Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Lapaj, zlate, take prave slovenske x-) Presne Lucka, ja poznam tiez par ludi, co dali zahranicne meno a typicke slovenskym priezviskom a vobec to spolu nejde |-|
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, palec hore! :-)
Odpovedať
Presne napíšem IP :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som napr. vzdy velmi chcela Jessicu, ale to by k nasemu priezvisku neslo.. A potom som spoznala Jessicu Orechovu a cela Jessica ma presla :-D
Odpovedať
Bybi konečne som dopísala Ip :-) :-D Lapaj je veru až moc slovenské :-D Moja "krpatá" ségra nechcela Lapaja ale Bennyho :-D :-N Jani konečne si sa ukázala :-D
Odpovedať
A kde je Gabinkas?? už tu dlho nebola :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu a ko sa mate?
Odpovedať
Jani...neviem či si čítala ale v noci každých 10 minút na Wc som chodila :-( |-| Ozaj v až zajtra príde Livikin Muž(teda sesternicim muž ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
lulu to ked uz teraz chodis tak casto na WC, to ked budes v 8-9 mesiaci tam budes asi spavat :-D
Odpovedať
Bybi dobre vedieť :-D Ale toto som myslela tak ´že som gracala :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aha... juj, no ja som tiez mavala nevolnosti, ale len rano a potom som uz bola ok, ale nevolnosti som mala az do nejakeho 18tt |-|
Odpovedať
bybi nestraš :-D Ale šak apríl je zachvílu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som v polke tehu bola stale -2kg... ale potom som to dobehla az az :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jejda pozeram, ze sa tu riesia mena pre deticky :-) tak u nas z chlapcenskych - Tomáš po tatinovi, Tobias, Alex, samuel, jakub. A dievcenske - Sofia, Laura, Ewelin ( ci ako sa to pise), Sara, .. Aaale neviem aj tak k nasmu buducemu priezvisku sa len tak nejake meno nehodi.. :-D baby neviete ako zdrobnit meno sofia? Vrazdila by som ak by dcerku volali sofina ofina :-D v dospelosti je to meno krasne, ale uz vidim ako by moja mama alebo svokra zacali s fifinka, a inymi pomenovaniami :-D
Odpovedať
Vierka mi máme Sofiu v rodine a voláme ju Sofi,Sofinka,Sofinečka, ale najčastejšie Sofinka :-) Ale tiež je to meno nádherné x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu mne sa to meno velmi paci aj mojmu drahemu, je u nas c. 1 ale fakt si neviem predstavit ako to budu zdrobnovat babicky potom :-D a vy mate ake meno pre drobca vymyslene? - necitala som vsetky prispevky :-N
Odpovedať
Vierka dievčenské: Timea(Timi,Timejka,Timka) Rebeka(Rebi,Rebeka,Rebečka,Beky) a drahému sa páči aj Kristína(Kristínka,Tinka,Kika) Chlapčenské: Filip(Filipko) alebo na 10% Christopher(Chris,Chrisinko,Chrisino,Christopherko)
Odpovedať
Profilova fotka
Vybrali ste krasne mena :-) a timea a filip su naj :-)
Odpovedať
A ozaj: Do svadby ostáva: 160 dní Do pôrodu ostáva:233 dní :-)
Odpovedať
Vierka ďakujeme :-) ;-)
Odpovedať
Baby spinuškáte??? Zachvílu mi ide boj o prežitie( ultimate survival) tak sa poberiem k TV :-D Tak rýchlo kým som tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
J apraveze nechcem zdrobneniny mien-Valeria bude jednuducho valeria a bodka 8-)
Odpovedať
Idem už mi to za 3 minútky ide :-) 8-)
Odpovedať
no je vela peknych mien...iste mena sa mi pacia, ale nemozem ich dat - lebo tu by zneli asi prilis divoko a chudak chlapec v skole a tak :-| aaale ved svet nespadne :-D ..len kukam ze je taky trend davat cudzie mena a 2 mena :-) akoze moc to nepodporujem
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka no kazdemu sa ine paci :-) mne sa zase nepacia klasicke mena :-) Zarka ma sice len jedno meno, ale mne sa pacia aj 2 ked sa to hodi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rozoberate mena? kym sa nevolame ako napr. Blanka Pretrhnutá, tak je to ok. :-D :-D sme boli s Emmuskou a sestrou v meste na spacir, nasli sme jeden svadobny obchod, ze mali tie svadobne toaletaky, ale sme len kuk cez vyklad, boli sme s kocarom a mala bola uz nervna, tak sme dnu nesli. teraz sa jej venuje ocko kym pojde spat, nech si ju uzije. :-D
Odpovedať
Ružička..každého názor napríklad mne sa 2 mená páčia ;-) :-) Zuzi...dúfam že môj drobec bude kľudný v kočiariku :-D :-N Ale deti ako deti :-D A presne nech si tatino užije svojej ratolesti! :-D Rodičia nakoniec napustili bazén :-) Voda úplne supeeer :-) Tak zajtra nakoniec príde sesternicin muž tak už vidím ako sa tam pôjdeme kúpať a budem sa "blázniť" :-D Teda hlavne moja ségra :-D A ozaj dnes bola super časť v Súdnej sieni :-D A k tomu horúca čokoláda..mňaam :-D
Odpovedať
Dúfam že ste tu niektorá? :-N
Odpovedať
Ale no baby :-D :-D Kde ste??? :-D :-N
Odpovedať
halo, halo :-D tu som
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?