Svadba v Michalovciach

Zobraz úvodný príspevok
A je tu Nový rok. Rok, v ktorom sa možno pre niektoré z nás udeje plno zmien. Tých menej pekných, ale hlavne nádherných pre tých, ktorí sa v tomto roku rozhodli spečatiť lásku s ľuďmi, ktorých milujú. Verím, že sa nájde aspoň pár ľudí, z tohto okolia, ktorí radi obohatia niečim zaujímavým alebo potešia dobrou radou. Ešte raz nádherný rok 2009.
Odpovedať
1
18
19
Mladomanželia sa väčšinou chodia fotiť k zemplínskemu múzeu v Michalovciach, alebo na hrádok, ak je zlé počasie, tak aj na železničnú stanicu, kde som tiež videla fotky a boli nádherne. Ja som mala svadbu na Zemplínskej Šírave, tak sme sa boli fotiť na Eurobuse, kde je tiež pekne, len trochu dalej od Michaloviec.
Odpovedať
ahojte:-) chystate sa niektora na modnu prehliadkusvadobnych a spolocenskych siat? 17.9. v telocvicni GPH?.. :-)
Odpovedať
Ahoj Janka_a, boli sme pred dvoma rokmi a aj minulý rok, bolo si čo pozrieť, aj popolnočné šaty alebo keď chceš, tak na nejaký ples spoločenky boli poekné. Zo svadobných šiat som veľa nevidela, lebo ľudi bolo veľa, to čo som zo svadobiek videla bolo pekné, no či na moju postavu sa hodia neviem. Viem že aj teraz je vstup bez poplatku, no vraj je tam iba určitý počet svtupeniek, ja uz mam aj na tento rok. V salone som sa zastavila, keď som išla z roboty. Ochotne bez breptov mi ich dali.
Odpovedať
brona ja uz mam tiez vstupenky:-)
Odpovedať
Janka_a ahoj. Včera sme boli s kamoškou na kavu v OC Zemplín a za vedľajším stolom sa baby bavili, že vraj nie su lístky. V OC akurát púšťali upútavku. Moja kolegyňa bola dnes poobede pre lístky a boli. Myslím že to nie je problém. a dobré je že je počet ohraničený a pustia iba toľko, aby každý videl. prajem ti pekný zážitok. Veľmi sa teším na niečo nové.
Odpovedať
Ahojte baby, zasla som aj do temy Michalovce, kedze sa zaujimam veeelmi o salu v hoteli Chemes na Sirave. pls nemate niektora skusenosti, ide mi hlavne o to, ci dokazu tam spravit peknu salu, jedlo a take tie veci....dakujem za odpoved:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@ivka219 ...Bubenník Ľubo odišiel pred 6 rokmi a už 6 rokov sú v inej zostave . Basa Mirko, Klávesy Peťo, Bicie Janik ...len gitarista sa menil ...Najprv bol gitarista Michal, potom Blažej a teraz je Robo :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, my chystame svadbu. Mame rezrvovanu Jaltu. Mate niekto skusenosti. Boli ste tam niekto na svadbe? Menil sa tam teraz riaditel, je taky mlady a strasne flexibilny a sikovny, tak dufam, ze v poho.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! neviete mi povedat, ci este ludova hudba Zemplin chodi robit aj svadby? Stranku nemaju aktualizovanu, tak to tam neviem vyzistit. Mali ste ich niekto? Asi pred 7-8 rokmi som ich videla na svadbe a bola som uchvatena, uzasni boli. Ale ci su aj teraz taki dobri, neviem. Dakujem vam za rady. Inak, ked viete aj ich cenu, tak by potesila ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, nájde sa nejaká "aktuálna" Michalovčanka? :-)
Odpovedať
Skoro po 3 rokoch manželstva som sa tu zastavila. Som rada, že téma, ktorú som vytvorila stále žije, aj keď tu už veľa ľudí nie je. Ak by sa tu náhodou zastavila moja kamarátka Ivka, ktorá sa o malú chvíľočku bude vydávať a s ktorou som rozbehla túto tému, tak ju chcem pozdraviť a týmto jej chcem povedať, že jej veľmi silno držím palce, aby jej "deň D" dopadol čo najlepšie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby kde sa da urobit foto svadobnee???len ziadne muzeum!!!!
Odpovedať
@parvinka0001 podľa mňa sú najkrajšie fotky robené vonku, my sme sa fotili na Šírave pri jednom hoteli, nepríde mi na um teraz ako sa volá, ale viem, že v prípade nepriaznivého počasia sa chodia žienky fotiť na vlakovú stanicu, videla som fotky a boli nádherné a že je to naša vlaková stanica som ani nespoznala.....záleží od fotografa, niektorí dokážu vykúzliť fakt nádheru aj z drevenej búdky :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
@fofinka1 ahoj prosim ťa kolko sa plati prenajom saly v duhe? a cena na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
@1stefi121 my sme 9 rokov spät neplatili nic,su to skolske priestory :-)
Odpovedať
1
18
19
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?