Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simi - ty nam hlavne opises, ako svadbicka ;-) aby sme sa mohli viac tesit na tie nase, ako si ich uzijeme (snad) ;-) A bodaj by to s tym tehotenstvom vyslo, aby neboli ziadne problemy ;-) Potom sa stretneme v modrom konikovi...pod nejakym poznavacim znamenim :-D
Odpovedať
h.a.i.n.y - nie, nieee :-D Od 15 som si uzila diskotek a podobnych zurov, tak preto by som uz brala mimi ;-) S drahym budeme mat v den nasej svadby 3 roky ;-)
Odpovedať
Baby tak vy neboj začnete témičku na Mk že máj 2012 :-D
Odpovedať
Deniska pekne vymyslený dátum :-) My sme spolu 3 roky kuk môj album tam je to presne vypočítaneé :-D
Odpovedať
Ahaaa :-) Tak to ste este mladucky parik ;-) No my budeme mat v den nasej svadby 6 rokov aj nieco :-) Ako to rychlo ide ..
Odpovedať
no lulu - mozno ano a mozno aj skor :-D Ja sa fest ponahlam, co? :-D
Odpovedať
h.a.i.n.y - tak mozno mladucky, ale od prvej chvile sme vedeli, ze chceme byt spolu a to sme si len polroka pisali, kym sme spolu zacali, on v Anglicku, ja doma a cakala som nanho. Mame pocit, ze sa pozname cely zivot a je to ten najlepsi muzicek na svete ;-) Tak ako pre kazdu z vas ten vas.
Odpovedať
bambula Kraasne si to napisala. Ze si na neho cakala x-) To je jasne ze pre kazdu z nas je ten ans najlepsi. Tak kolko dobrych chlapov chodi po tomto svete a ani si to neuvedomujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ako pekne o nom pises :-) a cela si velmi mila.. modry konik? ja citam nanicmamu hehe, super clanky su tam :-)
Odpovedať
bambula Tie baby na teba nejako letia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y :-D
Odpovedať
ou, ... ta zeby som este ja svadbu nezrusila :-D :-D :-D srandujem. Ale dakujem babky moje ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
simika Ale ani ty nie si na zahodenie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y haha, dobre si ma rozosmiala.. ale aj ty vyzeras skvele ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a kamze zmizla tanicka? :-o :-o :-o
Odpovedať
miska - aka tanicka ? :-.
Odpovedať
Ozaj aka tanicka?
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka-photo ??? Baby asi tak pri vasom tempe 100 stran dozadu, fotografka
Odpovedať
No Miska, nevieme, tak v poslednom case sa tu zapajame hlavne tie, co tu vidis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... napriklad tu boli od nej este prispevky, ale nema tu uz ani album ani nist
Odpovedať
Aká Tánička :-N Baby tak skriňa uprataná uff :-p Zajtra už len ,,toaletný stolík" :-D Deniska naša je pokladík x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bambulka ja viem v poslednom case ste asi za tyzden zapisali cca 100stran
Odpovedať
lulu - tak ten stolik ti vela casu nezaberie ;-) Ta skrina ale musela vyzerat :-D :-D srandujem. Miska - ja tu Tanicku tusim ani nepoznam :-.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka je to mozne bola tu este v juni, ale ani som si nevsimla kedy zmizla ako chodim do prace tak sa tomuto nestiham venovat
Odpovedať
Ahaaa miska uz viem. Ale neviem kde sa stratila :-| Mozno isla na dovolenku
Odpovedať
Ale ked tu nema ani album??? =-)
Odpovedať
MIška tak ja som tu vtedy nebola tak neviem :-N ;-) Baby tak ja idem zajtra sa ozvem tak okolo tej 11-tej dúfam :-D ;-) Príjemný zvyšok večera x-) 8-) A Vierka naša je kde? :-N Tak ju pozdravujem :-) Možno sa dnes ešte ozvem lebo mmb je môj zlozvyk :-D
Odpovedať
lulu A aj tam nieco kupujes? Za to mozno taky neporiadok v skrini :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu tak ja z hainy sme tu od prvej strany a odvtedy sa to tu minimalne tak trikrat zmenilo, lebo nestudentky nemaju tolko casu na taketo pokecavania ako studentky teraz v lete
Odpovedať
Miska, ale nasa Lulu nie je studentka...takych je tu malo ;-) Väcsina pracujuce, ale aj v praci maju net...takze ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?