Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zilina moze byt, ja som mobilna, takze no problem. akurat som pozerala kvietky aj na vyzdobu aj do kytice, tak sa mi zapacili lalie /tie mi kupuje moj drahy/ alebo aj kaly. no ak nebudu pekne crepnikove, tak budem uvazovat o variante, ze bude vo vaze po jednej kvetinke ale s vyraznou farbou.
Odpovedať
Lulu - ty v den mojej svadby budes uz aj vydata a budes aj mamickou skoro 2 mesiace ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu ja nepridem :-( Ja idem domov az zaciatkom buduceho roka :-( Chcela by som ist na ten svadobny veltrh, ale este uvidim, ci sa mi podari vybavit dovolenku, lebo to je u nas najviac roboty a nemali by sme brat prvych 5 pracovnych dni volno |-|
Odpovedať
A ozaj: Pozerala som na mini telke čo tu máme discovery channel origináli na cestách(west coast custons či ako sa to píše) a jedna manželka toho pracovníka už šla rodiť..krásne to boo a potom ako zavolal do dielne že už je miminko na svete x-) A jednej tak robili auto lebo jej malá 5-ročná dcérka má epilepsiu a iné horoby :-( Aj som si poplakala...a tá pani volala sa Tanya už prekonala aj rakovinu prsníka :-( ;-( :-N Toto bol najlepší diel :-)
Odpovedať
Co sa tyka kvetiniek...kedze my budeme mat cyklamenovu vyzdobu, chcela by som tak ako Zuzik pise, do vazy po jednej kvetinke a vazne uvazujem nad gerberami (samozrejme v cyklam.farbe) aj ked kytica z gerber urcite nebude. Nebude to vadit, vsak?
Odpovedať
Deniska..no teeda :-D :-) A na stretko prídem už s bruškom :-D :-D bybi: škoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bambu, ak to nebude vadit tebe :-D mne by to vadilo, ale ja musim mat vsetko do detailu zladene. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ak bude stretko v septembri, to este brusko asi mat nebudes :-N :-D
Odpovedať
A potom keď dáme stretko už nie ako budúce nevestičky ale už ako vzorné manželky prídem už Sáruškou Zoe alebo Filipkom Simonom :-) :-D :-N
Odpovedať
Bybi dám niečo obtiahnuté na seeba :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby kto ste na fb deedee stibrana??:))
Odpovedať
Profilova fotka
petka to je ruzicka :-) lulu, no jedine tak :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzik - tak ja zas nie som taka detailistka :-D :-D :-D hlavne ze to ma rovnaku farbu. Tak ako tu ktosi uz spominal, s ruzami by ma to vyslo drahsie a dalsia vec, ruza sama jedina by tak nevyznela ako gerbera
Odpovedať
Peťka Deedee je Ružička ;-) Bybi..asi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambula ani ja nebudem ladiť kyticu s kvetmi na stoloch, v kytici chcem ruže a asi orchidei a na stoloch chcem hortenzie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky pozrite: http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavost... A ja som bola na prvych dvoch x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambu a mozno ma zaskocia ceny kvetov a bude po ladeni, hlavne z ebude farba. :-D :-D idem vysmirovat na FCB k lulu do priatelov, ktore ste tam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - sú krásne, ale ja som skôr na niečo takéto niečo - http://www.familyrnr.com/images/negri... http://www.caribbeanmag.com/images/ho... tam je najkrajšie kde som kedy bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau, krasne :-) my sme boli v karibiku, tak viem o com hovoris x-) Odkial je ta fotka co si sem dala?
