Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lulu Alebo nieco v tom zmysle ze zaciname sa snazit o mimi hned po svadbe :-D Ozaj baby kedy sa chcete zacat snazit? :-)
Odpovedať
biela.ruza aku? ak sa môžem spýtať :-N Deniska presne ja chcem hned :-D ;-) ladyjh samozrejme ;-) no veru :-D
Odpovedať
ladyjh...nepytaj sa, si clenkou nasej temy, cize kludne sa tu hocikedy zapleť :-D Ja som antiko nikdy nebrala a teda som ani nikdy nechcela. Tiez som mala nejake problemy, ale doktorka mi dala na vyber, bud antiko, alebo cisty preparat... nerozmyslala som ;-)
Odpovedať
Moj drahy sa zo mna smeje, ze ja urcite budem chciet hned na svadobnu noc sa snazit (ked vobec nejaka bude) :-D ale na tom predsa nie je nic smiesne, samozrejme, ze chcem hned :-N
Odpovedať
lulu hlboku venoznu trombozu v nohach a na plucach
Odpovedať
hainy no aj teraz :-D ale nie nechavame tomu volny pribeh ale keby sa zadarilo aj teraz tak nech sa narodi do rodiny takze svadba by bola skoro :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Bambula Ja tomu tiez nechapem ked niekto povie ze si chce uzivat zivot aj po svadbe alebo aj pred svadbou. Co myslia tym uzivanim?? Ved aj s detmi sa da uzivat no nie? A myslim ze je to o to krajsie.
Odpovedať
biela.ruza juj :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ruza, ja som si tiez nezvykla na HAK - bola som na nej 5 rokov, vyskusala som 5 druhov, a nakoniec som to vyhodila do kosa - tie vedlajsie ucinky - som mala dost. Takze len ozem konstatovat, ze je som pre HAK neni stvorena. Ak vsetko vyjde tak ako by malo, tak na buduci rok v lete koncim vysku, v juli sa vudavam a dufam ze na Vianoce budem tehotna :-N Take su plany, klop na drevo.
Odpovedať
Profilova fotka
bambula, dakujem! :-D
Odpovedať
no biela.ruza - to nie je sranda :-( uff....a to ako vies, ze to mas z tabletiek??
Odpovedať
lebo to vedia zistit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ladyjh super plány ;-) :-)
Odpovedať
h.a.i.n.y - ved prave, ja sa na deticky velmi tesim. A ked sme sa rozhodli pre taky krok (manzelstvo), tak mat deticky je predsa nasim poslanim, uzivame si slobodu do toho konkretneho dna predsa ;-) ladyjh - a aku vysku studujes? No na Vianoce s bruskom, to by bolo krasne vsak? :-)
Odpovedať
hej mne sa tiez pacia lady plany :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bambula, aj ja som rozmyslala, ze naplanujem svadbu na moje plodne dni, mava, to pravidelne - ale zo rok sa vselico mozem zmenit ohladne mojej m.... ale bolo by to skvele, kebyze na svadobnu noc sa to podari. Alebo na honeymoon :-D Ja by som pristala aj na tom, keby som uz na svadbe bole tehotna, a pila by som jablkovy dzus - aby to vyzeralo ako biele vino a nikto by nic nevedel - len my dvaja :-D Tak to by bola bomba :-)
Odpovedať
Deniska super si to napísala ;-) lady presne na vianoce s bruškom ;-)
Odpovedať
:-D no to som tvrdila aj ja, ze nevadilo by mi vobec byt tehotna uz aj na svadbe, ale zopar mojich drahych mi povedalo "a to s nami na svojej svadbe ani nevypijes"? :-D :-D :-D No hotovo. Ale bolo by to fajn, ci uz vo svadobnu noc alebo na svad. ceste. Tak nech nam to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ponahlam sa a citala som Vas zbezne, len chcem povedat, ze mne drahy vyhodil HAK do kosa pre tromi tyzdnami :-) chce aby som sa ocistila pol roka dopredu, buduci rok ideme na to :-D bez ochrany.. tak vidim, ze sme tu viacere a tesim sa, snad buduci rok budeme klebetit o babetkach a tehotenstve.. prajem Vam vsetkym krasny den, precitam si Vas neskor, papa ;-)
Odpovedať
lady jak sa zistuju plodne dni? :-p
Odpovedať
Simi :-) dúfam :-D DEniska presne aby nam to vyslo :-)
Odpovedať
lulu - ty si podarena fest ;-) a mas u mna velke plus ;-) NAOZAJ! pretoze v takom krasnom veku a zmyslas ako maloktore tvoje rovesnicky. simika - tak hadam sa na rok stretneme v teme o babätkach ;-)
Odpovedať
Deniska diki :-) a vlastne ty mas kolko rockov ? tiez typujem 21 ;-)
Odpovedať
no lulu - trosicku viac - 25 ;-)
Odpovedať
biela.ruza ja si menstruacny kalendar roby na nete a tam ti vzdy zobrazia aj plodné dni ;-) Ja mám akurát zajtra dostať krámy :-p :-N
Odpovedať
no lulu - kde si robis na nete mesntr. kalendar? :)
Odpovedať
lulu daj link :-D
Odpovedať
jasne dam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiež nemala problém byť tehotná už aj na svadbe keď sa zmestím do šiat) :-D alkohol nepijem tak či tak, nefajčím, teda ma to nijako obmedzovať nebude, veď tehotenstvo nie je choroba, ale najväčší dar :-) baby tie čo ste vysadili hak, zhoršila sa vám všetkým pleť? ja som z toho vydesená, nikdy som problémy s pleťou nemala, ale keď som si prečítala diskusiu tu na mojasvadba za vysadenie hak, tak sa až bojím ako budem vyzerať :-D
Odpovedať
http://www.diva.sk/kalendar/ tu je ten link ;-) Deniska neveriiim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?