Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Deniska to nechci vediet aké mám ja na vodičáku a občianskom a na pase ani nehovorím :-D
Odpovedať
musím doma pokukať, len nejakú aktuálnu fakt momentálne nemám. inak ja som ivana, len nic kmám maruska, lebo s mojim menom tu už sú snaď všetky nicky aké existujú. ale birmovné budem mať maria, takže je to v poho :-) aj ja som maniak na tričká, lebo vždy ak idem do obchodu tak si kúpim tričko, a nie nohavice, alebo sukňu a potom aj tak plačem že si nemám čo obliecť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa moc teším, že budúci rok budem mať novú občianku, tá moja je strašná - 15 ročné vyorané kura :-D hoci vodičák je tiež nič moc :-) baby baby a potom to toho nášho albumíku dáme také foto ako sme ako nevesty boli, to bude super :-) že pred a po :-D ale sa nám albumík plní, všetky sme tam krásavice a to sme v civile - v náš svadobný deň to na nás budú všetci pozerať aké sme fešandy :-)
Odpovedať
Ano, biela.ruza, vsimla som si a teba poznam uz z FB ;-) herecky sme vsetky :-D lulu - no viem si predstavit, najhorsie fotky na prvych obciankach, ale ja uz som v januari menila za novy, fotili ma priamo na policii, hruza des....prestrasne :-D
Odpovedať
Ja som zase maniak na rifle....na tie mi treba samostatnu skrinu :-D Kde sa ocitnem, zo vsadial si jedne musim doniest :-D A veru, ako Vierka pise, to bude super, ked tam popridavame fotecky ako nevesty....ani sa mozno nespozname :-D
Odpovedať
ja sa navlečiem v salone do šiat a pridám tiež :-D :-D ježiiiš, ja furt na tú bambulku kukám v tom albume :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som maniak na topánky.. keď sme sa sťahovali mala som plnú tú veľkú modrú ikea tašku len lodičiek a sandáliek a to nehovorím o ostatných topánkach... :-) veľa som ich ešte ani nepresťahovala :-D ja keď vidím topánky tak koniec, platobná karta plače :-D
Odpovedať
Tak to ti zavidim bambula lebo ja na seba nemozem zohnat ziadne nohavice :-( vsetky su mi kratke! Ja mam strasne dlhe nohy a mam s tymto velky problem. Ja nosim dlzku 36 co je problem zohnat v nasich obchodoch! Dufam ze svadobne saty sa mi podari na seba zohnat.
Odpovedať
Profilova fotka
maruška aby si nezrušila svadbu kvôli bambulke :-D :-D :-D
Odpovedať
Baby takže zmazala som môj album čo sme mali tie ,,tabulky" a pridala som ich na náš nick nevesticky :-) Aby sme to mali pohromade ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka ty si hovový poklad :-)
Odpovedať
maruska, maruska :-D :-D :-D h.a.i.n.y - tak ja mam opacny problem, na mna su zas vsetky rifle, nohavice dlhe, som taky maly drobec :-D ale mam sikovnu maminu, ta mi ich vsetky skracuje. A co sa tyka rifli, tak tie sa daju kupit aj na velkosti, cize mne staci na dlzku akurat 32 :-D :-D :-D A myslim, ze so satickami by si nemala mat taky problem. Si este nebola skusat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No teda my sme ale maniačky :-D A ozaj mňa keď pošleťe do obchodu tak potom moja peňaženka zíva prázdnotou :-D
Odpovedať
wery, snáď nie :-D :-D čestne prehlasujem, že sme svadbu presunuli kvôli bývaniu :-) :-) ( ak sme ju teda presunuli)
Odpovedať
A ozaj zabudla som Deniska(bambulka) dobre napísala pridáme ako nevesty budeme hrať lotériun ktorá je ktorá :-N Vierka žeby ja som živé striebro :-D :-N
Odpovedať
Lucka - ty si sikulka ;-) co by sme bez teba robili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa radšej obchodom vyhýbam, posledne som nechala v obchode cez 600 eur a povedala som si že na chvíľku stačí :-D ale zase jednalo sa o svadobné šaty... :-D :-D
Odpovedať
Deniska aj moja mamina je krajčírka ;-)
Odpovedať
Deniska díki :-D :-) Vierka tak to chápeme tak to ti odpúšťame tých 600€ :-D
Odpovedať
no Lucy - tak moja mamina je fotografka (ale viete, ako dakedy sa fotky fotili v atelieri, takze na moju svadbu ju nezamestnam :-D ), ale ona je zrucna vo vsetkom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy aj moja mamina je krajčííííírka :-) :-) nooo to som rada lulu že sa mi to odpúšťa :-D
Odpovedať
aj moja sesterka mala fotky z atelieru, si pamätám ako nás volali na fotenie a my celá rodina okolo nich pekne dokolečka :-D mi to teraz príde také smiešne.
Odpovedať
Denis no teeda ;-) aspoň by ste ušetrili :-D Moja zase teraz sa ,,učí" narábať na digitálnom foťáku baby ale ja už idem už tam plače to oblečenie ;-( :-D :-p
Odpovedať
juuuuj ale sa rozprsalo a ja prave mam ist ted vonku...pomooooooc :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved prave - take smiesne, sice mamina fotila bratranca vonku, ale azda nezamestnam ju na svadbe vlastnej dcery :-D
Odpovedať
Vierka vitaj v klube! :-)
Odpovedať
biela.ruza si mi to ukradla z klavesnice prave som to sla napisat a mne sa na balkone susi bradlo pomooooooc no nič operie sa znovu ]-( :-D
Odpovedať
Aj ja baby na cas utekam odtial, segra ma zajtra meniny, tak treba pohladat nejaku Hannuh Montanu :-D :-D
Odpovedať
bambula No ale dlhe nohavice sa skratit daju ale kratke sa prdlzit nedaju. Takze radsej by som mala tvoj problem! maruska Si sa zamilovala? :-) Tak to budes mat co vysvetlovat drahemu :-D A kto to pisal ze odkedy je s priatelom tak priblam 15 kil? Ja som naopak schudla 12 kil a priatel pribral 22 kil :-N
Odpovedať
pre mňa príde frajer, vraj keď je takéto počasie, aby som nezmokla. no zlatý je, to preto lebo mi chce vziať PC :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?