Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby hurááá obývačka kompletne uprataná :-p x-) :-D Ešte spálňa :-p Kuchyňa je už uprataná a WC a kúpelka potom :-p |-| Ružička :-D :-D :-D
Odpovedať
Pracovňu a tú miesnosť pre ségru oni nech si upracú ;-) ]-( Ja som neni upratovačka a ani upratovací stroj 8-( :-p :-D
Odpovedať
dneska nejak s farbami na oci experimentujem, inspirovala ma simika aby som sa zveladovala ;-) :-D :-p lulu a radko nepomaha? ]-(
Odpovedať
:-D :-) Radko prechvílou prišiel zo stavby ;-)
Odpovedať
Idem majte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak maminka je uz konecne doma:)) priniesla nam naaaadherne ozdoby na tortu:))) foto v albume spolu s fotkami saly zo vcera :)
Odpovedať
Peťka..kráásne x-) x-) x-) Baby...tak Radko to má riadne buchnuté :-( Tak som mohla zabudnúť niekam ísť..jedine sama a to sa mi nechce |-| Uvidíme teraz spí..možno do zajra bude lepšie..dúfam ;-) :-| Tak som bola u rodičov na dvore som sa opalovala 8-) Ale bazén vypustili :-(
Odpovedať
Dúfam že je tu niektorá ;-)
Odpovedať
juu bazen by som xcela :-)
Odpovedať
Ružička majú taký modrý..šak vieš klasika :-D ;-) Ale chcú si dať kopaný do zeme x-) Júúj už aby to bolo hotové :-D
Odpovedať
BAby hajáte? :-N Alebo si užívate pekné počasie???
Odpovedať
Profilova fotka
lulu aj my chceme bazenik :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
hehe ja by som rada :-)
Odpovedať
Peťuš..to naši rodičia majú ;-) Ale už ho asi nenapustia..lebo už iba do stredy má byť pekné počasie a ešte kýn sa zohreje voda no neviem-neviem :-N ;-) Tak sme si aspoň na balkóne spolu užili x-) :-D Sme si grilovali- mňaaam :-N :-D 8-) Zajtra to doupratujem..dnes sa mi nechce :-p :-D
Odpovedať
aj ja xcem grilovaaaaaaaat 8-)
Odpovedať
Ružička...ale som zvedavá koľko priberiem :-D :-D Teda plus to povinné ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčence :-) Idem ja už off lebo myslím dnes už som bola až-až na nete :-p :-D Ale aako vždy možno sa ešte zastavím :-D ;-) Keď nie tak Vám prajem dobrú nocku a príjemný zvyšok večera x-)
Odpovedať
Dobré ráno :-) Vidím že mám toho "veeeeeľa" dočítať :-D :-D :-D Radko zase šiel na stavbu :-p :-( Tak som zase sama ;-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre ranko dievcence :-) vcera bol moj anjelik v tn na markize jeee x-) sme boli na rybacom pikniku varili sme vyhrali sme ;-) sice len pol minutky tam bola ale aj to je nieco predsa ;-) lulu ja som za cele tehu pribrala 8 kileciek :-) olejovala som sa pekne po kazdom kupkani a natierala a tak nemam ziadnu striu nikde ;-) kazdy den som chodila na prechadzku s drahym a tak som aj lahky porod mala-lekar mi to poradil ze ked budem kysnut stale na posteli tak budem mat tazky porod ale ked sa budem prechadzat aspon hodinku tak bude lahsi o nieco a veru aj bol ;-) t ;-) ;-) len taka mala tehotenska rada na uvod dna :-N
Odpovedať
Aha..myslím že tú hodinku na vzduchu môžem splniť ale lezať v posteli to by sa mi chccelo :-D :-D
Odpovedať
A ma bruško nemám krémik ale mám toto http://www.femibion.sk/index.php?pid=... 400 ;-)
Odpovedať
Ahojte ;-) Idem kuk čo ide v Tv a lízať nanuk :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ok super lulu ja som brala maternu vitaminy a magnezium bo mi tvrdlo brusko uz na konci tehu velmi ... ale kup si v DM-ke je taky olej pre tehotne neurobia sa ti strie ..ja som si to davala na brusko,boky,zadok,stehna a prsia :-) no samozrejme ze do porodnice som si to nevzala a po porode na druhy den ked som mala boom mliecka aj tak mi popraskala koza a na prsiach mam aj tak strie ale len 3 a uz to mam vyblednute a podprda zakryva,len v plavkach vidno ale nevadi mi to ;-)
Odpovedať
trdielko narazam na tie kila...su nejake pravidelne cviky,nie? pocas tehotenstva
Odpovedať
Ahojte ;-) Tak co to, co to? Vcera vas tu nejak vela nebolo :-. My sme tiez boli grilovat, trosku sa to pretiahlo, uz som sa tu nedostala.
Odpovedať
bambula no zanedbavas nas :-D
Odpovedať
No posnazim sa, aby sa to neopakovalo :-D ;-)
Odpovedať
no lebo bude bacííí bacííí :-D :-D :-D
Odpovedať
len to nie :-( :-D Ruzicka, ako si prezila vikendik?
Odpovedať
haha :-p ..este ho prezivam...dala som si oddych od pisania prace...tak len brazdim vody internetu...ale akurat pojdem von a ideme na zmrzku mnaaaam :-D a ty okrem gril-party? ja milujem posedenie pri ohni, opekackas a griloch :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?