Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
...hi,hi,hi :-D :-D :-D tomu sa zienky nadava SAMOMLUVA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janiano my ju mame a poviem ti neviem si to uz bez nej predstavit. este som nic okrem chleba nerobila ale chystam sa robit sekanu ta sa tiez da v nej robit, aj na vianocku uz ma recept a co je fajn ze aj ked cches robit langose kolace knedlu ona ti cesto vymiesa, necha vykysnut a uz si ho mozes piect aj v trube a robit aj rozky. chlieb z nej je iny, janemusim pecivo vobec ked tak celozrnne chleby, skor zemlicky a milum e\cerstvy chlebik z pekarne, je chutny je ho dost a dlho aj vydrzi. mozem si spravit aky len chcem podla toho co je doma, super bol cibulovy a nic to neije len do cesta nakrajam cibulku. ani to neni taka draha zalezitost ak teda nepotrebujes drahu znackovu, my mame taku obyc lacnu etu a sme spokojny, tusim dva roky ju uz mame a bez najmensich problemov slape. ja vrelo odporucam este aj dzem v nej super urobis, veela veci
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to ste akurat otvorili super temu - ja som nad pekarnickou premyslala pred tyzdnom...!!! tiez ju chcem droby - hovoris ze eta je gut? ja som pozerala moulinex -ale stala okolo 3tisic :-S ale etu by som brala - mame etu aj toustovac a je supis
Odpovedať
Profilova fotka
my mame eta vega, hodne rozsirena je moulinex a tie sa mi pacia dizajnovo take zltucke x-) nasa stala 1900sk ja proti ete nic nemam, no niekto vravize eta a moulinex ako tie lacne znacky nie su dobre, ale to asi len ten kto cche drahe znackove veci, lebo ako sledujem temy tak su prave tieto dve znacky najrozsirenejsie
Odpovedať
Profilova fotka
inak kati s tym spanim, ja som dnes cely den zrela do postele a manzelovi ani nehovorim ten od rana len zaspavaa uz slape na redbule a niekolkych kavach, dnes je njaky unavny den
Odpovedať
Profilova fotka
a co s tym konikom - presunieme sa tam?
Odpovedať
Profilova fotka
co ja viem asi som aj za, treba trocha zmenu nie :-) ako sa bude volat nasa tema? vravte nazov vytvorime a pokracujeme :-) "stala zostava majoviek" "majove manzelky na koniku" "majovky planuju a tehulkuju" ... ?
Odpovedať
Profilova fotka
alebo majove manzelky konikuju alebo sa mi paci to posledne majovky planuju a tehulkuju... vyberte jedno - ja idem na ten aquaerobic a vecer kuknem ze co ste vymysleli - len sa bojim - ze nakonikovi budem namotana na babatka este viacej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave kati :-N ale njaks aterba odreagovavat :-) aspon sa vyzurim svami pokukame co je nove ake su moznosti a tak a budeme pripravene :-) jej ty chodis na akvaerobik tu v ba? ake to je a kde? strasne to hcem skusit, ideme na den dio emdera a tam sa to rob tak chcem skusit, to by sa mi pacilo ja si vzdy v bazene aj sama pocvicim :-)
Odpovedať
ahojte zienky, takze sa planuje velky presun? :-) ja uz mam tiez casto myslienky na babo ale prave dnes som dostala novu pracu a tym jpadom som sa zaviazala aspon dva roky este nemat babo,lebo inak by som im musela preplatit skolenia co tam budem chodit :-( no aj tak sme este neplanovali ale tak potajomky som dufala, ze mozno to nejako pride samo... tak co uz dva roky zbehnu rychlo a potom uz hadam aj finfncne budeme na tom lepsie aj vlastne byvanie a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni, joj to sa takto treba zaviazat? to je inak ale svinstvo, niekedy sa neplanovane podari a ateraz mas platiti pokutu za to? ale dva roky su uplne nic, ved ten cas rychlo bezi ani sa nenazdame
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...dnes som na vas nemala moc casu... Leni a kam ides robkat? No este k predchadzajucej teme, my sme spolu 3 roky a par dni :-) a manzelia presne 2 mesiace!!! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som za tieto dva nazvy: majove manzelky na koniku alebo majovky planuju a tehulkuju
Odpovedať
Lenka vitaj. tak pis,co mas nove.tento tyzden sa na vas aj na Matku s Misom pytal moj, ze ako sa mate. a ja ze o Lenke vela neviem,len to ze boli v Grecku na dovolenke a ze sa vratili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sme tri za tie dva nazvy :-D a kto rozhodne, jani myslim ze ty, poverim ta veducou temy :-) :-D no ozaj leni co robis?
