Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja som s tym pocitala,lebo on to aj sam hovoril,ze ma na jesen vela roboty.A okrem toho my sme v zahranici,tak sa vsetko riesi cez mejly.Ale ked mna uz vsetci tak otravuju.... ;-) Kazdy mejl,ktory otvaram zacina otazkou:"kedy budu fotky?" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Chudatko :-( tak ho skus poprosit nech ti posle emailom aspon par fotiek ze si velmi zvedava a nech ti da termin kedy to dokonci. Nebudes predsa cakat dva mesiace :-|
Odpovedať
presne tak celine, zmrzlinka, nech ti da zmrzlinka zopar len takych neupravenych, ved to ma bez roboty a ostatne upravene posle neskor...
Odpovedať
pridala som do pripravneho detailiky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko pekneeeee :-) ;-)
Odpovedať
hlavne chutneeee :-D pozeram fotky zo zabavy...a rehocem sa :-D fotograf bol hadam vsade kym o druhej rano neodisiel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Odkaz pre Anaxamon: Dakujem za vymazanie nevhodnych prispevkov na adresu mojho manzela v albume. Dakujem :-)
Odpovedať
celine:preto som si dala len registrovanych...bo urcite na toho mojho valibuka by nejaky "inteligenti" napisali nieco "pekne"..alebo aj na mna :-S
Odpovedať
ale to je len ziarlivost...tvoj manzel je fesak a bola krasne elegante obleceny x-)
Odpovedať
teda zavist som chcela povedat
Odpovedať
to mi pripominas jednu krasnu francuzsku herecku: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Luko, ale ved si nevyberame partnerov podla toho ako vyzeraju. Dolezita je vnutorna krasa a myslim ze ty nasi ju maju :-D Sak nie som slepa ze moj muz ma nejake to kilo navyse. Ale je to dobrak od kosti a aj tvoj manzel na mna tak posobi ze velky dobracisko a musi s nim byt kopec srandy. 8-) Kaslat na zavistlivcov hlavna vec ze nevesty su spokojne. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Luko fakt a ktoru ? Tam sa smejeme ze sme v kostole domotali vsetko co sa dalo 8-)
Odpovedať
jasne :-) presne tak! mna moj dostal sarmom a total charizmou :-)
Odpovedať
tak som mu pisala a uvidime ,co odpise.Keby aspon ta moja rodina nebola taka otravna :-D
Odpovedať
ja by som uz tiez po mesiaci uhanala fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som rada dala svadobné foto, ale nejde mi upravit velkost neviem preco. :-(
Odpovedať
kukala som luko do pripravneho, fakt super fotecky...to jedlo...mnam...a mali ste krasne jednak obrucky a aj podnos na com boli. Proste perfektne zmaknute do detailov ;-) x-)
Odpovedať
zuzka: skus v inom programe, ja vsetko robim cez Xnview lucka: vdaka :-) vsetko ale dokonale nebolo, lebo sme na vela veci zabudli, ale ako pozeram fotky zo zabavy, kde kazdy trsa s kazdym, tak to je najdolezitejsie, ze sme sa tak dobre bavili :-)
Odpovedať
a takto dopadli moje topanky :-D : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
este par som hodila do svadobneho zo zabavy...ale vybrat z 800 fotiek bolo dost tazke... viac ich mam na facebooku
Odpovedať
Ahojte kocandy.. :-D No, tak my este tiez stale cakame na foto z priprav, sobasa a portretovky, booze, uz sa nemozem fakt dockat..:-D Verim, ze do konca tyzdna ich uz budeme mat..I ked DVD-cko uz mame a taktiez 1200 fotiek z hostiny a zabavy, takze nejaku zabavu uz mam..vsetko to pozriet, robota na cely vecer.. :-D luko: u nas tiez ku koncu uz viacero topanok skoncilo mimo parketu..beriem to ako znamku dobrej zabavy.. :-D :-D
Odpovedať
bona, uz nas nenapinaaaaaj :-D
Odpovedať
my este DVDcko nemame ratame ze az koncom novembra lebo nestihaju
Odpovedať
luko: fakt to nerobim naschval.. :-D Ja sama chodim pomaly kazdu hodinu na mail (uz som ako psychopat :-D ) a pozeram, ci nahodou nemam nejaku "chutovku"..ale zatial niic..ale trpezlivost fotky prinasa.. :-D
Odpovedať
luko..pekne foto:))a šaty jedna báseň
Odpovedať
no hurááá, ja som sa dnes konečne dočkala profi fotiek. Tiež mi vraveli, že len trpezlivosť.... A DVD je zatiaľ v nedohľadne, ale pevne dúfam, že tento týždeň sa už dočkám.
Odpovedať
Luko: inak krásny účes, ja som s mojim nebola spokojná aj keď iní chvália. Ale rozpadol sa mi ešte pred obradom.
Odpovedať
lila: krasne fotky, uz som vcera okukovala, ten uces bola velmi zaujimavy, nevyzera ze sa rozpadol... x-) mala si prekrasne saty, moc ti sedeli :-) fotograf myslim tiez odviedol skvelu pracu :-) :-) :-)
Odpovedať
a krasny make-up...ale vsak ty si kocka sama o sebe, tak asik velku pracu nemala vizazistka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?