Odpovedať
haha kolko zaujmu o moju osobu, ale vdaka 8-) :-p akurat mi odpisal ten z oddelenia sluzieb...akoze sa ospravedlnil, lebo v mojom dalsom maily som mu slusne napisala ci riaditelstvo vie o jeho prijemnom zaobchadzani so zakaznikmi...ale bolo to take nutene ospravedlnenie...ale kaslem ja na to, tak daleko sa nebudem stazovat, ide len o princip, ak budeme vecne ticho tak sluzby v SR sa nikdy nezlepsia a budu si mysliet ze ich robia dobre 8-( 8-( 8-( ...a este povedal zevraj ja som mala v maily neprijemny ton,boze ty brdo to su ludia, zo mna ide urobit hlupana co nevie citat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky,ktore ma nemate, tiez vas chces medzi priatelmi na FB. Kto chce, napiste mi IP a poviem vam meno. lulu blahozelam k babatku, nech je hlavne zdrave:) Ja chcem kyticu z ruzi ale na stoloch by som chcela asi radsej gerbery alebo orchidee
Odpovedať
Baby vy ma nelákajte tými obrázkami mora :-D ]-( :-D :-N Zuzi..ja si tam pôjdem pridať aj rodinu ale nejako na to zabúdam :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kocky. Citam vas tiez len tak zbezne .. lebo uz par dni som uplne stratena :-D vobec tu neviem najst svoje posledne prispevky. Zachytila som nejake stretko. Tak v BB je to blbost lebo tam by sa muselo prestupovat. Najlepsie je ist po hlavnom tahu smer Zilina. Ale aj ta je pre nas z vychodu daleko nie bambulka? :-) Inak lulu chcem sa ta opytat ci mas nejake nevolnosti. A pisala si ze si uz v 8 tt. Ale brusko ti este nevidno ze? A uz sa to nejako prejavilo na vahe? Stravujes sa tak ako pred tehu? Co sa vlasnte zmenilo za tych 8 tt? Odkedy je vlastne vidno brusko? Viete baby rozmyslam coraz castejsie nad tym aby sme sa zacali s drahym snazit o mimi uz 2 mesiace pred svadbickou. Ale nechcem aby to bolo na mne vidno a nechcem ani aby som bola pribrata.
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, brusko ti zacne vidiet az v nejako 4-tom mesiaci, a to len zacina rast... Takze 2 mesiace pred svadbou nebude urcite este nic vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - jamajka, negril - hotel couples resorts :-) fakt odporúčam, nádhera, krása, raj :-) na jamajke mala byť aj naša svadobná cesta, ale žiadna agentúra cestovná na SVK neponúka ten hotel, a nechcem ísť do neovereného :-( a ďalšia vec je, že v máji tam začína obdobie dažďov a hurikánov no a nechceme mať prepršanú svadobnú cestu :-D a na kapverdách si bola bybi?
Odpovedať
Kacennka dakujem ;-) Hainy...moja nevolnosti mám a sú to aj ranné ale hlavne nočné :-D Nie ešte nevidno bruško...a ani na váhe som nepribrala ;-) To je u každej tehuľky iné pozerám na mk už niektorým v 6tt vykukovalo bruško a zase ešte v 12tt niekoré nemali ;-) No a stravovanie: o to je veľmi individuálne. Máte v rodine nejakých alergikov? Ak áno tak sa neodporúčajú jesť také najvýraznejšie alergény - orechy, čokoládu, .....poprípade veci na ktoré je alergik v rodine alergický ale to skutočne závisí od toho či je v rodine nejaká alergia alebo nie. Nemala by sa piť káva. Nemalo by sa fajčiť.A ževraj pikantním veciam sa má vyhýbať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som zase z maleho mesta pri Zvolene. Ak sme teda aj ostatne vytane na stretku tak ja by som bola za Zvolen. A este aj Simcab je odtialto ak by aj ona chcela prist:)
Odpovedať
bybi Ozaj az v 4. mesiaci? Tak to je potom dobre. Len tiez sa nam to nemusi hned podarit kedy budeme chciet :-( Vy ste sa pokusali o mimi alebo sa vam podarilo? A nemoze to nejako uskodit plodu ked budem na svadbe tancovat?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, pokial nebudes tancovat nejake brejkdenc :-D tak nie, pohyb zas musis mat.
Odpovedať
lulu :-) No my nemame v rodine ziadnych alergikov. Nastastie. Ty mas niekoho v rodine takeho? Ale myslela som skor stravu a jej mnozstvo. Ci papas teraz viac alebo nieco ine alebo beries nejake vitaminky. Takze nevolnosti su asi neprijemna vec co? A na svadbe to by bolo asi 2x neprijemnejsie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?