Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rora, v septembri by bola skvela dovolenka napr. niekde v egypte, tunisku, turecku... mas toho vela na vyber :-)
Odpovedať
kitty ja viem ze september je vhodny na take exotickejsie destinacie, ale pokial to nedostaneme ako svad.dar tak jedine na co nam ostanu este financie bude asi len to chorvatsko :-N ale to vobec nevadi, ved uvazovali sme aj nad tym ostat par dni na slovensku napr. v senci na slnecnych jazerach ale so skusenostami na predosle leta uz koncom augusta je tam pre mna voda studena :-|
Odpovedať
Profilova fotka
rora, ked natrafis na dobry last minute, moze ta to vyjst tak ako chorvatsko :-) my sme chceli ist tohto roku do chorvatska, ale nakoniec sme na nete nasli super last minute do tuniska, letecky na 12 dni, all inclusive za necelych 400 eur na osobu :-D chorvatsko by nas sice vyslo trocha menej, ale tam by sme si zas museli kupovat stravu a celkovo by asi nebol velky rozdiel... tak mozno aj ty potom najdes nieco podobne, alebo co ty vies, mozno fakt dostanete svadobnu cestu do daru ;-)
Odpovedať
Caute baby, hlasim sa po dlhom case. Vy ste uz take super zbehnute v tych svadobnych strankach, a tak by som sa chcela opytat, ci ste videli nejaku nevestu mat obute tenisky. Ja mam totiz naozaj ohromny problem s tym, co budem mat obute. Nedokazem si predstavit, ze by som mala moju vysnivanu noc pretancovat v tvrdych topankach na vysokom opatku a neprist pri tom o nohy ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
evka, nevestu v teniskach som este nevidela, ale ked nechces vysoke topanky, skus balerinky, v tom sa ti bude tancovat dobre ;-) ja uvazujem nad tym, ze na zaciatok si obujem topanky, aj ked nie na velmi vysokom podpatku a na prezutie by som si vzala balerinky.
Odpovedať
Profilova fotka
evka videla som minimalne na fotkach janka cechovskeho. Nevesta mala biele tenisky a na fotkach to vyzeralo milo :-)
Odpovedať
ja som videla ale neviem ci na mojasvadba alebo na beremese na fotkach nevestu v cervenych teniskach, boli foteni dakde vonku a vyzeralo to celkom milo, ale ci to mala obute aj na hostine, to neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som vam dala do mojho albumu jedno take novorocne prianicko. Snad potesi, kym ho odtial vymazu admini :-)
Odpovedať
jeej no krasne ;-) a co nam prajes babatka? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no velmi krasne to je a ja by som brala keby sa nieco take v novom roku povedlo :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej miskamisko, kráááásne :-) že by sme sa vydávali s bruškami hmmm? :-D
Odpovedať
nestras :-N :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hehe to by sme moc tie naše svorky nepotešili čooo? :-D ale moja mama mi vraví že čo, ona by už vnúča brala :-D
Odpovedať
Dakujeme Miska :-)... Zlatucke.
Odpovedať
Profilova fotka
Nemate za co dakovat baby, len aby sa vam vodilo dobre a aby sme boli zdrave a stastne. P.S znamena to aby sme vykrocili do noveho roka spravnou nohou. O babatkach este ani nestraste, az po svadbe
Odpovedať
Moja mama mi uz tiez pomaly pili usi skrz vnuca,ale ja som jej povedala ze najprv si musime vyriesit byvanie, takze teraz mi zas pili usi s inzeratmi na rozne byty :-N A co sa tyka svokry, svoje dieta by som nevystavila jej blizkosti ani keby ma na kolenach dojde poprosit, co samozrejme nehrozi, lebo by jej to bolo fuk. ale pre mna lepsie ;-)
Odpovedať
ahojte :) no co ako pripravy na vianoce? my tento rok nemame miesto na vianocny stromcek,uz mame taku napratanu izbu :-N :-N tak dam priatelovi darcek pod fikus alebo palmu :-D :-D
Odpovedať
h.a.i.n.y, jucuska dakujem za privitanie... :-) Zasnubena uz som. S priatelom, teda už snúbencom 8-) som 3 a pol roka, o ruku ma požiadal pred 5 mesiacmi. Uvažovali sme o svadbe skor ako v roku 2011, ale vzhladom no to, ze studujem, sme sa zhodli na tom datume. :-) Ale este neviem, ci budeme velku alebo malu svadbu.. :-S :-S Velka by nasich asi financne zruinovala, tak si to musime premysliet.
