Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tak ja tam mam odpocitavadlo :-D :-D a aj v kolonke "nieco o mne" mam napisany datum :-D ale to si malokto vsimne
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-D a preco? ved my sme zasnubeni par rokov a nejak sa odvtedy nik nepytal na to, kedy bude svadba :-D no vlastne tak preibezne ano, ale nejak som si to nevsimala
Odpovedať
Profilova fotka
no baby a teraz si pripadam ako nejaky votrelec co si nemoze pozriet fotky :-(
Odpovedať
no a my ešte nie sme zasnúbení ;-(
Odpovedať
aaale trdielko.. :-) hlavu horeee, preco smutny smajlik? :-) to neznamená, že sem žiadna z nás nedá fotky :-)
Odpovedať
no však táňa tam má napríklad nohy odfotené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-D :-D :-D :-D simca.. :-D :-D :-D sa tu teraz rehlim :-D akozee nielen nohy, lebo aj ruku :-D a to je uz dost vela zo sukromia :-D :-D
Odpovedať
to ťa isto spoznáme na ulici :-D
Odpovedať
:-D no a preco nie? pre istotu budem chodit stale v tych istych topankach a s lavou rukou pred sebou :-D
Odpovedať
baby, a aj vaši chlapi od vás dostali niečo na zásnuby??? drahý sa ma pýtal, že čo on dostane :-N a keďže prstene nenosí, tak ho požiadam o ruku hodinkami :-D práve ich dražím na nete.. zatiaľ je na nich suma 0,05€ :-D v nedeľu som prešvihla jedny fakt krásne s koncovou sumou 3,45€ :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som tiez nic nedavala.. neviem o tom, ze by chlapi nieco dostavali.. my dvaja sa stale obdaruvavame.. ved napriklad aj ta dovolenka, na ktoru idem, to platim cele ja preto, ze to bolo prekvapenie, aby si tam priatel oddychol od prace..
Odpovedať
Profilova fotka
simcab nevyhliada. mne sa pacia tusim kazde druhe. bude to faaaakt velmi tazke rozhodovanie :-)
Odpovedať
Ja som mu dala manžetové svadobné gombíky a zo srandy som mu povedala, ze uz si to nemoze rozmysliet :-DD
Odpovedať
však ja tiež nevim o tom, že by chlapi dačo dostávali, ale môj si hocčo vymyslí ;-( a už aj my máme dovolenku!!! v septembri ideme do monaca!!! tešíííím
Odpovedať
simca, tak to je super.. no ved ked si nieco praje, tak mu urob radost.. urcite ho potesi nejaka mala drobnost ;-)
Odpovedať
áno, hodinky ho určite potešia, už ich dávno chce.. ale včera, nanešťastie, keď som sledovala inú aukciu, kt. sa končila, musela som si odskočiť a on medzitým išiel na počítač a našiel tam tie hodinky, kt. dražím |-| no tak bude bez prekvapka, ak ich vyhrám.. ale včera som pre neho vyhrala tepláky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
začínam byť.. iba v sobotu som to začala :-) a je to supeeeeer x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja predsa len rozmýšľam, že si objednám topánky odtiaľ.. potom ťa budem prosiť o pomoc :-)
Odpovedať
:-D ach holky :-D aj ja by som sa pridala, ze v com som maniak, ale zial, hned by ma blokli 8-( tak nic :-D
Odpovedať
baby teda troska ma mrzi, ze sa vypravame a ted nik nema ani fotku, ani album..takto nic nezistim, jasne chapem to sukromie, ale zas stve ma ze ani ja nevidim..a katkine saty som nevidela :-| tak som aspon rada ze s tanickou sa vidime na fb
Odpovedať
a baby tiez by som vas videla aj inde ked sa to da, teda na stranke kde sa da rozpravat otvorenejsie..i kvoli radam , fotkam a osobnejsim veciam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
škoda, že tu nie sú súkromné témy rovnako ako na koníkovi alebo na streche :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
kacennnka jake su krasne, fakt jak z rozpravky a si princezna...toto su situacie kedy sa citim hrozne skareda :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?