Svadba v októbri 2008. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
..tak kočky začínam našu novú tému, tak nezabudnite pridávať po svadbe svoje komentáre a pocity...jasnéééééééé už sa teším... :-D :-D :-D
Odpovedať
zmrzlinka, aj tu je hnusne pocko 8-( celline: mne inak bolo tiez chvila mi blbo tak sm ani moc enpojedla
Odpovedať
mne blbo nebolo.Ja som mala asi desat dni pred svadbou zaludocne problemy ,ale preslo to.Ale ked sme v kostole postavili na nase miesta a zacala omsa,tak vtedy som myslela,ze ma klepne. :-D Zacalo sa mi tocit v hlave a busilo mi srdce.No ked sa na mna zaskeril na mna najprv nas oddavajuci a potom moj drahy,tak som uz skerila aj ja a bolo po strese. Som zvedava na video.Smiali sme sa potom cely obrad,tak dufam,ze budeme vyzerat ako keby sme si jednu slehli :-D utekam do roboty :-p
Odpovedať
ja som zas bola pred obradom v pohode sak civilny to bola rychlovka :-D tiez sme sa stale skerili :-D
Odpovedať
Ahoj Mati, ešte nemáte ani žiadne neoficiálne foto?? okrem tých čo máš v prípravnom? daj si ich do svadobného až ti môžeme dať gratulácie... :-D :-D :-D
Odpovedať
prave mi ich fotograf poslal cez uschovnu.cz ale neda mi to otvorit :-| stiahla som to a nist
Odpovedať
niki ten uces si mala teda fatk paraaaadny :-) krasne
Odpovedať
tak prvych 56 foto doslo vybrala som par do albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko - krasne fotecky
Odpovedať
vdaka, tiez som spokojna a tesim sa na dalsie ;-)
Odpovedať
Ahoj kočky! Viete mi poradiť ako zmenšiť veľkosť foto? Vďaka! x-) luko: nádherné foto, blahoželám! ;-)
Odpovedať
lemi0410 ahoj,ja zmensuju fotky ve Visualizer Photo Resize,da se to stahnout na netu :-)
Odpovedať
ja zmensujem cez Xnview, je v cestine a da sa stiahnut na stahuj.cz
Odpovedať
Článok sa načítava...
máš gratuláciu, bola si kráááááááááásna Mati... :-D :-D
Odpovedať
dakujeeeeeeeeem x-) :-D
Odpovedať
luko pojdeš na stretko? buduci štvrtok je to ;-)
Odpovedať
janka...pracujem...mama malo dovolenky, tak vo stvrtok aj ked su prazdniny ja som v skole :-S
Odpovedať
oprava:mam
Odpovedať
Profilova fotka
nikuarudi a luko boli ste naaaadherne fakt krasne fotky zo srdca vam prajem vsetko naaaj :-D
Odpovedať
vdaka, ja stale obdivujem ten nikin uces x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niki prepac skomolila som ti meno :-N
Odpovedať
jeeeeej celine, tak veľmi pekne ďakujem... a Mati aj ja sa doteraz dívam na tie moje foto, že čo som to na tej mojej makovici vlastne mala, tiež sa mi to veľmi páči....no veď aj kaderníčka, kamarátka si dala záležať a robila mi to 3 hodiny a 15 minút a povedala, že som prvá nevesta, ktorú tak dlho česala, lebo vraj jej to trvá tak max 2 hodky.. :-D :-D :-D
Odpovedať
a celine prečo nemáš žiaden album? aj teba chceme vidieť... ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikiarudi este nemam foto az na buduci tyzden :-( mam len par fotiek ktore mi poslali svadobcanua. Skusim to dat do albumu dufam ze to pojde. :-)
Odpovedať
určite...už sa teším... ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som tam dala nejake foto ale nic moc su to len fotky ktrore som dostala od svadobcanov. :-N
Odpovedať
supeeeeeeeeeeeeer som aj pogratulovala...heheee... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niki dakujeme :-D :-D si zlata, potom dolozim normalne foto :-D
Odpovedať
celine..ja ke dsom videla nase od svadobcanov tak som sa zdesila :-D
Odpovedať
celine ze jaka kocka si bola...ten uces je uplne prekrasny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Luko dakujem :-D ale su to len take hogo-fogo fotky ked budu poriadne tak doplnim. Ale nepovedala by som ze ty mas pricesok je to dost dobre ako tvoje :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?