Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby ako sa tak pozeram tu, tak vsetko ide podla planu. Aj vys te to niektore pozerali? http://www.mojasvadba.sk/my/todo.php
Odpovedať
Jani.....heeej ja si tam poctivo vyčiarkujem :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nie som sama mata. malicka sa ako ma dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, na buduci tyzden idem za nasim DJom/starejsim, tak som zvedava na nho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz si aj ja budem :-)
Odpovedať
Jani.....vykúka :-D :-D Je asi dosť zvedavá-po maminke a očividne má rada jogurty dnes som ich zjedla minimálne 3 :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda chutky, chutky! uz ti nebyva zle? Co povedala ostatna rodinka?
Odpovedať
Jani...trošku dosť zaskočený :-D :-D :-D TAk už negrkám ale niekedy iba také že mi nič nechutí jesť...a náladovosť :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Idem bábiky moje ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! par dni som tu nebola velmi som vam chybala? chichi :-D moj krasny drobcek uz ma 1.rocik boooze ako to len ubehlo rychlo pred rokom bola v perinke malinka buc buc :-N a teraz velka herecka co chodi popri nabytku a pije sama z hrnceka :-) drahy sa mi len dnes vratil z vycviku tak si uzivame ze sme konecne sweet home sweet home x-) :-D co mate nove babiky ? ja som cez vikend asi milionkrat pocitala zakusky uz mi sibe z nich :-N este sa do mna aj moja teta pribrzdena pustila no resp.to je mojej mamy sesternica takze mne je to nic a este raz ma nastve na moju svadbu nepojde a moze sa aj z toho poskladat ]-( mala sproste raci naco robite svadbu,mali ste sa vziat ked si bola tehotna mala Emmka je uz aj tak nemanzelska tak co aaach ]-( ]-( ]-( ale inak bolo fajn :-)tak ja idem venovat sa drahemu zajtra som tuuuu :-) :-)
Odpovedať
Trdielko...ešte raz malej Emmuške všetulinkoooo NAJ :-) :-) :-) Kedy si mala vlastne termín? :-N Uži si drahého ;-) Ten môj majú niečo tak príde až o 20:00 :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dúfam že ste tu niektorá ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj, ja som.. tak my sme odisli pred desiatou..a ako sa ti pozdaval v kastieli personal? kto vas obsluhoval? tak ste pekne potiahli, ze do rana..mas aj foteckyy? hod ich sem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak je to cudne, ja ked som sa pytala, ci uz chystaju na oslavu, ze kamoska :-) ma dnes u nich narodeninovu oslavu a to bolo nieco pred desiatou, ked sme odchadzali, tak ze nie, ze ziadnu oslavu nemaju.. tak neviem, mali ste aj stoly pripravene?
Odpovedať
Profilova fotka
a mali ste DJ-a? Lebo ani ten tam nebol, resp. nik sa pripravit neprisiel.. :-|
Odpovedať
Simi...............fúúú to neviem opýýýtam sa tetučky lebo my sme boli ešte v Špačinciach.... ;-) A ozaaaj nemali ste takééé čierne auto? :-N
Odpovedať
Sotly boli "viac-menej pripravené :-p
Odpovedať
Simi....pár foto je na FB
Odpovedať
Profilova fotka
nieee nemali.. :-) no ale mali ste nachystane stoly, a DJ-a? ako to, ze o vas nevedeli? a co sa chces opytat tetusky? ]-(
Odpovedať
Simi....taký pánkovia :-D :-D TAký trošku tučnejšííí :-D :-D Teda jeden tam taký bol ;-)
Odpovedať
Simi....jaaaaj tak niiiiiiiiič elbo sa mi zdalo že si to ty :-D :-D :-D :-D :-D Viac v IP :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, len mi je cudne, ze o ziadnej oslave nik s personalu netusil a casnik mi povedal, ze o 23.tej maju zaverecnu...hmm.. a kto vas obsluhoval? ;-)
Odpovedať
Simi.................v IP :-)
Odpovedať
Prišla IP???? BO mi blbne boook :-(((((((((((((
Odpovedať
Super :-( Radim volal že sa zdrží príde až v noci ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Takže nová zábavka idem robiť haloweenskeho strašiaka :-D :-p |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lulu prezrad, preco nas tu tahas za nosy? bavi ta to?
Odpovedať
SImi....nechápem ako si na to rpišla? Ja ťa neťahám kľudne dám ti kontakt na moju tetu zavolaj jej
Odpovedať
Ale ako sa hovorí od dobroty na žobrotu...som rada že Vám mám ale takto to dopadne super teším sa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty mi nemusis davat ziadny kontakt, ani dokazy..tie mam sama.. ziadna oslava v kastieli v jaslovskych bohuniciach v sobotu nebola.. preco to robis? je mi z teba smutno
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?