Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Teraz tá malá čo tancovali čaču :-) Malinká ako plakala :-( ;-)
Odpovedať
caute zelam vsetkym krasny vecer
Odpovedať
ja som tuuuuu cipana riadnu oslavu budes mat mata..... nic nestresuj, tvoj drahy ta isto nejak prijemne prekvapi!!! Inak, este stale pozeram, ze co to za nova nevesticka s nickom mata tu je a potom mi dojde ze to si ty.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj ruzi, aj tebe pekny vecer
Odpovedať
Ružičkaaa....konečne si sa ozvala :-) Bero...prekvapí? on viem len príjemne šokovať :-D :-D :-D Heeej som to ja :-D :-)
Odpovedať
No oslavo to bude ale nebudem moc aktívna kvôli drobcovi už sme si toho vytrpeli dosť ;-)
Odpovedať
Ja dne spíšem ako deb*l :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mati a co budes mat 50 tku? To vas viac ako nas na svadbe. :-) bero, super namotavacia stranka, ze? No skoda...
Odpovedať
Zuzi...ha že 50-tka daj pokoj to až o 30rokov :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Zuzi...malá čo robká? :-N
Odpovedať
ja som oslavovala dnes a ja vzdy len skromne s priatelom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne spi, posledny tyzden ma so zaspavanim problem. Ruzi, ja musim mojmu dopredu povedat kedy mam sviatok, bo by ho to ani netrklo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ruži...okrúúhle je u nás zvykom poriadne :-D :-D :-D Ale rodičia zacvakajú :-D
Odpovedať
no ja som mala cely bombovy vikend...ach jaj tolko radosti az sa bojim ci sa to smie :-N :-D
Odpovedať
Zuzi...to sú pekné chvíle keď malinká spí že? :-D :-N Užívaj si tichúčko ;-) Ruži...sa máš :-D ;-)
Odpovedať
Idem...dobrú nocku a príjemný zvyšok večera :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mati uuuzasne, ved o chvilku zistis. :-)
Odpovedať
Halo, spite vsetky???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj Deni, ja som tuu ;-)
Odpovedať
Jeej, simi, no ahoj ;-) Tak ako??? Este vyletujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este oddychujeme :-)) a ty ako?
Odpovedať
No celkom fajn, trosku sa bojim, lebo idem k zubarke zajtra, boli ma zubcek :-( ale inac vsetko o.k. Stale to tu sledujem, ci sa tu neobjavia tvoje fotecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj neboj sa, an nenazdas a vyjdes von z ambulancie, drzim palceky ;-) jaaaj no ano chystala som sa nejake tu dat cez vikend, ale zase nejak nebolo casu :-( behom tyzdna sa posnazim :D
Odpovedať
No dakujem, len ked zubari su ti jedini lekari, ktorych sa tak strasne bojim. Ale prezijem, co uz. Ale ved ja ta nesurim, len sa velmi tesim. Ked budes mat cas, tak ich pridas ;-) Takze uz mate klud - tyzden PO? :-)
Odpovedať
bambu ja idem 1.10 a uz mam strach :-D
Odpovedať
ruzi - :-D Tak to mas na strach este cas. Ja by som sa az tak strasne nebala, keby ten zub nebolel. Som strasna pacientka, idem len vtedy, ked ma uz nieco boli :-(
Odpovedať
ja mam kontrolu..ale vies ted to mam zas nabite...3 lekari v tomto obdobi a vzdy sa vsade bojim :-D
Odpovedať
Ja sa bojim jedine zubarov ;-( Mne bez inekcie nemozu robit nic. :-D Akych lekarov ty musis navstivit?
Odpovedať
zuby, oci, nohy :-D :-D :-D ...a tebe pri robeni zuba dabaju na bolest? mne nikdy nedal a ani sa nespytal ci xcem, a to mi aj robil to vazne vrtanie co slo az k nervu 8-(
Odpovedať
Och Bozeee....ani nehovor. Tak nechodim k zubarke casto, ale raz mi tahala zub a vtedy mi pichla inekciu na znecitlivenie. No a odvtedy si bez nej nedam robit nic. A ani sa ma nemusi pytat, ona vie, kedy to je potrebne. A som sice zdravotnicka, ale toho sa straaasne bojim :-D ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?