Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahojte. Dobre ranko :-) Ja som celu noc nemohla spat neviem preco. Vecer ideme na Dj Tiesta tak som zvedava co to bude az to bude. Moc sa mi tam nechce ist no ale ked uz mame kupene listky tak pojdeme. Nebol nahodou uz niekto na nom? Aky je? Baby ja mam vycitky ze nic nerobim na svadbu. Za chvilu sa zacina skola a potom zasa nic nespravim. Ale nenapada ma co by som mohla robit. Oznamka sa budu rozdavat az niekedy v maji tak to ma cas a co ine by som mala robit? Neviem ale mam pocit ze nieco zanedbavam :-|
Odpovedať
mozno niektore :-) ja sa nudim v praci tu v BA poriadne prsi strasneee....a mam dovolenku v stvrtok a piatok ( piatok idem do skoly) superrrr ze nebudem v praci 5 dni doma... :-)
Odpovedať
Hainy....šatičky si choĎ skúšať..lebo v Trnave už majú aj na budúci rok napráskané ;-) :-N A hlavne fotografa a kameramana..by si si mala radšej teraz zajednať ;-) :-N
Odpovedať
Drači...ja teraz budem dlhoooo doma asi mesiac :-N A to iba sedieť,ležať a nenámahať sa..šak mi začne z otho dr*ať :-D :-N
Odpovedať
a mne dnes prisiel balicok..brat mi teraz pisal jupiiiiiiii to mi prisli od jednej baby vyzdoba na auto,ruzicky a stuhy, a organza...uz aby som bola doma a videla to ... :-D :-D :-D prva vec co uz mam doma a tyka sa svadby...
Odpovedať
luci no to hej ja by som tiez nevydrzala dlho doma ale rada sa tesim ked som doma ...a naprikl. ked su vianocne svatky tak a som doma 2 tyzdne uz je to dlho a uz by som isla do prace....asi som neni normalna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka :-D :-D :-D ešte že mňa tu nikto nevidí, len niekedy šéf keď prechádza cez môj kancel k sebe :-D ružička - ja mám pohyblivú pracovnú dobu, ale oficiálne by som tu mala byť medzi 10tou - 14tou každý deň, ostatné záleží na dohovore so šéfom :-D hainy - no tak ono máš času ešte kopec, ale fotograf, kameraman ako lucinka spomínala to môžeš začať pozerať, aby mali ešte váš termín voľný :-) a potom, neviem - sálu máte rezervovanú? ostatné stačí tak začiatkom roka, alebo tak nejako :-) baby koľko pred svadbou budete dávať oznámenia? budete chodiť každého pozvať osobne?
Odpovedať
lulu Ja som uz chodila po salonoch a vsade mi povedali ze im pride nova kolekcia v novembri takze mam prist potom. Dokonca niekde chodi nova kolekcia aj vo februari takze ja do augusta mam este cas. Ale stale neviem ci si mam saty kupit alebo pozicat. Sa bojim ze ich potom nepredam. A navyse ked si poziciam zo salonu tak mi tam daju aj vyzdobu na auto, na tortu, pohare, bolerko, rukavicky a ine veci. To vsetko v cene za saty. A keby som si kupila saty tak tie ostatne veci si musim kupit tiez a potom sa starat ci ich predam nepredam.
Odpovedať
vierka mne mama hovorila ze to sa patri osobne pozyvat pravdaze ty co su moc daleko tak ti nie...ale ze oznamenia sa davaju do ruk a pozvu sa osobne...a ty co byvaju daleko to sa posle postou... podla mna staci tak 3-4 mesiace pred svadbou aby sa mohli vcas zariadit...ale tak aspon u nas je to tak ze vedia datum uz teraz tak....to je len oficialne pozvanie...
Odpovedať
wera Ved o kameramanovi som ti pisala vcera. Ze akurat cakame na DVD ze nam ukaze svoju produkciu. A fotograf bude vlastne kameraman v jednom. On povedal ze nas aj pofoti. Pripadne si poziciame od kamosa zrkadlovku. Neviem mne az tak nezalezi na fotkach. Nas pofoti si vyberiem zopar dobrych ktore si dame zaramovat a ostatne aj tak budu lezat niekde v albume. Radsej si pozriem video zo svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - a ty chceš len z novej kolekcie? - lebo to počítaj že suma bude omnoho vyššia ak by si sa rozhodla pre kúpu :-) aj mne hovorili, že príde nová kolekcia, ale ja som mala vybrané z roku 2007 a žiadné iné sa im nevyrovnali :-)
Odpovedať
Vieruška :-D Aha tak dobre :-D :-D Hainy..aha ;-) Drači..ja už sa tešíííím na Vianoce a Haloween :-N ;-) Asi mi šibe čo? :-D Ale mňa baví robiť výzdobu..prestieranie..anaržovanie :-) A k tomu vianočné koledy x-) A vôna medovníčkou :-) Juuj už sa neviem dočkať
Odpovedať
Článok sa načítava...
