Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ružička..samozrejme..uvidíš keď sa staneš tehuľkou a budúcou mamičkou ;-) :-)
Odpovedať
Bybi..presne :-)
Odpovedať
Bybi..a Zarka už spinká? :-N
Odpovedať
lulu a to sa stalo i tebe? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ale kde, pozera rozpravky... Ale u nas je o hodinu menej :-) mne tiez slzy tiekli na prvom ultrazvuku, ale mne aj od ulavy ze je vsetko ok a srdiecko bije x-)
Odpovedať
Bybi..presne :-) Ružička..no ja som dieťa plánovala až v 22 ale nebránili sme sa aj teraz ;-)
Odpovedať
Bybi..aha a jaké rozprávky u vás letia? :-D :-N
Odpovedať
hehe tak ako sa ja poznam :-D ja sa maznam uz len so psikmi a rozpravam sa s nimi ako s detmi :-p :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vies ze ani neviem :-N ona pozera co je v telke, ale ani neviem co to je. Nieco kresnele so zvieratkami =-) :-N
Odpovedať
Ruži..jak môj tatino :-D
Odpovedať
no hej, mavam taky pocit ked si priviniem psika na hrud, a potom ho musim dat prec, ze preco mi ho beru, ja sa xcem on starat... :-D :-D
Odpovedať
bybi..aha :-D Ale hlavne že je tichučká :-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ružička..akú máš rasu? či doma nemáš? :-N
Odpovedať
u nas v Tatrach u babky, ale vzdy su to nejake zmiesaniny, mam to aj v albume na fb ;-) doma zial nemam...mame to vzdy vadilo
Odpovedať
Profilova fotka
caute, uz som aj ja tu, tolko roboty okolo domu, zajtra nam pridu robit sadrokarton, tak som aj polevku zvrtla a este lasagne zajtra. My mame hafa Badyho zlateho retrievera. :-)
Odpovedať
zuzka videla som...boze jaka gulicka, skoda ze nezostanu vecne taky malicki :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruzi, a teraz je z neho hebedo velke, ale ked vidi jedlo, tak je ako steniatko male. :-)
Odpovedať
Baby idem majte sa dobrú noc a príjemný zvyšok večera ;-) :-)
Odpovedať
no aj ten nas maly nejako viac vyrastol a to nam slubovali ze bude maly... :-D troska vacsi na moj vkus ale stale zlatunky :-D ...a je taky zivy hravy? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to stale je. :-) hravy a jaso pojaseny.
Odpovedať
no ja milujem ked sa nahanam so psom, ked ho schvalne podkusujem aby mna nahanal a skakal a ked ho aj s hrackou podpichujem, tak koniec :-D :-p
Odpovedať
Baby tak tooto mi sem nedá dať :-D Pozrite http://www.ceskoslovenskytalent.cz/vi... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Šibe mi s tými smajlíkmi :-N Som sa nudila :-D Ale neee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no to je ksicht :-D :-D :-D co to aku piesen vlastne spieval? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
,Baby dakujem:) mame aj na pitbulov oblecko:) Neviem aky je rozdiel medzi ocelou,titanom a wolframom..ja som silna alergicka na kovy a jedine titan znesiem:) a wolfram este nepoznam a nechcem riskovat..
Odpovedať
aha..no dufam ze nie som alergicka na ocel..jak to mam zistit aby mi neskodila obrucka? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jedine testy,mne dali take nalepky na chrbat a podla reakcie zistia alergiu
Odpovedať
no hej bola som na alergickom a nezistili mi to...len ktovie ci tam skusali i kov uf |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si skus taky lacnejsi prsten kupit a nosit ho chvilu
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj takto o tyzden uz v tatrach budem relaxovat:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?