Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby........čo by ste robili na mojom mieste??? :-( Do 15:05 sa mám rozhodnúť aby mi vedeli určiť čas buď operácie ale potratu :-( ;-(
Odpovedať
Baby a to ozaj sa da takto uz skoro zistit pohlavie? Aj ja ked budem tehu tak si o to mozem poziadat a spravia mi to? Len problem bude v tom ze drahy si nenecha dobrovolne zobrat krv lebo on ma fobiu z injekcie. Chudatko moje male. Ale dufam ze ho presvedcim ked sa to bude dat spravit :-)
Odpovedať
ale na to nemysli nic sa zle nestane pri operacii..... poviem ti este neico...mojim rodicom povedali ze moja sestra bude postihnuta ked sa narodi........no a narodila sa a nestalo sa tak ako povedali lebo vsetko doktori nevedia....toto si pametaj ( sestra je moc ukecana a blazniva - ale inak nema ziadnu vadu :-D )
Odpovedať
Hainy.....naozaj mám aj taký papier...ale síce je to drahšie(70€) Ale je tam aj ovela menšia pravdepodobnosť pomýlenia sa než pri utz
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu prestan blbnut a necitaj take hovadiny! Budes mat krasnu dcerku, tak sa daj zasit a uvidis, ze mala bude zdrava a krasna.. len musis verit a nevzdavat sa! Vsetko dobre dopadne neboj.. Ja verim,ze ma bez objednania urgentne vezmu s aftickom do servisu, lebo vonku je zima jak svina a moj maxik sa rozhodne,ze on kurit nebude..a o 2 hodinky vyrazame na dovolenku:/
Odpovedať
Drači....dobre pamätám
Odpovedať
lulu A co na to hovori Radko? A co tvoji buduci stari rodicia? Ale lulu ty sa nemas co rozhodovat. Ty uz si rozhodnuta! A spravne!
Odpovedať
Profilova fotka
no keby si bola chlap, tak ti poviem, ze ta zavesim za gule do prievanu. :-) fakt lulu, ako pisu baby, rozhodnut sa za teba nemozeme, len ty sama musis vediet co chces. Boj alebo prehru. A toto je len zaciatok zivota, pridu este horsie chvile, sami ale netusime ake. O tom je zivot, raz sme hore a raz dole, svata pravda pravdiva.
Odpovedať
no jasne ze operaciu co chces si babetko dat vziat??? vsak tu nie je o com rozmyslat... operacii sa kazdy boji ale to nic vazne nebude uspiata a ked sa zobudis bude po tom ..neboj vsetko dobre dopadne drzime palceky a mi verime ze to dopadne. len este musis aj ti verit....
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ja som nikdy tehotna nebola, takze teraz mi tazko povedat co by som robila na tvojom mieste. ale myslim, ze keby som sa do takej situacie dostala, tak by som o svoje dietatko bojovala zo vsetkych sil. neviem si predstavit, ze by som sa ho vzdala bez boja.
Odpovedať
Peťka......tak peknú dovolenku Radko je v Trnave,rodičia tiež :-( Poslala som Radkovi sms.ku každú sekundu čakám čo mi napíše
Odpovedať
a kedy mas tu operaciu?? lebo ja tu dnes uz asi nebudem aby som vedela kedy mam sem prist...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ozaj baby,mate pocit,ze sa so mnou da vydrzat len chvilu,lebo mi stale nieco vadi? To mi dnes tomi volal,ze sa takto vyjadrila frajerka jeho kamarata...tak jej dal odkazat,ze nech nerype do jeho buducej zeny :D zlaty :)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu a pokial ide o strach z operacie, tak v maji mi necakane museli vybrat slepe crevo. skoro som umrela od strachu leziac pred operackou na stole. a nakoniec to nic nebolo. len sa mi zakrutila hlava, zavrela som oci a dalsie co si pamatam je ako ma budia, ze uz je po. tak hlavu hore!
Odpovedať
Baby toto mi napísal : " Lucka ako sa opovažuješ myslieť na potrat...skús ho podstúpiť tak budeš jedna z tých kur*i ktoré nemaju radi svoje dieťa" BAby prečo ja prečo :-( :-( :-( :-( :-( :-( |-| ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zlatíčko lulu .. nechcem aby to odo mňa vyznelo zákerne ale vieš si predstaviť že by si išla na porat a bol by všetkému koniec? tomu neverím....musíš pozbierať všetok optimizmus čo je v Tebe a s ktorým si vyberala kočíky vecičky a ten ti pomôže ....
Odpovedať
Drači...asi zajtra..pokiaľ sa tak rozhodnem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sinov, ja som tehotna bola a urobila by som to iste. Palec hore. Petka, zlaty.
Odpovedať
Peťka(slintacik) ..................keby to bolo také jednoduché........ :-(
Odpovedať
hm??? co pokial?? a ti chces nad niecim uvazovat??? ja neviem ale podla mna nie je o com... vsak babetko chces...tak uz si rozhodnuta tak treba to povedat doktorovi sup...
Odpovedať
lulu Ty proste nemas nad cim rozmyslat! Koniec! Si predstav zeby si spravila tu druhu moznost .. zeby si nezabojovala o babatko .. tak by si si to cely zivot vycitala! A teraz mas sancu zachranit malinku tak musis predsa do toho ist!
Odpovedať
petka :-D Tak to je dobre ... ale neviem ti povedat lebo som s tebou nebola dlhsie ako tu chvilu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, nemas co vahat, jasne ze operacia, vidis aj tvoj najdrahsi stoji pri tebe.
Odpovedať
hej to ma pravdu to urcite by si si vycitala ze nic si pre nu nespravila a len tak sa vzdala...to snad nechces o tom rozmysalt... vsak oni ta uspia a nebudes o nicom vediet...operacia je zla ale tak ked treba tak co uz treba podstupit...vsak ide o velaaaaaa..........o malicke nevinne dievcatko...
Odpovedať
Tak dobre...........spravím to
Odpovedať
Profilova fotka
lulu možno sa to nezdá ale je ... nehľadaj dôvod prečo nie keď existuje jeden obrovský a krásny prečo ísť do toho .....
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, palec hore. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu nechcem ta presviedcat, ale mna by asi cely zivot trapilo, ze som to aspon neskusila. ze mozno vsetko mohlo byt inak.
Odpovedať
lulu To nemyslis vazne! A ty si Radkovi povedala ze uvazujes nad potratom? To hadam nie! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
lulu super
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?