Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
cauko vitaj ;-) inak stale si kukam bazar..a vzdy aj ked vidim pekne saty, mozno rozumna cena, stale ma mrzdi to ze si ich nemozem vyskusat, iba rovno kupit...{aj ked najkrajsie doted som videla u meddy :-p :-p }..mam strasne strach z toho..lebo mne sa aj horsie napr. tricka kupuju, niekde som mensia a inde vacsia :-D takze malokedy to super sedi |-|
Odpovedať
trdielko mas krasne tie fotky nove ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka dakujem :-)
Odpovedať
trdielko, vy budete mať žlté obrúčky??
Odpovedať
Profilova fotka
simcab kombinacia-zlto-biele alebo ta chirurgicka ocel ;-)
Odpovedať
trdielko takze este nie si rozhodnuta? inak vcera som sa ta to pytala tu, asi nedocitavas co tu napiseme :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) vždy keď sem prídem, tak tu nikto nie je :-D
Odpovedať
meddy ahojky, ja som este tu 8-) ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ja tu len co chvilka odbehnem, ale nemozem na dlho. Len teraz cakam na nieco a nemam co robit tu chvilku :-) Trdielko dakujem x-) Aj tebe simcab x-) Ja som uz davnejsie nasla jedny krasne topanocky, ale su trosku smotanove a uz si nepamatam ze ako velmi. tak som zobrala ten chrbat zo siat a mam ho so sebou a idem ich dnes pozriet. Dufam ze nebudu velmi tmave a pojdu k satam, ale obavam sa ze hej :-( Kweinka a co studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) ako sa dnes mávate? ja som dnes taká nervná na všetko, že sama nechápem - aaaach tie hormóny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ahoj, docela fajn :-) bybi aj ja chcem vidieť šaty :-N wera to poznám :-D :-D :-D urob si bylinkový čajík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - tie tvoje šatky sú nádhernééééé, veľmi sa ti hodia a robia ti peknučkú postavu :-) budeš nádherná nevestička :-) meddy - ahoj :-) noooo z bylinkového čaju je mi zle teda by mi asi moc nepomohol :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
wera :-D bolo by ti zle, tak by si nebola nervná :-D :-x
Odpovedať
baby baby, som tu len na skok, potrebujem sa vykecat :-) už som začala nakupovať :-) a začííínam sa tešiť, mám pocit, že ma to najviac chyti 23.10, kedy máme ppredsvadobne fotenie, ktore sme dostali ku foteniu svadby :-) kde zmizla biela ruza? chodi sem este? ci som nieco premeskala? prajem vam pekný deň :-)
Odpovedať
neviete prosim vas kde na nete najdem kriziky na obrad ? na akych strankach? dik
Odpovedať
Profilova fotka
barbora ahoj, bielu ružu som tu dlho nevidela :-| dracica skús si nájsť cez google, alebo pozri tu v albumoch. Viem, že sa tu objavuje dosť často meno pána ku ktorému si dávajú nevesty robiť, len si teraz neviem spomenúť...
Odpovedať
meddy mozem sa opytat, ci budes mat svadbu v kostole alebo na urade?
Odpovedať
Profilova fotka
barbora v kostole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, teraz som poslala prispevok a neukazalo ho :-( meddy posli mi email adresu do IP a ja ti poslem saty :-) A kocky dakujem straaaasne moc za pochvali, ani neviete ako velmi ma to tesi x-)
Odpovedať
dračica, ide o pána mušinského..
Odpovedať
meddy to som si aj myslela, ja mam stale problem, že nevieme este stale, kedy schvália sobášne soboty :-/
Odpovedať
barborka, sobášne soboty sú aj v kostole?? teda aj tam sa schvaľujú?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab skor na urade... Lebo ja tiez stale cakam, kym schvalia a daju terminy kedy sobasia na buduci rok :-)
Odpovedať
no však o tom viem, že na úrade sa to tak robí, no že je to aj v kostole tak, to ma prekvapilo..
Odpovedať
nie, my máme na úrade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi sú náááádherné a krásne ti pristanú x-) x-) simca v kostole to tak nie je. Iba sa s kňazom dohodneš na dátume a čase ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem meddy x-) x-)
Odpovedať
meddy, však to som si myslela, že to je tak.. len ma barborka pomýlila, pretože som nečítala všetko..
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi nemáš za čo ;-) naozaj budeš krásna! ;-) simca :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?