Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
tato je krasna: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... clovek by nepovedal ake pekne fotky sa daju urobit v kaviarni.... zenich bol velmi elegantny :-)
Odpovedať
Inak tie moje topanky ani nekomentujem...na dalsi den mi ich mamina isla umyt a ostali take flakate, no predtym boli smotanove a po svadbe cierne postupane, no co uz...asi som sa skvele bavila a tancila, sak aj nozicky ma patricne boleli auuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lila> mala si krasny uces aj satocky boli nadherne, neviem preco sa ti nepacil tvoj uces velmi ti to pristalo :-)
Odpovedať
Ďakujem. Účes nebol podľa mojich predstáv, tak asi preto a zavážilo aj to, že mi postupne vyletovali vlásenky a uvoľňovali sa mi pramene. Mamča mi to potom upravovala ako prišlo, tak som z toho bola dosť nervózna... Ale na fotkách to nie je tak vidieť. Ďakujem za komplimenty. x-) Myslím, že šaty boli typovo stvorené pre mňa... a s vizážistkou Dankou som bola max. spokojná, odviedla super prácu nie len na mne, ale aj mojej mamke a kamoske. Kto umí ten umí.... Luko: tie šatky čo si mala ty som skúšala, ale mne nesedeli... inak moje sú tiež La Sposa-Mosaico
Odpovedať
no ajsne las posa je la sposa ;-)
Odpovedať
babulky...ved sa tolko nevenutje tym nazelskym povinnostiam...haloooo, kde ste? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hallo :-) ako sa mas ? co je nove? Uz mas video :-)
Odpovedať
nieee, to bude asik az koncom novembra:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fak tak neskoro ja dufam ze bude skor lebo mi pisal ze mu mam doniest cd a fotky ktore chcem. Tach chcem tomu verit ze to bude skor povedal mi ze video bude hotove tak do troch tyzdnov od svadby.
Odpovedať
nam povedali hned ze nestihaju lebo maju vela svadieb, ale aj tak sme este naposlali fotky a tiez im asi poslem aku hudbu chcem ako podmaz
Odpovedať
Profilova fotka
Aku chces hudbu ?ja si dam urcite hudbu z filmu Gladiator. Nadherna :-) Len z fotkami bude problem nemam ziadne normalne :-(
Odpovedať
netusim este :-D mozno z twin Peaks ;-) ale urcite nieco rockove
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, tak ja uz som si bola dnes po novy OP, VP aj pas...takze si mozem uz naozaj zvykat na nove meno ;-) x-) a aj trvale bydlisko som menila, uz je zo mna blavaňa :-D
Odpovedať
inak aj nam bude aasi dlhsie trvat, kym budeme mat video, lebo maju vela svadieb a dobre ze ste pripomenuli, budem musiet nejake solidne foto pohladat ;-)
Odpovedať
ahojte oktobrove manelky. my sme mali svadbu 18 .10.2008. bola to velka sadba velmi rusny den a snazili sme sa uzit si nas den ako sa len dalo,ale na 100%sa to asi neda.ale nelutujeme ani jednu sekundu. pred svadbou sme prisli o babatko v 2.mesiaci tehotenstva a moj manzel by chcel babatko aj hned ale ja si este nie som ista. nie ze to nechcecem ale mam aj strach aj si nie som ista ci sme na to isto iste priraveny predsa sme manzelmi iba3tyzdne a nechcem aby sa veci menili
Odpovedať
katka:blahozelam k sobasu, mali sme rovnaky termin to s tym babatkom ma mrzi...bohuzial stava sa to :-( chapem, ze chces pockat, manzel by na teba nemal tlacit, ked to budes citit, ze si pripravena, mozte ist opat na to ;-)
Odpovedať
ahojte baby, októbrovky, neviete niečo o kočke menom bona? Mala svadbu 18.10.2008 a strašne som zvedavá na jej šaty, hľadala som aj jej svadobný album ale akosi sa mi ho nepodarilo nájsť. Veľmi som sa na jej album tešila, ale asi sa rozhodla, že sem svadobné fotky nedá.
Odpovedať
andzi: tiez na fotky netrpezlivo cakam...neboj bona ich sem da, len si dava nacas :-D
Odpovedať
luko: ja sa tiež teším na jej album, ale ak by sem fotky nedala, ani by som sa jej nečudovala.
Odpovedať
Kockyyy, mame uz aj my fotkyyyy.. :-D :-D Mame ich od piatku, ale kedze sme sa v piatok a v sobotu rozhodli vymenit si vsetok nabytok, tak ich davam az teraz..juuuj, strasne sa z nich vytesujem :-D :-D
Odpovedať
bona: pozrela som si tvoj album, máte neskutočne krásne fotky. Tie šaty vyzerali na tebe super, priznám sa že ešte som krajšie šaty nevidela.
Odpovedať
andzi: dakujeme krasne.. x-)
Odpovedať
bona: fakt nadhera....tie saty boli neskutocne :-) aj zavojik si si pekny k nim doladila....n.1 :-) co to bol inak za model?
Odpovedať
andzi: suhlas. jedny z najkrajsich siat....inak vela kociek ma rkasne saty a sprzni ich roznymi nemoznymi kudrnatymi ucesmi, korunkami, zavojom, kilami bizuterie :-o o to viac sa ceni elegancia a jemnost vid bona ;-)
Odpovedať
Jaaaj, dievcence, ja sa asi budem cervenat.. :-N :-D Este raz dakujeme za pozitivne ohlasy ;-) luko: myslim, ze aj ty si zastanca hesla "menej je niekedy viac", a to je super..Ty si tiez bola krasna.. x-) Asi mame podobny vkus.. ;-) Saty boli Pronovias Nerveo..inak zavoj mi v salone dali, ze to bol priamo k nim, aplikacia na nom bola dost podobna cipke na satach..Len problem s nim som trosku mala pri nasadani do auta a potom zo zaciatku na hostine pri tancovani..Ale potom som to vyriesila tak, ze som ho prehodila cez ruku a bolo.. :-D
Odpovedať
luko: jee, az teraz som si vsimla, ze aj vy ste vypustali holubice.. :-) :-) Aj my, akurat sme o tom do poslednej chvile nevedeli.. :-D
Odpovedať
bona: nemusis sa cervenat, ja rada pochvalim ked je za co ;-) a to teda je! :-)
Odpovedať
s tym podobnym vkusom to mas pravdu ;-) menej je viac je moje heslo 8-) pre obliekanie a dalsie vecicky :-D
Odpovedať
ste mali tiez holubkov :-D
Odpovedať
Jj, "spiskal" to moj krstny, s ktorym sme sa o tom bavili este len v stadiu priprav, ale popravde, vtedy mi to prislo trosku gycove, tak som to brala tak, ze sme to zavrhli.. :-) Ale nakoniec sme z toho mali krasne a mile prekvapko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?