Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni tak sam pochal este poznam toto http://www.magmypic.com/ na titulky casopisu. aj ja som si robila :-) ale viac neviem uz o nicom. ahoj lenka, takze hend utekas prec? sme njake rozlietane teraz v lete. nechcete sa presunut aj na konika? ja by som uz planovala ostosest :-D aspon teoreticky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..hodim nieco do albumu z priprav..sa tu rehocem s drahym na tych fotkach.. :-D :-D
Odpovedať
neutekam ale v poslednej dobe vas dako nestiham :-( ako sa mate, co nove? uz sa chastate na konika? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni..no ja na konika este nie..prerabat budeme az buduci rok, takze az koncom buduceho roka pojdem na konika..
Odpovedať
Profilova fotka
moni :-D perfektne. my pojdeme prerabat hadam este tento rok alebo zaciatkom buduceho do konca roka uz urfcite budeme byvat vo vlstnom dneska sme riesili hypo a okrem toho ze sa zadlzime po krk a nebudeme mat ani na suchy chleba je vseeetko ok a s tymto vedomim fakt nevie kedy sa chystam na konika, ale ked ste tu teraz menej a v tv nic nebezi tak tam nakukujem a neumiera nadej ze sa aj napriek vsetkemu dockam...
Odpovedať
no ved aj u nas je to este hudba buducnosti-tema konik, aj ked niekedy by som uz veru chcela :-) ale uvidime, ved vsetko sa da ked sa chce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nad tym vcera vecer rozmyslala..nejako sa mi nedalo spat, tak som si predstavovala, ake by to bolo, keby uz vedla postele bola mala postielka a v nej male mimi :-D :-D :-D ale moja sestra teraz caka baby koncom novembra..takze sa budem chodit tam vytesovat, no a potom snad pride rad uz aj na mna x-) x-) x-) x-) na konika zatial nechodim, neviem, kde by som sa tam pridala..do akej temy.. jedine, ze by sme zalozili my nejaku temu.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved zalozit vlastnu, cihali by sme ako pokracuje lyubka taaak :-) to je super ze bdues mat v rodine miminko, joj si to apson tak uzijes, nasa mala enterka je daleko, amximalne ked tam ideme sa na chvilku zastavime popestujeme utekame dalej, alwe mozno je tak lepsie, iank by som odisla aj snou :-D neviem ci sa vsetko da led m,esacne splatky na hypo su pomali vyssie jak ans prijem dokopy, fakt si neviem predstavit prist o jeden prijem a este zivit babo, ale musi sa to dat vela ludi tak zije ...
Odpovedať
Profilova fotka
lubi neboj, vsetko sa da..aj ked to bude mozno trosku tazsie, ale bude to fajn ;-) no budem chodit poctivo kocikovat :-D :-D juuuuuuuj, ale malicke sa narodi do zimy..takze sa budem musiet riadne naobliekat, aby som nepomrzla :-N :-N a malinke tiez..to bude zlatucke, ked bude take nababusene v kociku lezkat :-D
Odpovedať
no ved to ze tie babiky zive su take zlatunke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to si asi uzije s naobliekavanim :-) starsia neterka preplakala cele obliekanie vzdy ale ekd zu bola vonku to sa jej pacilo. no rychlo to ubehne pri tom prerabani tak sa ani nenazdame a aj my sa dockame, este ze sa amme na kom realizovat troska. moni tazke rperabat zacnete bud rok nie teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
ano lubi..az buduci rok zacneme..chceli sme tento rok robit tu kupelnu, ale sa dohodli, ze este trosku nasetrime a spravime to az buduci rok a potom by sme hned aj vystierkovali a vymalovali kuchynu, obyvacku a chodbu a dali tam podlahy..spravime to jedny vrzom vsetko naraz.. bude to tak lepsie, ako keby sme si mali narobit neporiadok tento a este aj buduci rok :-p aspon budem mat viacej casu na pripravu..porozmyslat, co by som vsetko v byte chcela pomenit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
leni a vy ako s byvanim? asi lepie tak aby ste nebombardovali na viac krat svetko naraz aj ja by som chcela ale to by sme vlastne dopadli tak isto zrejme, ale isto viem ze ked nam byt prischne idu sa hned riobit okna a sterky a to uz ked to bdue rozbombardovane tak rovno by som vsetko aj podlahy, dvere a tak, vlastne viac nam netreba kuchyna pocka kupelnu vobec netraba, a izby omalovat a zariadit, verim ze na zaciatok postaci aj skromnejsie, aj njaky ten starsi nabytok.... zas netreba hned vyzkakovat pri takych sumach. preto radsej dopredu setrime uz dlhsie, vlastne ja setrim a amnzel ma zivy a tym padom sa co to usetrilo za ten cas a este budes setrit a nemynat aby bolo radsej na bytik korunky zo svadby sme uz njake kinuli na svadobnu cestu, zvysok ostava na cast spalne tak apson nieco k prilepseniu.
Odpovedať
no my sme v dome nasich. my mame dolne poschodie oni horne. a radi by sme si postavili vlastny dreveny domcek ale to je o peniazkoch ...