Odpovedať
Ahojte baby :-) Prajem krasne Vianocne sviatky x-) Ja idem este len teraz stavat stromcek lebo doteraz nebolo casu :-) ajinka A ktory rocnik teraz studujes? V roku 2011 koncis skolu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak u nas boli vianoce take mile ale je mi luto ze to boli moje posledne doma :-( Ale nevadi buduci rok uz budu take inak domace vianoce. Neviem ci sa tuto pytali holky na moje napady na menovky na stole. Tak som to trocha pofotila a dala som to do albumu, je to zapichnute v takych vlastnorucne robenych kokosovych gulkach. :-)
Odpovedať
miska, tie menovky su krasne ;-)
Odpovedať
menovky nemaju chybu ;-) A to ja by som zas bola najradsej keby som slavila vianoce uz v mojom byte a nie u nas doma |-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a este jeden navrh pre smotanovu variantu svadby :-)
Odpovedať
Ahojky holky :-) Tak ako? Nikto novy tu nie je? Chcem sa Vas opytat .. uz mate presny zoznam hosti? Ak nie tak kedy a ako ho chcete stanovit? My chceme stanovit po spolocnej dohode s rodicmi. Len neviem kedy mame ist za nimi a pytat ich zoznam. Ako to budete riesit Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak z mojej strany zoznam hosti uz mame aj ked vzdy ratame plus minus 2- 3 hosti a zo snubencovej strany neviem kedy bude kedze podla neho to ma cas aj podla svokri, aj ked mi povedal ze asi tak v marci by uz mohol byt aj z ich strany a to aj kvoli tomu aby sme mohlii ist obzerat salu a aj ju objednat tak uvidim ako sa to vsetko pohne, alebo ci budem cakat zase neviem do kedy , co ja nerada, kedze chcem mat vsetko co najskor urobene a to aj kvoli tomu ze v roku 2011 mam statnice a chceme prerabat domcek tak sa s takymi prkotinkami uz nechcem zapodievat, bola by som rada keby som uz len detaily dotiahli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ja s rodicmi nebudem vobec konzultovat zoznam hosti kedze pozyvame len najblizsiu rodinu, t.j surodenci s rodinami, rodicia a krstny s rodinou a priatel to iste. Mali sme doma uz tri svadby a rodicia nehovorili ani do jedhneho zoznamu hosti. Zoznam bude mat finalnu podobu az potom co budeme mat naspat odpovede od vsetkych ci sa zucastnia. Nebudeme tam mat ziadnych kamaratov, ti ked budu chciet tak pridu po 22 hodine. Inak to vychadza presne na 17 ludi z mojej strany a 20 s priatelovej strany 2ludia kamera a foto a 2 ludia hudba. Z toho je 25 dospelych a 12 deti. A ubytovanie budeme vybavovat zrejme pre 21 hosti, este neviem ako povie moj krstny. Spat budu v hoteli asi 2 noci, noc pred svadbou a v noc svadby. Zhruba takto nejako by sme boli radi keby to vyslo. :-)
Odpovedať
Ahojte, pridam sa k vasej teme, lebo ste mi tu sympaticke :-p trosku sa hnevam na tento portal, lebo stale ked zalozim temu, mi ju zavru! Vraj podobnych tem je tu vela, ale ja mam zakazdym specificky "problem" a neviem sa dopatrat pomoci. Zacnem najprv tym, ze svadbu planujeme na 16.10.2010. Budem mat po 4. rocniku na VS, ale dlhsie sme uz nechceli cakat :) Zasnubili sme sa vcera :) len teraz neviem, kde zacat :D Mame akurat hudbu. Hladam v salu v okoli KE. Totizto v KE su ceny okolo tych 750-800 korun a ja skusam hladat nieco lacnejsie? Neviete mi poradit? Mam zistene Herlany, tie su cca 550 Sk/osoba, ale tam sa mi nepaci :( Budeme mat cca 100 hosti. A dalej vobec neviem ako postupovat :) Kedy treba najneskor zhanat saty, kedy oznamka, kedy ine veci... co vsetko mate uz vy? Alebo ako by ste mi radili postupovat? Mame aj dilemu, kam ist na svadobnu cestu. Kedze budeme mat uz druhu polovicu oktobra. Kde bude este teplo a zaroven za prijatelne ceny - ziaden Mauriciu alebo podobne exotiky... Ja som rozmyslala aj nad Parizom :) Inak som z tych, ktorym svadbu hradia rodicia Tak snad mi tu s niecim pomozete :)
Odpovedať
