Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
weri, my poháre kúpime nejaké hocijaké v tescu a mám v pláne vyrobiť také postavičky z farieb na sklo a tie tam prilepiť =-) prípadne fakt dám na ne len stužku.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maryenn - dobrý nápad, takto máte poháre plné spomienok :-) kweetinka - moc ďakujem za radu x-) aj k náušniciam a k náramku sa mi hodí, tak uvidím aké má rozmery a ak také aké by som potrebovala, beriem ju :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - a ty vieš ako sa robia také tie farby na sklo? ja by som chcela také výslužkové fľašky pre najbližších spraviť, veľmi sa mi to páči, ale nikdy som to nerobila, tak ak by si mi poradila, budem ti moooooooc vďačná :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha baby, krásne nádherné svadobné šatičky a za skvelú cenu - http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... ja by som si musela môjho drahého aj 10x brať aby som mohla všetky moje predstavy splniť :-D :-D :-D
Odpovedať
weri, práve som pozerala tie šatičky x-) krááásne sú :-) keby som nechcela tortové, tak ich beriem :-D
Odpovedať
weri, ja to budem robiť klasickými (detskými) farbami na sklo.. predáva sa taká sada, kde má jednu alebo dve kontúry a asi 6 farieb.. je to sranda :-) normálne si dáš obrázok, ktorý chceš namaľovať, na to položíš priesvitnú fóliu.. po obrysoch namaľuješ kontúrou.. tú necháš zaschnúť a potom vymaľúvaš farbami.. chce to trošku praxe, aby sa ti nerobili bublinky, ale je to fakt super.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, keby ja som šatičky nemala dávno doma, a ani ich nikde nebolo zohnať, tak by som asi vybrala tieto, sú nádherné :-) ale aj tak by som smútila za mojimi, krajšie som si ani nemohla nájsť a vysnívať :-)
Odpovedať
weri, prepáč, ja som zabudla aké máš šaty.. môžeš mi to pls poslať do IP??
Odpovedať
neni su doma, su u tvojej kamosky :-D :-D
Odpovedať
aha, a ešte k tým farbám - zabudla som napísať, že tieto sa volajú zlupovacie.. vlastne keď ti obrázok zaschne na fólii, tak ju z nej pekne odlúpneš a pricapneš na sklo, zrkadlo, obkladačku.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky. weri, vsetko najlepsie :-x Ja som rozmyslala, ze si kupim 2 krystalove pohare na sampanske a tie budu nase svadobne, a budeme z nich pit na vyrocia a tak....... tiez ten moj zo stuzkovej len zapada prachom........ a ani mne sa nic dnes nechce :-( v robote nuda..........
Odpovedať
cauko lady ;-) ja by som xcela poradit co robit ak mi bude prsat cez fotenie :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
kweti, to je moja mora.. lebo tu v okolí nemáme žiadny pekný interiér :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cauko kweti. niektore baby maju fotky aj z dazda. ja by som z toho nerobila velky problem - ozdobny parazon a ide sa. A ked budes niekde v parku, tak pod stromami sa bude dat.........Ber to tak, ze ti bude prsat stastie. A co sa tyka svetla (ked nebude slnkop svietit) - fotograf bymal mat svetlo. Ked si ho rezervujes a budes vediet, koho budes mat, tak sa ho spytaj, ake moznosti mate a co navrhuje. On/a by mal mat skusenosti so vsetkym pocasim........
Odpovedať
Profilova fotka
kweti, v tomto albume im prsalo, a nepokazilo im to nejako den - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
lady myslela som ted predsvadobne foto ;-) lebo ted je uz blbe pocasie zial....
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka dobry fotograf zvladne aj dazd, ale inak si najdi zaujimave interieri a mas to v suchu. Ak bude fotograf dobry nepotrebuje ani zableskove zariadenia alebo studiove svetla a jeho fotoaparat to zvladne bez problemov na prijemne iso s pouzitim tak max dvoch externych bleskov - A ked vonku nesvieti slnko tak fotograf tiez nepotrebuje blesk ani ziadne ine svetla. Co sa tyka fotenia v dazdi je to zabava, uz sme tak fotili a bolo fakt kopec srandy aj na jednej aj na druhej strane
Odpovedať
kvetinka vsak predsvadobne foto mozes mat aj na jar napriklad..ak ti vadi toto pocasie...
Odpovedať
Profilova fotka
vid album petronellynka, im prsalo ako z krhly
Odpovedať
draci dik, ale toto mame zajednane uz dlho ;-) ;-) ..ty nebudes mat ziadne taketo foto? miska inak mas pravdu v hentom..mal by zvladat :-) ale horsie je to podla mna pre te par chapes...vecne v dazdi zmurkam atd :-D ....no tak budem zmocena, no a co :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ver mi skus sa spytat tej petronellynky ako sa jej fotilo v dazdi predsvadobne fotenie
Odpovedať
aha vidim..maju jednu fotku v albume..su zlati s tymi dazdnikmi 8-)
Odpovedať
kvetinka urcite nebudeme mat stoji to zase peniaze a to ze sa nedari fotime...to este len budu fotky svadobne ked to bude nejaku 1-2 ho trvat :-)
Odpovedať
ja mam zas rada fotky chapes :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cafte bambulky, juuuj musim vas docitat, nemam dako cas na net, mali sme narocny vikend plny navstev, pluc roboty vela a mala je stale chora. :-(
Odpovedať
ahoj zuzi.. tak sa rýchlo liečte!!! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeejda baby ste sa rozšupli, keď som tu nebola :-D :-D :-D simcab - poslala som ti šatičky :-) kweetinka - :-D :-D :-D presne tak, mám ich u kamošky, to je skoro ako doma :-D :-D ale inak dobre robím, lebo som si istá, že by som sa v nich každý deň premávala :-D kweetinka a kde budete fotiť? v TT? či v BA? a aký štýl fotiek by ste chceli? - lebo ak by ste chceli viem o super priestoroch ale sú také staré, špinavé :-D a mne sa preto veľmi veľmi páčia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) len na skok som vas dosla kuknut :-) werus prajem vsetko naj naj ;-) aaa aj ja chcem vidiet satickyyy :-)
Odpovedať
baby boli ste uz v paris disneyland ?? da sa ist aj cez slovensku cestovku??
Odpovedať
Profilova fotka
lady - mooooooc moc ďakujem za prianie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?