Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem:) ani ja som k nej nesla...moja teta sa u nej na mna pytala...tak tetula, co ma nikdy nevidela povedala, ze svadba az o 4 roky a nie s mojim snubencom...tak som jej odkazala, ze buduci maj ju srdecne pozyvam:)
Odpovedať
Profilova fotka
Oznamka si robite samy, ci to nechavate na nejaku agenturu? Ja som robila bratovi minuly rok, len sme to dali vytlacit a stalo nas to cca 20 €, tak to tak asi aj ja poriesim...
Odpovedať
Petkaa28 - saaom trosku neznala, 20 euro za tlac? to je dost málo 8-) kolko ste tych oznámiek tlacili? A ešte jedna otázočka: ked si niekto dáva tlačiť sám oznamko, obálka je aka? obycajna? Som trosku v týchto veciach ozaj truhlík.
Odpovedať
Profilova fotka
petkaa28 - tak to je dobré že ti veští ani ťa nevidela:-D My sme si chceli robiť oznamko sami, veľmi sme chceli oznamko s fotkou, ale našli sme nakoniec jedno, ktoré nám tak učarovalo, že si ho dáme spraviť :-) Tie, ktoré si dávate robiť oznámenia, aká je normálna cena za 1ks? A koľko pred svadbou si ich dávate vyrábať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
kacennnka - uff, no naše vychádzajú na 2 eurá, a to som si myslela, že je ešte super cena : :-N totiž moja švagrina mali oznamko len to klasické perleťový papier, na tom pauzák a napísané a stál ich 3eurá kus, tak som sa tešila ako som ušetrila, no tak nič :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ;-) a ako riešite hudbu? budete mať kapelu či DJ-a ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridám sa aj k vám, máte peknú tému ;-) Oznamká mám aj ja vybraté ako by mali vyzerať, nájsť sa nedajú nikde, lebo som si ich navrhla sama ;-) . Dúfam len, že sa nájde niekto kto mi ich bude vedieť aj zrealizovať. Bude tam totiž aj naša foto. Keby som vedela ako s fotkou tak si ich urobím aj sama, ale nato treba asi nejaký pc program alebo neviem. Síce aj svadobné noviny mám už v poslednej fáze dokončovania a tiež tam mám veľa našich fotiek. Uvidíme skúsim sa s tým pohrať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
slintacik - my jedine kapelu, podľa nás spravia väčšiu zábavu než DJ, ale zase komu sa ako páči :-) A vy čo ste vybrali? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme práveže ešte v štádiu rozhodovania, pretože tam budeme mať väčšinou mladých ľudí, tak neviiem či by nebol lepší ten DJ, ale neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
U nas to bude cca v rovnakom pomere, ale co sme boli na svadbach, tak kde bol dj nebola az taka zabava ako kde bola kapela, nechceme z toho robit najvacsiu zurku, ale chceme sa vyblaznit, vytancovat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
barborav - tlacit sme dali cca 60 oznameni + 20 pozvani k stolu..Menovky, menu a tak sme si tlacili sami..Inak ak by ste niekto chceli, tak Vam mozem pomoct s vyrobou - nie som expert, ale bavi ma to a par som ich uz spravila. V albume mam bratove - svagrina chcela mackov Me to you :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kacennnka, no svadobné noviny máme pre hostí. Je to dobré z toho hľadiska, že si hostia môžu prečítať niečo o vás dvoch, alebo o rodinke. My budeme mať ten prípad kedy sa väčšina našej rodiny uvidí prvý krát až na svadbe a niektorí z priateľovej strany ma až tak dobre nepoznajú a opačne. Alebo v prípade keď sa náhodou pôjdeme večer niekam fotiť s kamarátmi, alebo sa spraví únos nevesty, aby sa hostia nenudili bez nás. ;-) Dala som tam pár pikošiek o nás, o rodičoch, ako sme sa zoznámili, zopár hier pre deti, aj krížovku pre moju babku :-D tá ich vypĺňa hádam všade a vždy. Aj pár fotiek z detstva až po naše spoločné s drahým. Spravila som tie noviny na odporúčanie, vraj mávajú úspech :-) tak uvidíme. My sme sa rozhodli tiež pre DJ a jeho kolegu, dúfam, že sme spravili dobre. No je to drahého dobrý kamarát a na svadby je zajednaný už rok dopredu. Tento víkend sme ho boli pozrieť, hrá fakt dobre, ale je už unavený z toľkých svadieb :-D , ale na našu sa teší...