Odpovedať
Profilova fotka
nam tiez nieco ostalo zo svadby, to sme vlozili na ucet, kde si setrime, takze zaklad na novu kupelnu mame :-D tento rok musime aj na auticku nejake veci pomenit, takze zase tam pojdu peniaze..no proste tento rok nam to prerabanie proste nevyjde.. na svadobku nepojdeme, tak by sme chceli ist aspon na tie 3 dni do Vyhni koncom augusta.. drahy mi asi za 2 tyzdne ide na sluzobku do Nemecka, tam tiez zarobi nejake eurace navyse ;-) ;-) len mal by tam ist minimalne na tyzden, takze predpokladam, ze tam bude urcite dlhsie..lebo u nas vo firme ked sa povie, ze min. na tyzden, tak je z toho niekedy aj mesiac 8-(
Odpovedať
babulky tak sa majte pekne uzite si vikendik ja pojdem lebo aj manzelik chce ist na net-samozrejme hrat hru 8-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenik ahoooooooooooj..aj tebe pekny vikend ;-) ozaj lubi..budes tu cez vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
moni akle aspon donesie korunky ;-) vyhne budud urcite super a financne nenarocna alternativa, poviem ti o dva tyzdne ako tam je zu sme naplanovali na 18teho pojdeme tam :-) cez viken die, mam volno a doma kopec roboty aj vikend mi je kratky. :-| len cez viken zas nic nekupim nevybavim, skoda. inak som chcela kupit farbu a skusit malovat na stenu trocha si trak skraslit spalnu a nacvicit ako to bude naostro neskor. pa lenia pekny vikendik zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa tu cez vikend tiez nebudem moc zdrziavat..musim upratat detsku izbu, lebo pocas priprav na svadbu to bolo skladisko a este aj kuchynu musim vyupratovat..ako som robila ten ceresnovy lekvar, tak mam ceresnovu stavu este aj v hrncoch v skrinkach 8-( a musim povyberat fotky, co poposielame po rodine..tak by som ich cez vikend aj objednala
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tak upratovala vcera cely den, som bola viac utahana jak z prace :-N som mala vsade bordel zo stahovania tak som to konecne upratala a aj pracovnu a obyvacku mame v pohode teraz. tiez sa chystam na fotky dat njake spravit co rozdame robdine, mame fotoalbum a ani pre nas stale nemame, dnesak som na nete nasla naadherny album na obalke kvety ako v mojej kyticke, ale 1200 sa mi za album nechce davat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
este rozmyslam ze sa aj ostriham zabudla som sa dnes ostrihat a jak je teplo tak mi tie dlhe vlasy lezu na nervy tak sa osmikam asi sama, usetrim zas parstovak, na co javiem nieco do bytu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..tak 1200,- za album je dost..to by som tiez nedala :-| teraz sa mi zapacili tie fotky, co si mi poslala link, tak asi nejake porobim cez vikend + spravim nieco aj nejake cez ten digiscrapbook.. jaaaaaaaaaaaj...no boli u nas kamarati teraz gratulovat este drahemu meniny..tak ma caka este varenie, ale to bude taka rychlovka, takze pohoda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pacia sa mi upravene fotky no uz amm toho dost tak k vlastnym sok sa nediostakla par som spravila na tej stranke a staci... este nemam normalne vytlacene a dokelu stale ani ten album :-| pekne velke su drahe a malinky fakt nechcem na amlyu rozmer ale lepsiaci alebo na rozky no potom nezabudni dat do albumi nech poobdivujeme. este teraz varit to by sa mi fzakt enchelo, ani zajtra sa mi enchce to viem uz teraz :-N :-D uz len domov spat
Odpovedať
Profilova fotka
no nakoniec som sa rozhodla, ze varit nebudem..drahy mi necha doma auto, tak mu obed uvarim zajtra a donesiem do roboty ;-) mna to moc nebavi tie fotky upravovat, ale neviem..dnes ma to proste zacalo bavit..tak snad mi to vydrzi aj cez vikend, aby som nieco porobila.. no idem ja veru uz do postele, uz sa mi drieme tak dobru noc lubi a stastnu cestu domov ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
no to treba vyuzit taku tvorivu chvilku. :-) no vidis a potesi sa ked mu doniesiek obed do prace, dobra pani manzelka :-) dobru noc a vadka aj ja uz zachvilku koncim, papa a pekny viken dvsetkym prajem
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko -ja len na skok - dnes mame navstevovy den - najprv ideme my a potom vecer pridu kamarati asi a pojdeme potom do mesta :-) droby album za 1200 sa absolutne neoplati - chod do fotolabov a kupis nadherne za 300,400,500 - my sme kupili teraz prenadherny - biely - svadobny - na 200 fotiek a stal 419 sk a je fakt krasny - ked sa mi zadari - tak ho odfotim...oki? papa babule zatial Ps - vecer sme pozerali film a bolo tam v nom miminecko a potom sa mi o miminku snivalo :-D :-D nebolo moje ale taak som ho v tom sne stiskala - ako keby hej - krasnucke dievcatko to bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj májovečky, tak jak se daří? To je hrůza, mám pocit, že už ta svatba byla táááák dávno. Dneska jsem se znovu jukla na filmeček ze svatby, v podstatě jsem to video dostala až teď, myslím to opravené, na původním dvd přeskakovala hudba, tak nám ji kameraman předělával ;-) A povedlo se, paráda x-)
Odpovedať
Profilova fotka
prajem krasne ranko vsetkym manzelkam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko Moni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Matka..ako sa mas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?