Odpovedať
hej,este nam tu chyba dolezita clenka. Lubka-lyubka. co je s nou?
Odpovedať
inak si ma potesila s tou pekarnickou. a ze to robi dzem? tak to uz je snad hotovy poklad :-) ja som pozerala zatial iba nieco na nete,neviem co maju v obchodoch. pozerala som MOulinex,ale tiez som nasla uz aj pisane, ze su dost poruchove. tak neviem, ja nic proti ETE nemam. mam mikrovlnku,stala tiez 6 litrov a som spokojna.sice gril som vyuzila asi 5x Uz len zostava prehovorit manzela. neveria tomu ani rodicia. ale zase 2-3 tisic nas nezruinuje. ja len dufam,ze ten chlieb mu bude chutit
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ma toho asi vela, toto leto je njake zaneprazdnene, ze nam stale niekto chyba.
Odpovedať
dufam,ze sa podari zorganizovat aspon jedno stretko s 3/4 ucastou. ak by to bolo na jesen,skor tak koniec septembra,tak by som vedela s manzelom prist do Blavy. chcem tam vyrazit do tych nakupnych centier
Odpovedať
Profilova fotka
no ked budes v blave tak rozhodne sa blavacky pridame a mozno budu aj ostatne kocky most prist :-) to bybolo super inak sa oplatia skor teraz letne vypredaje ;-)
Odpovedať
leto mame plne,budeme prerabat a ja som skor chcela pozerat doplnky k byvaniu mozno cosi pre male.... ;-)
Odpovedať
ved uvidime,aky bude stav tu po lete. teraz sa to fakt asi neda zorganizovat,aj ked ja som za vsetko :-D
Odpovedať
tak sa tu s vami lucim, teda asi uz len s Tebou Lubik a ak prehovorim mojho na pekarnicku tak budem prosikat o recepty :-) krasny vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
no a mozme sa pustit na spolocny nakup do domacnosti aj s katkou :-) u ans to bude od septembra tiez aktualne. aj pre male, to ti potom poradim co kde to mam zmaknute :-D :-N len ho pekne nahovor, v paxi ju oceni, mojmu to bolo tak jedno ale doniesla som ju apci sa mu to, ze ked sme nic nemali jendoducho sa upieklo a bol chlebik, mne sa nechce trepat do obchodu zakazdym, ked mam doma robotu, tak mi hodne pomaha. vychval mu to povedz o temach co sutu a vsetci si ju pochvaluju a mzote mat darcek k 2 mesacnemu vyrociu napriklad :-) tak papa a pekny zvysok dna parjem
Odpovedať
idem robit do banky, a tam to maju tak. no ja ich capem ze do mna cosi investuju ale... co uz, ved dva roky zbehnu. no stretko by som privitala aj ja :-) takze naplanujte a ja sa budem snazit prist ;-) inak ta pekarnicka sa aj mne paci, ale tiez neviem ci mi to prejde u manzela :-) ideme za chvilu k svokrovcom na vikend do presova ach jaj :-| :-D tak vam prajem pekny vikend uz takto predcasne, ma byt horuco tak si ho uzite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no akle robotka to znie dobra zase:) dva roky su nic, ved vidis jak nam tie zsvadby zbehli a to sa nam pred rokom zdalo daleko. prisla by si aj do ba? ano vikend bude kraasny vraj od nedele zas velke teploty maju byt, to vypadneme na chatu sa schladit tak si uzi vikend a ukecavaj muzika, zval to na mna ze nedam dopustit, my si pekarnicku este aj na chatu berieme a spravime si chlebik cerstvy
Odpovedať
Profilova fotka
halooo dobree ranko a temu na konovi mame zalozenu, ci?
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem :-) kati ja ti neviem povedat :-) Leni tak ides nakoniec do banky? a ucit uz nie?
Odpovedať
dobre ranko.asi este nie je zalozena.to asi pre nas urobi droby.
Odpovedať
Profilova fotka
takze cakame na droby?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?