Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka co ti na nom idu robit? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj baby, nejaký nácvik pretlakového dýchania ]-( Že ich šupnú do nejakej komory a začnú im tam robiť pretlak a že či budú vedieť dýchať :-S A neviem čo bude, keď nebudú vedieť ]-( ]-( ]-( A potom nejaké srandy s dýchaním 100%kyslíka...
Odpovedať
Profilova fotka
fuu tinus - to maju povinne?
Odpovedať
Profilova fotka
joj co to na nich skusaju, co manzelik vlastne robi ze musi mat taketo cvicenia?
Odpovedať
Profilova fotka
No povinné, lebo keď budú mať taký pretlak v lietadle, aby vedeli, či ho zvládnu. Lebo že nie každý to zvláda ]-( Drobík no môj manžel je prosím pekne stíhač :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby včera keď spadol ten vrtuľník a predstavila som si tie manželky, že sa vlastne stalo to, čoho sa celý čas obávali a že jedného krásne dňa sa to kľudne môže stať mne.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaal tinus..tak to by som sa o manzelika bala aj ja :-|
Odpovedať
Profilova fotka
uf, to si teda vybral nebezpecne povolanie, ja by som umrela strachom... ja sa bojim len ked ide autom volakde :-N ono na tom cviceni sa im nic neoze stat tam zas na to musia dbat
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík on o tom sníval od malička, keď si ostatní chlapci želali na Vianoce autíčka a iné hračky, on chcel encyklopédiu lietadiel :-D A potom keď bol TopGun, tak sa pozoroval, že či sa podobá na Toma Cruisa a mohol by byť pilot :-D :-D :-D Takže robí svoju vysnívanú robotu a strašne ho to baví. Ja sa tiež bojím, aj keď ide autom, ale hovorím si, že lietanie je bezpečnejšie ako šoférovanie, aspon ťa nejaký magor v protismere nezabije :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no zlaty. to ej ale fajn ze sa mu splnuil sen, ved kto si to mzoe povedat. ja ani enviem ci som o niecom snivala, len ma bavilo malovat a vyarbat blbosti - raz som dokonca ako 6 rocna vyrobila otcovi kameru :-D :-D no ostalo mi to a vlastne sa tym prizivujem :-) to mas ale pravdu naposledy sme isli teraz z toho mikula a na dioalnici pred Ba dvaja magori robili mysicky pomedzi auta, my sme sa preradovali z praveho do laveho lebo ich videla daleko ze idu rychlo, aby im nezavadzal ale oni nas vtom obehli z prava - pred nami auto obisli z lava ale pred nim sa zrovna obiehalo dve auta tak sup ho uplne z prava po krajnici.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja len nechápem, kam sa ľudia ženú. Veď všetkých tých rýchlych jazdcov väčšinou dobehnem na najbližšej križovatke alebo semafóre. Ale ono je to skôr o tom, že si niečo takou jazdou dokazujú... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tinus - no veru vynimocne povolanie... tak sa nedivim,ze sa bojis... a rychlych jazdcov neznasam uplne do krvi - ja by som im tie vodicaky pobrala a uz by ich nevideli aspon 10 rokov - nech chodia MHD ked sa nevedia ovladat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
taky sposobuju najviac dopravne nehody bezohladni magori ]-( no blba tema zna to ze sa strojim na vodicak od septembra, ale bojim sa jazdit prave pre too, maximalne tak na lesnej ceste kde nestretnem ziadne auto, ja sa divim manzelikovio jak to neiekdy zvlada ked sa zrazu taky rychlik vyruti z necakanej strany, alebo si zmysli kamion pred nami obiehat a ja len trpnem ci ubrzdime a ten za nami tiez :-|
Odpovedať
Profilova fotka
z rychlych jazdcov mam strach aj ja..netvrdim, ze som super soferka, ale radsej idem takou rychlostou o ktorej viem, ze ju zvladnem.. pravidelne stretavam magorov, ktori ma zacnu predbiehat a popritom vidi, ze oproti ide druhe auto..no a co ine mi ostava, iba pribrzdit a stiahnut sa viacej ku kraju, aby sa tento magor mohol zaradit.. ale som zvedava, co spravi, ked sa raz proste z tej cesty nestiahnem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa šoférovanie strašne baví a bola to pre mňa forma relaxu, ale už prestáva byť a začína to byť skôr obrovský stres. Stále byť v strehu, kde sa kto vyrúti alebo čo spraví...
Odpovedať
Profilova fotka
oni na tio spoliehaju, mozn sa o to viac bojim ze takto zomrel, moj dedko, je to uz par rockov no zda sa mi to strasne nedavno. on si isiel normalne ale pred nim niekto obiehal protiiduci kamion... stratli sa vsetky tri auta naraz ale cesta bola prilis uzka aby sa nezrazili |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lubik..to mi je luto |-|
Odpovedať
Profilova fotka
uz je to 5 rokov dozadu, vlastne byvam,e v byte po nom mozno preto nahoi casto myslim. manzelik mi domavari bryndzove halusky, mnamtak sa tesim na obed a vceras som vytiahla svadibnu tortu z mrazaku, mame jej vela zamrazenej, tak postupne papame, aspon emusime do cukrarne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..aj my postupne vytahujeme..aj svadobne kolace nam nejake ostali..ale tych som vela nezamrazovala..skor sme porozdavali..lebo to by som nemala v mraznicke nic ine, iba kolace :-N ja rozmyslam, co budem varit cez vikend..drahy mi ide obydva dni do prace, takze budem sama..aspon si poriadne poupratujem
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mi ideme v sobotu k svokrovcom :-S :-| ]-( Ale našťastie len naotočku, lebo v nedeľu ráno ide mužík do tej Prahy. Aspon na niečo je to dobré :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík to je strašne smutné s tým dedkom ;-( Na ignoranstvo a netoleranciu za volantom doplácajú nevinní ľudia :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka..tak este ze tak..ze len na otocku..ja by som dlho u svokrovcov tiez nevydrzala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaj my sme sa u svokrovcov stavili ked sme isli zo svadobky, doniesli sme im z koliby syry, stacilo na tento mesiac navstev :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babule taka som nastvana...chlapi tusim tiez maju svoje dni ]-( ]-( ]-( utekam z robotky...pekny vikendik
Odpovedať
Profilova fotka
:-D katka tak to teda maju ale veeelmi nepravidelne :-D aspon mas pozitivum ze piatok konci a mas vikedn tak si to uzi, papa
Odpovedať
Cauko baby poradte mi ako mam predat svoje svadobne satky.Mam tu inzerat,ale nikto sa mi neozval.Do salonov neberu saty od inych zakazniciek na predaj.Ak ma niekto zaujem mozem poslat viac foto a info.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi..idem skusit tie fotky spravit..snad mi to pojde ;-) prakovce..no neviem, ja som koli tomuto moc nechcela kupovane, alebo site saty..aby som potom nemala problem s ich predajom..
Odpovedať
Profilova fotka
moni no som zvedava drzim palce, keby nieco som tu, ale to isto zvladnes prakovce no asi ti neporadime je to tazko, mozno obehat viac salonov, ale dnska ekd si pomali kazda nevesta dava sit saty na mieru na ebay za malo penazi sa tazko predavaju, skus obnovovat inzerat v bazari, mozno ponukni aj na inych strankach, a a na ceskom beremese ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi..ide to uplne super ;-) ;-) ;-) nepoznas este nejake podobne stranky? kde je toho este viacej.. :-D :-D
Odpovedať
ahoj zienky aspon vas pozdravim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?