Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
jaaaaj, tak na to sa ani jedna nesmieme pozerať, lebo to by nás šlahlo :-D
Odpovedať
mám, len nie sú s vlečkou... mysliš že to vadí? a čo hovorte na to, ak ide závoj až po zem, aj ked tam ta vlečka nie je?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, nepozerám, tiež keď som bola v jednom salóne sa ma pýtala že koľko som za ňho dala, tak keď som im cenu povedala, tak nechápala, že koľko si pýtajú :-) ale tak čo, je to ten najkrajší aký som si mohla vybrať a cenu už neriešim radšej :-D ja som taká že keď sa mi niečo moc páči, tak si to kúpim, cenu neriešim a potom čumím, že aha, majú to aj lacnejšie, ale čo už so mnou, vydávam sa len raz :-D
Odpovedať
baby a ešte jedna otázočka: aká je farba champagne?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím že vôbec nevadí že nie sú s vlečkou ;-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
za odpoved myslím :-D
Odpovedať
ako šampanské.. taká ani béžová ani ružová..
Odpovedať
Profilova fotka
barborav - taka ako sampanske :))) nie slonovinova - ta je viac biela, ale taka akoby troska do zlatista, ale iba taky nadych - velmi pekna :)) aj ked neviem, ci som to napisala zrozumitelne :D
Odpovedať
peťka, ale aj s nádychom do ružova trošku.. ale je kráásna
Odpovedať
barborka, na týchto šatách ju celkom vidno: http://www.top-bazar.sk/oblecenie-obu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Miska, oznamko cislo 3 je najkrajsie:) jasny favorit. wera, ano vymazala to, ale nic mi na to uz neodpisala, ze naco ich potrebovala co sa tyka zavoja, ja asi nebudem mat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj katka :-) už si objednala??
Odpovedať
Profilova fotka
napisala som jej, ze kedy by jej vyhovovalo prevzatie... ale este sa neozvala
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka, aspoň že tak, že to vymazala, ale ako si môže dovoliť dakto uverejňovať cudzie fotky a toľko! u seba v albume bez dovolenia... ani sa ti neospravedlnila ani nič???
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby, včera som bola u deduška a babičky, deduško sa mi chválil aký oblek bude mať na našej svadbe, tak sa mi predvádzal, obliekal si sako, že aký je v ňom fešák x-) juuuuuj také moje zlatíčko je :-) sa tak promenádoval, ešte sa pýtal, že či bude ku mne ladiť, no teší sa moc že sa mu vnučka vydáva :-) jaaaj len som sa chcela o moju radosť s vami podeliť :-) a ako vaše prípravičky nesú vaši blízky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky. veri, aj ja uz chcem skusat babino :-N Dufam, ze sa vam zadari :-D Ja si zavoj sama budem robit, uz len nech moj vyoadne z domu na den a ide sa na to. =-)
Odpovedať
ach, weri, veľmi sa s tebou teším :-) :-) :-) no zároveň som aj smutná, pretože ja už starých rodičov nemám a veľmi mi chýba hlavne môj starký.. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh ahooj :-) aj ja dúfam, že sa vám zadarí - možno budeme aj spolu naraz kočíkovať (minimálne virtuálne) :-D
Odpovedať
weri ti mas ale stastie ze mas este starych rodicov.... :-( ja uz mam len jednu banku lebo minuly rok mi zomreli 2 dedkovi a babka ...bol to velmi zly rok :-(
Odpovedať
Profilova fotka
wera, napisala mi len tu jednu spravu vtedy: "ahoj,prepac nebolo to tak myslene,dala som ich tam len na dnes lebo som ich ne nieco potrebovala ale este dnes vecer ich stiahnem.. " ale to uz je jedno, nechcem to uz riesit. ja mam iba dve babky, dedka ani jedneho. A z toho jedna babka na 90% nepride na svadbu, pretoze je na vozicku a odmieta chodit niekde do spolocnosti, stale je len doma zavreta:(( takze ak pojde aspon do kostola, tak to bude uspech, ale pochybujem:(
Odpovedať
hm kacenka...to mi je luto...moja babka je zdrava nstiastie a stale chodi kazdy den do kostola...a uz sa vypytuje kedy bude svadba uz aj tento rok chcela..neviem kam sa ponahla :-) povedali sme ze treba pockat nemame peniaze... :-)
Odpovedať
ladyjh ides si robit sama závoj? a mas aj nejaku predsatvu? a tyl uz mas kupeny?
Odpovedať
Profilova fotka
weri jasne :-D :-D :-D ani ja uz nemam starych rodicov :-( Ale som rada, ze sa dedko s tebou vytesuje, weri. rada by som si myslela, ze aj s nami sa starki tesia, ze nevesticky? :-N Zavoj hej sama, material este nemam, ale mam vyhliadnuty, a uz len treba ist pon :-)
Odpovedať
a kam ho pojdes kupovat?
Odpovedať
Profilova fotka
simcab, dračica, kacennka - veľmi ma mrzí, že už nemáte dedkov, babičky :-( ja mám s deduškom taký vzťah akoby bol môj otec, a keďže tatina už nemám, tak neviem si predstaviť, že by v tento deň nebol so mnou ani jeden.. :-( Ale nebuďte smutné, určite budú nás budú všetci naši blízki, aj tí čo už nie sú medzi nami sprevádzať nielen na svadbe, ale aj životom a dávať na nás pozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pojdem ho kupovat do velkoskladu materialov a latok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
werus zlaty dedko :))) moj sa uz tiez chysta :)) aj s babkou :)) ja mam len z mamininej strany vsetkych :))
Odpovedať
baby pierka budete dávať aj ženám? =-)
Odpovedať
barborka, my nebudeme mať pierka asi, no u nás sa dávajú len mužom..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?