala kedze viem ako bolo zle obom mojim sestram ked boli tehu
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale tebe nemusi byt zle
Odpovedať
tak držím palce vštkým budúcim nevestičkám...inak najtiaž bude koniec leta a už to tu bude čo nevidieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinka mne je zle ked mam co i len svoje dni dostat nieto este ked budem tehotna
Odpovedať
Profilova fotka
miska tak radsej si to posun ale pomocou gynekologa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko uvidis, ako nam to zleti a potom 30.4.2011 budem na teba v kostole mysliet :-)
Odpovedať
fiiha miskomisak tak to mate ozaj komplikovane :) tak drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sobicatko ale tak ako spravna kulturno vychovna pracovnicka to musim zvladnut lavou zadnou, sama som organizovala stuzkovu na ss s tym ze spoluziaci s nicim nesuhlasili tak toto uz bude brnkacka
Odpovedať
martinkaa: tak aj ja si pomyslim na teba :) a budem ti drzat palce :) kedy by ste chceli mat sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to este neviem, asi okolo 16:00
Odpovedať
martinkaa : tak ja budem na teba mysliet prva :) ja to budem mat bud o 14:30 alebo najneskor o 15tej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sobicatko ja to tiez planujem o 15tej aby som s kludom mohla spat aspon do deviatej :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
sak toto :)
Odpovedať
ahojte, tak my sme sa boli informativne pytat na salu a ta pani na recepcii sa na nas velmi zvlastne pozerala a este aj dvakrat zopakovala, ze ci myslime az rok 2011, a my, ze ano, a ona, ze nech sa teda prideme opytat na konci roka, ale hlavne, ze ked som tam volala, tak mi prevadzkarka povedala, ze uz od marca prijimaju rezervacie na rok 2011, super komunikacia, fakt. a este nam povedala, ze sa hotel bude pravdepodobne prerabat- to tvrdia uz dobre tri roky a stale sa nic nedeje, no uvidime ako to nakoniec dopadne, ale potom povedala, ze nech si teda v priebehu aprila zavolame, ze ci sa bude naozaj prerabat bola som z toho mierne v soku, ze maju taketo medzery v informaciach
Odpovedať
Profilova fotka
Sobicatko, tak ty to budes mat skor zasebou, tebe uz budu gratulovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mishelita, tak ja veru by som sa pozerala, aj po niecom inom
Odpovedať
Profilova fotka
Tak holky moje dnes vam sem az do marca buduceho roku pisem naposledy. Zelam Vam dovtedy pekne pripravy a nebojte sa pravidelne si vas budem citat len nie prispievat. Uzivajte si to tu a ak by niekto nieco potreboval staci mi napisat na email: michala.smykalova@gmail.com Alebo ak mate FB tak tam ma najdete pod menom Michala Smýkalová Majte sa tu krasne
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko aj ty sa maj krasne a hned si tam pridam na FB za priatela :-)
Odpovedať
miska A preco tu nebudes az do marca??? :-o Nevie niekto???
Odpovedať
aj ja som zvedava co sa stalo =-) =-) =-)
Odpovedať
miskamisko- aj mna by to velice zaujmalo
Odpovedať
miskamisko - čo sa stalo???
Odpovedať
Mám tu pre všetky odkaz od miskamisko - požiadala adminku o zrušenie svojho účtu. Dôvod je taký, že sa bohužiaľ pohádali dosť s priateľom kvôli tomu, že riešila svadobné veci a jemu sa to stále zdalo príliš skoro. Bude sem naďalej chodiť čítať fórum atď, len bohužiaľ už nebude prispievať :-(
Odpovedať
no tak to mi je teda ozaj luto :-( ja sa tiez hadavam s priatelom, ale tak aby mi niekto vycital ze sa predcasne vrham do svadobnych planov,citam svadobne fora a tesim sa, tak to by som si teda nenechala |-| a inac baby, mate niekedy take myslienky (ked ste napr. nastvane na svojich priatelov) ze nemate na ziadnu svadbu ani chut? 8-( lebo ja to mam dnes. mali sme mat pekny vikend, ale ten moj vie vsetko tak pos.at ze si niekedy hovorim, ze toto mat aj pocas manzelstva tak neviem neviem.... (ide o alkohol,aj ked nie vo velkom mnozstve,ale tak vie sa dost zrubat a robi mi len hanbu) |-| :-( a to v najblizsich mesiacoch ideme este riesit spolocne byvanie. :-| akoze spolu uz byvame u nasich asi 2 roky, ale niekedy je to taka ponorka, ze mam priatela vazne plne zuby. niektore veci neviem prekusnut :-S
Odpovedať
ja nie som ten typ, ktory si necha skakat po hlave.. 8-( ved vztah je o tolerancii preboha a nie o zakazovani takychto banalit.. ved na svete su dolezitejsie veci.. clovek nema ruky nohy a tesi sa zo zivota a tu sa ludia hadaju kvoli tomu ze je holka tak zamilovana, ze sa tesi na vlastnu svadbu 8-( dost postavene na hlavu.. rora, ak je v tom alkohol, vyries si to cim skor s priatelom.. pretoze s alkoholom to nejde k lepsiemu ale k horsiemu.. a ponorkova choroba? no ja neviem.. ja som s priatelom viac ako sedem rokov ale nam sa take nieco nestava.. viem ze to nie je dlha doba, su aj dlhsie vztahy, ale aj tak.. ved manzelstvo nekonci prvou hadkou alebo prvou ponorkou.. je to zvazok /alebo by mal byt/ na cely zivot..