A co sa tyka rozdavania svad. oznameni tak niekde som citala ze 10 az 12 tyzdnov pred svadbou. A teraz mali jedni znami svadbu a rozdavali oznamka mesiac pred svadbou ale iba tym co ich nepozyvaju na svadbu - takze len oznamenie o sobasi. O nasej svadbe vie len najblizsia rodina tak dufam ze ostatni z rodiny si medzi tym nezabookuju nejaku dovcu lebo ma porazi. Takze mohli by sme im to oznamit ale neviem kedy :-N
Odpovedať
Vierka...to je pravda..ja mám tiež kolekciu 2007 ;-)
Odpovedať
Hainy...my budeme oznamká rozdávať v októbri ;-)
Odpovedať
No vidite kocky. Ja som sa ani nepytala ze o kolko bude drahsia nova kolekcia. Tak asi zavolam do salonov.
Odpovedať
lulu A uz mate oznamka? Tak to je super ze v oktobri :-) Keby sme uz aj my takto o mesiac sli rozdavat ... ale aj to bude :-)
Odpovedať
Hainy...hej oznamká už máme..kuk albumík ;-) Niekde by tam mali byť odfotené ;-) Ale neboj ubehne to rýchlo ;-)
Odpovedať
ahojte dievčatká. tak čítam čítam, kopu nových vecí. Dračica ty už máš niečo na svadbu hovoríš ??? to aj ja mám začať ? ;-)
Odpovedať
no ja som tiez do salonu pysala a pytala som sa na jedny saty povedali ze stoja okolo 500 eur lebo je to nova kolekcia a potom som sa pytala ze keby som ich chcela ale nabuduci rok ...to vlastne bude stara kolekcia 2010 ..a odpisala ze to bude mensia suma lebo saty su drahe oni saty kupia aj za 1 600 eur a salon chce na tom este aj zarobit..to zavisi ze aj od toho kolko za ten rok sa pozicali tie saty..ze ci uz zarobili na ne...potom uz je mensia aj suma o tolko...ale urcite starsia kolekcia je lacnejsia
Odpovedať
HAiny..neni sú tam pridám hňeď ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj dievcata, salon el dostal nove saty od maggie sottero. ja si snad nikdy nevyberiem... :-D
Odpovedať
lulu To oznamko co je pod nim napisene super oznamko? Tie kadibudky? :-) Lebo ziadne ine som tam nenasla ..
Odpovedať
lulu neverim ze vsetky saty v TT su zajednane na vsetkyy soboty v roku :-D :-D :-D
Odpovedať
nestras :-D
Odpovedať
gabinka no ja neviem len ked ja mam skolu a tarez sa nudim cez prazdniny tak pozeram a tak som si objednala vyzdobu a uz mi prisla...a v septembri mi ma prist bizuteria... DJ uz mam aj fotografa ale to este ma cas povedal mi ...s nim sa mam stretnut az na jar.. a este salu musime vybavit..a to je vsetko na tento rok...aj mam par navrhov na oznamka...a to je vsetko. Uz sa budem len ucit.... ]-(
Odpovedať
Hainy...nieee ineeee http://pokec.azet.sk/lulu756/fotoalbu... tu je dúfam že ti to otvorí Ružička niíe tak som to nemyslela napríklad jedni sa mi páčili a že už sú zajednané :-o ;-) myslela som to tak :-N
Odpovedať
sinov : ja som tam aj pisala do salonu EL...tam maju naderne saty a tu znacku co chcem...len od MS chcem saty....lebo su krasne ... podla mna
Odpovedať
Hainy idem to spraviť aby bol verejný a rýchlo kuk a potom ho zase dám len pre priateľov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica ja sa neviem rozhodnut medzi satami od nich a od nicole. tetusky urcite zo mna trafi slak az pridem skusat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?