Odpovedať
Ahojte :-) Môžem sa k Vám pridať ak dovolíte? :-N My svadbu plánujeme 9.4.2011 ;-)
Odpovedať
Tak ako začať :-D :-N Chceme kapelu aj keď ešte nevieme akú :-D Oznámenia sme už vybrali len ich zrealizovať ;-) :-D Menovky si budeme tlačiť my ;-) o tých novinách som ešte nepočula :-p :-N ale je to super nápad takže musím tie "pikošky" zozbierať a zosumarizovať x-) fotiť sa budeme u známeho a taktiež nás bude fotiť aj počas celého svad. dňa 8-) :-D Máme pozvaných cca 80 hostí, ale to sa bude ešte upravovať,rátať a tak :-D :-p ;-) Ja mám 20 rokov,volám sa Lucia a nastávajúci manžel má 21 rokov a volá sa Radim ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ja si robim oznamko sama vo photoshope no neviem v tom az tak dobre robit a spravit si take s nasou fotkou :-| dnes som sa bola pytat vo firme a 0,83 centov/1kus + karticka ku stolu 0,28 centov/1kus je im jedno ci si prinesiem vlastne alebo take co oni urobia cena je jednotna ..takto je to v LV ale v Zlatych Moravciach je to tak ze ci vlastne ci ich navrh 0,40 centov/1kus co je riadny rozdiel a ked sa objednava nad 120 kusov tak karticky mam zadarmo a kedze ZM je moje mesto kde som vyrastala a kde som chodila do skoly pojdem tam od Levic to az tak daleko nie je :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahoj Lucka, vitaj. Aka si ty mladucka.... dufam, ze sa neurazis, ze to ti pisem, ale to je prva vec co ma napadla, ked som uvidela tvoj prispevok... ;-) Inak aj my chceme kapelu a este nemame ani sajnu aku.... :-p A oznamka urobi moj drahy vo photoshope, mozno nebudu dokonale, ale aspon budu originalne.. :-D
Odpovedať
beronsche - nie neurazim sa ;-) Dakujem za privitanie :-) To sme na tom rovnako :-D neviem asi od známych sa opýtam že akú oni mali a tak :-p :-N :-D Jedna svadba a koooľko starostí :-p 8-( :-D A s tými oznamkami super nápad máš :-D My sme taký že všetko na poslednú chvílu-taký flákači :-D Takže mi tak zbežne ešte len začíname robiť zoznam hostí :-o :-N A od soboty sa tu asi neohlásim ideme na dovolenku x-) 8-)
Odpovedať
Chcem sa opýtať aké "suveníri" si odložíte zo svadby :-N =-) My si necháme kúsok svadobnej torty zmraziť,kyticu vysušiť či čo to je :-N , šaty budú šité na mieru nie požičané ;-) ,a ešte čo sa necháva ? :-p :-N Chcem mať krásne spomienky,tak preto sa pýtam ;-)
Odpovedať
lulu, myslim, ze nam budu stacit fotky a este nam zostanu svadobne pohare... A este si necham zavoj na pamiatku.. hmm inak ma uz nic nenapada.... :-D A spomienky ti predsa zostanu tak, ci tak.. ;-) A miestnost uz mate vybratu? S tym je asi najvacsi problem. Ja som povodne chcela mat svadbu 30/4 a ked som im zaciatkom juna telefonovala, uz bolo na ten datum obsadene... :-p
Odpovedať
No našťastie miesnosť máme zajednanú,svadbu nebudeme mať v kostole ale v kaštieli v Jaslovských Bohuniciach a tam aj hostinu ;-) x-) Moja teta tam mala oslavu 50. narodením a je to tam krásne, ja som taký starodávny štýl ;-) :-) Hej spomienky,video,fotky 8-) To stačí,lebo mám "skvelú" susedu ktorá si dala odložiť aj kúsok (pramienok) vlasov zo svadby :-D =-) :-o A oni tam zaobstarajú aj jedlo ;-) :-) Povedali sme si menu a spravia nám ho ;-) Ale zákusky,torty si musíme my zaobstarať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka vitaj :-) no my zo svadby budeme mať hlavne seba, ja nové priezvisko ako pamiatku, obrúčky, fotky, video a koooooopu krásnych spomienok :-) A aký máte termín?
Odpovedať
wera.g - dakujem za privitanie ;-) :-) x-) No termín máme 9.4.2011 a ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja o niečo neskôr - 7.5.2011 :-) Jeej a svadba v kaštieli, to bude romantika :-)
Odpovedať
wera.g hej tak to bude :-D x-) mas IP ;-)
Odpovedať
skoro mesiac ;-) a ty budes mat kde?
Odpovedať
Profilova fotka
jedna reštaurácia v Lozorne pri Malackách :-) A kde chcete fotiť? :-)
Odpovedať
no asi v prírode alebo zámok ;-)
Odpovedať
wea.g ahojky už idem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?