Odpovedať
tu ponorku som myslela tak, ze ked je priatel opity, nemozem ho vtedy vystat, ale bohuzial nema kam inam ist nez vytriezvie, tak mi potom strasne vadi a doslova ho za to neznasam :-( nehovorim ze chodi domov ozraty kazdy tyzden, ale tak ma v robote takych kolegov co piju hocikedy a dost to ma nanho vplyv. su to stari chlapi co nemaju byt kvoli komu triezvi, navyse so sprostymi recami o svojich zenach a podobne 8-( 8-( a ked mu dohovaram ze mne sa nepaci ked si da v robote jeden dva pohariky vina, tak on hned na to ze ved nechodi domov opity, ze on si len sem tam pripije a hotovo. no ale dnes to teda dorazil. 8-( neviem ako to budem riesit. nie som ten typ co robi kompromisy a viem ze popijania vinka sa nevzda. 8-( a ked mi povie ze hej, aj tak to bude robit mne za chrbtom. v tomto je po svojej notorickej mamicke. 8-(
Odpovedať
tak to je najhorsie, ked je kolektiv, ktory ma zly vplyv a este k tomu stiahne k sebe inych 8-( no myslim si, ze pokial priatel vidi ze ti na tom naozaj tak zalezi, tak by si mal dat povedat.. :-S
Odpovedať
rora, tie myšlienky čo si popísala mám aj ja, keď ma vytočí. Teraz sa to snažím brať s rezervou, lebo som nervózna zo školy a tak ma všetko niekoľko násobne vytáča... ale tiež sa mi stáva, že najradšej by som ho poslala niekde, keď ma naštve... to sa asi stáva. On totiž vie zarýpať vtedy, keď je to najmenej vhodné. Neviem čo poradiť s alkoholom. My občas chodíme aj s priateľovými kamarátmi a ich partnerkami/manželkami von a tam tiež popíjame. Keď si dá priateľ tak dve pivá, tak je to ok, ale niekedy si dá viac a to sa večne poštekáme, lebo je nepríjemný. Dooosť hnusný sme mali silvester, to sa čudujem, že susedia nezavolali políciu... A tá ponorka, to tiež poznám. Môj priateľ má strašne veľa voľného času a tak očakáva, že sa mu musím stále venovať. Dookola mi volá do práce. Nie že by ma to otravovalo, ale mám toho veľa, nestíham a potom sa akože hnevá, že sa s ním nechcem rozprávať. A najhoršie fakt že človek nemá ani kam zaliesť, keď je naštvaný, lebo bývame v jednoizbovom byte... tanicka, vy ste spolu aj bývali? Teda myslím tak, že ste boli každý deň spolu?
Odpovedať
Tak to muselo byt ozaj dost vazne ked si Miska musela zrusit ucet. Ved nikdy nespomenula ze sa s priatelom hada kvoli tomu ze riesi veci okolo svadby. Prave stale hovorila ze co vsetko jej drahy uz vybavil a taaak... No neviem .... Nechce sa mi tomu verit no ale dajme tomu ze je to tak .... rora Co sa tyka mna tak ti odpoviem ze nie. Zatial sa mi to este nestalo zeby sa mi stratila chut ist do toho s drahym :-) My sa uz nevieme dockat kedy uz konecne budeme spolu. Lebo my spolu nezijeme. Ale mozno si to poviem niekedy potom po svadbe :-D Ale potom uz bude neskoro.. :-D A co sa tyka alkoholu tak som rada ze ten moj je abstinent rovnako ako aj ja. Lebo ako sa hovori alkohol je metla ludstva. A vobec nam to nechuti, mame odpor k alkoholu. Ved co uz moze byt dobre na takej palenke? A najradsej by se boli keby sme ani na nasej svadbe nemuseli mat ziaden alkohol ale to asi nepojde.
Odpovedať
kast, ano.. dlhsiu dobu, ale pre iste veci, ktore sa nas dvoch netykali, sme to museli skoncit.. ale o to viac sa tesime znova teraz..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?