Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
k zvieratkám - my máme chameleóna Prca, králička Bobeka, a hafoša Brixa :-)
Odpovedať
Vierka do bytu asi najvhodnejšie :-) Jej vy máte chameleóna koľko ste za ňho dali? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nooo my sme ho dostali :-) a králička nechceš? :-)
Odpovedať
Aha :-) Hej buď králika ak nekúpime rybky ale uvidíme čo a ako s chameleónom :-) :-D To rovno pytóna :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
nieeee chameleón je super, len to je dosť drahá investícia, terárko, výbavička, .. a počítaj že ak nezoženieš v obchode cvrčky, budeš behať po poli a naháňať kobilky :-D a králička ti vlastne nedám ani keby si chcela :-D nebudeme riskovať a ohrozovať malinké :-)
Odpovedať
Vierka už by sa mi chcelo nahánať cvrčky a kobilky po poli :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo to som si ani ja nepredstavovala a keď nezoženieme cvrčky, tak šup na pole :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a vieš ako to musí vtipne vyzerať keď idú okolo autá a my s drahým zohnutí a čučíme do zeme :-D si možno myslia, že "kde tí hľadajú už tie hríby" :-D :-D :-D
Odpovedať
my mame skrecky ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D Už kľuch lebo potom bude chcieť drobec kúpiť trampolínu ako sa tak smejem :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Baby idem ;-) Možno ešte prídem ;-) Ale ide sa vyrábať dalšia várka darčekov :-D :-p Tak brú nocku príjemný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ruži aj tých sme mali ale z hluku ktorý sme ako milenci robili skapali ;-) :-( :-D :-D
Odpovedať
Spíte akurám na radko pustil k notebooku nakoľko PC je v absolútnej prde*i :-D ]-( ]-( :-(
Odpovedať
Aha : http://www.najmama.sk/clanok/225384/a... x-) x-)
Odpovedať
weri ja tiez rozmyslam nad zajacikom...boxiky mam i vacsie, je to viac hunate na maznanie :-D neviem sa rozhodnut, akoze nie ted hned, ale potom chapes
Odpovedať
Profilova fotka
no drahy ma vyhodil od Pc, tak som aspon na mobile. My mame psa zlateho retrievera, taky 40 kilovy macko. A ten nam uplne staci.
Odpovedať
ružička chápem ;-) Ale v Tescu otvorili nový zvierací obchod :-D
Odpovedať
Zuzi.... do bytu asi nie :-D :-N
Odpovedať
aj v Maxe a rada tam chodim :-)
Odpovedať
baby takyto typ siat sa mi paci najviac...styl aka empir :) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Ružička pekné jednoduché x-) Aj v Maxe? kde dnes som tam bola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budeš prekrásna víla ružička :-) ak chceš zaja ti darujem s komplet výbavou, ľúbim ho veľmi, ale s hafošom sa nemôžu vidieť, lebo by ho zožral no a to je komplikované v bytíku :-(
Odpovedať
Vierka hehe ešte sa musíme dohodnúť aby sme nakoniec enskončili pri hadovi :-D Ale môj Radim by chcel ale ja by som išla kade lahšie ja sa bojiiiiiiiim hadov
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lulu ešte si tu? :-) ružička - nehľadala si náhodou niečo takéto? - http://sperky-eshop.sk/36-svadobne-ob... Baby.. musím sa priznať.. dnes som úplne hnusná na môjho drahého, dnes mi vadí úplne všetko čo mi vadiť len môže.. ešte k tomu ma aj oklamal, taká blbosť, ale nenávidím klamanie a on to dobre vie.. Mal totiž volať jeho krstnej, aby k nám cez víkend prišla, tak sa ho pýtam, či jej volal a on že hej, ale nezdvíhala, že sa jej nevedel dovolať. Hovorím zo srandy že mňa nemusíš klamať, mám ti kuk na posledné volané? A on že no tak som jej nevolal a čo.. Akoby sa nechumelilo, že ma oklamal.. Kvôli takej blbosti.. :-( :-(
Odpovedať
Vierka :-( nemáš krámy? ja som taká keď mám svoje dni :-N (neber to v zlom)
Odpovedať
Profilova fotka
nemám skončili mi v pondelok :-S ale dnes to je 10ty deň čo neberiem tabletky, možno mám nedostatok šťastných hormónov v tele a prevládajú len tie nervné 8-( jaaaaaj čo mám robiť, asi idem spať, nech sa nehádame.. išiel ešte pre hafoša na chatu, ani som nemala chuť ísť..
Odpovedať
:-p :-p :-p možno tým ;-) Idem aj ja do sprchy a taaak :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bežkaj bežkaj, nebudem ťa zdržiavať :-)
Odpovedať
weri keby som ted mohla vziat..ale mam 14 skreckov, co je nateraz dost zvieratiek :-( dik za stranku idem pokukat, ale ten material sedi :-) ...nerob si z toho hlavu, ja tiez nemam stale len dobru naladku...ale priatel ked ta pozna by mal vediet ze ako - co kedy myslis ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?