Ahoj silence. Gratulujem k zasnubeniu x-) Bolo to zasnubenie s rodicmi alebo len sukromne? Neviem ci si to iste ty ale niekde som uz o tebe citala nieco v tom zmysle ze si mala problem s rodicmi... ? A uz je vsetko v poriadku? Co povedali na to ze sa chces vydavat pocas skoly? Lebo mne to rodicia zamietli ;-( A tak musim cakat este dalsi rok ... |-| Nie je este zalozena tema Oktober 2010???? Ak nie je este zalozena tak potom nevidim dovod preco by ti ju mali zrusit. Ja nepoznam Kosice .. to ti bude musiet poradit niekto iny .. ale viem ze saly sa tam zajednavaju dost dopredu tak dufaj ze budes mat este nieco volne na oktober ... Na saty zo salonu mas myslim este cas. Niekedy na jar by si sa mohla zacat obhliadat. A ked chces saty kupit tak to ma tiez este cas. Oznamka si chces robit sama? Ak ano tak mozes si zacat pripravovat nejake navrhy ako asi by mali vyzerat. A co sa tyka svadobnej cesty ... tak to ja este vobec netusim ze kde bude ta nasa a ciii vobec bude kedze mame ine plany s peniazkami. Ale hned ako sa prihlasis na moja svadba si mozes otvorit svadobny planovac a tam mas rozpisany presny harmonogram priprav tak skus si to pozriet hadam by ti to mohlo v niecom pomoct.
Odpovedať
Ahoj h.a.i.n.y, anom som to ja ta :) Sme si pisali v jednej teme o rodicoch, velmi dobre si na to pamatam. Kedze tiez nebudemat ukoncenu VS, tak som sa obavala. Ale nakoniec to dopadlo dobre :) Aj ked najprv boli zmiesany pocity zo strany rodicov - hlavne teda mamy. Ale nejak si uz zvykla na tu myslienku, ze takto o rok uz budem vydata a uz je to dobre :) Zasnubenie bolo pred mojimi rodicmi. Ale pripravovali sme ich postupne. Asi pred mesiacom sme prvykrat naznacili, ze planujeme buducu jesen svadbu. O 2 tyzdne na to sa ich mily spytal, ci by mohol cez vianoce oficialne poziadat o ruku. No a vcera prisiel s kyticou pre mamu, s flasou pre oca a s prstienkom pre mna :) Zapili sme to sampanskym, pokecali a celkovo uz to bolo dobre :) Planujeme oficialny obed aj s jeho rodicmi, ale nevieme este kedy, nesuri to nejak :) Suri skor ta sala... S tymi oznameniami sa vobec neviem rozhodnut. Neviem totiz ani ako to funguje :D Mas uz nejaku predstavu ake su ceny? Urcite nechcem minut kopu penazi na oznamenia, ale zas rada by som mala nejake zaujimave. Mozno by som rada aj sama navrhla, ale kde to mam dat potom vytlacit? A hlavne tie ceny ma zaujimaju... Vobec nemam ani prehlad, co je primerana cena za oznamko... Co sa tyka svadobnej, ano je to o peniazoch aj u nas. Ale ja URCITE chcem, aby sme po svadbe aspon na par dni niekam vypadli. Aby sme si uzili medove dni uplne osamote. Nemusi to byt ani zahranicie, hoc aj na SR v najhorsom pripade, aj ked ceny v hoteloch su dnes take, ze za to sa da aj do zahranicia ist :D ja mam zatial sen, ze pojdeme niekam von, spoznat aj nove miesto, krajinu, ale ak by to financne nevychadzalo, tak kludne hoc aj na nejaku chatu alebo privat do tatier, na oravu alebo co ja viem kam :) Urcite vsak chcem ist z domu aspon na par dni :) Inak, je mi luto, ze rodicia nechceli vasu svadbu pocas VS :( co ti vlastne na to povedali?
Odpovedať
miska Ano mas pravdu ze finalny zoznam to bude az potom co nam daju hostia spatne vediet ci pridu alebo nie ... lenze! problem je v tom ze sala sa objednava rok dopredu a finalny zoznam budes mat az potom co rozdas pozvanky.. t.j. par tyzdnov pred svadbou. A ked nam rozhoduje len par ludi o tom ci sa zmestime do nasej vysnenej saly tak ako to mozem skor vediet? Jedine ak by sme niekoho nepozvali ale koho? No som zvedava ako sa na pocte ludi dohodneme s rodicmi.. silence Pisala som o tom uz skor v tejto teme tak skus sa pozriet ... Nechce sa mi to este raz pisat. No a vysledok je taky ze som v teme 2011 ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?