Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to ja to tiez davam postupne kazdu chvilu niaku dorabam :-D hadam to raz skompletizujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka..mne sa najviac paci photoshop ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, vam nerobil album fotograf? Lebo teda nam album nie, ale fotky nam daval on...
Odpovedať
Profilova fotka
no aj moj bracho ho pouziva tak si ho budem Moni budem musiet stiahnut aj ja... lubi nam dal fotograf fotky vyvolane, ale davala som si robit aj tie foto co robil brat a este aj niake kopie pre rodinu.
Odpovedať
Lubka,nam dala fotofrafka tri albumy.jeden velky pre nas a v nom 40 fotiek a dva male pre rodicov a v kazdom je 20 fotiek.ale kedze albumy nie su zaplnene a doma mame dalsie dva svadobne albumy,tak davam dovyvolavat fotky. v jedno velkom budu cisto iba z obradu,gratulacii a hostiny, dva budu s fotkami od fotografky
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame od fotografa asi 130 fotiek, ale tiez si dam nejake dorobit a pre nasich som uz dala...ja som myslela, ze vam nedali ziadne...a kocky, to si posielate cez net davat vyvolavat? Lebo ja chodim klasicky do fotosluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi cez net je to lacnejsie. tam fotka stoji 2,90, sice manipulacne a postovne je niakych 100 Sk ale aj tak sa to stale oplati. a teraz je aj akcia na tie 10 * 15 tiez za 2,90.
Odpovedať
Profilova fotka
A cez koho ste si uz davali vyvolavat? Kde to najdem?
Odpovedať
Profilova fotka
lubi www.happyfoto.sk ale musis si tam stiahnut program kde nahras tie fotky a posles im to. ale je to velmi jednoduche, ked som to aj ja zvladla :-) ale potom davaj typ klasik nie ideal, na to ma upoznila kamoska lebo ten ideal to niako divno prisposobuje podla fotaku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Matka, pojdem to skusit a potom napisem, ci som to zvladla... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vidim, ze sa dnes bavite o fotkach, tak vam zavidim, my ich este tak skoro mat nebudeme, dnes poslal fotograf SMS, ze mu padol pocitac a este to potrva :-( ]-( Takze az po dovolenke, uz len my s Moni veru traposime starymi fotkami :-S
Odpovedať
Profilova fotka
neboj lubi urcite zvladnes. fakt to je jednoduche. neboj milus ved sa dockas aj ty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babule zanedbavam vas ale sondujem kupelne... a pracujem.... ale gabika sa na nas uplne vykaslala? ani sem nezavitala poriadne od svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
veru Gabika to uz hrozne dlho nebolo, nevedno co je s nou...
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika urcite nasla nejaky vyhodny last minute a nestihla sa ani rozlucit a teraz sa vyvaluje niekde pri mori :-D :-p
Odpovedať
Jáááj Babulky....tu som žiadny last minute a žiadne more poriadna makačka a k tomu som taká chorá 8-( :-p :-( ;-) ....niekolko dní mi nešiel net ]-( ...a konečne som tu :-D :-D :-D ...pokúšala som sa za tú dobu pozmenšovat fotky...ale akosi mi to nejde ]-( ]-( ]-( ....včera som bola aj po fotky od fotografa....ani som nevedela ako nám to urobí...ale strašne milo ma prekvapilo ked mi dal fotky vlisované do strán albumu...a všetky fotky nám dal na CD...takže si ich ešte sama upravujem to čo sa mi nepáči....babulky len sa na mna nehnevajte.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D už sa polepším....ked ste zvedavé tak mi pošlite svoje e-mailiky...pošlem vám fotky... ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky..nedavno som prisla z robotky.. idem skusit tie fotocky upravit a vecer nejake prihodim do albumu.. jeeeeeeeeeeej gabi ahoj ;-) jasne, ja chcem vidiet fotocky..poslem ti IP s adresou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky..nejako mi vypadava stale stranka a nedaju sa mi pridat fotky ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem, joj Moni skoda, tak som sa tesila uz na tie fotecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matka neviem, co s tym bolo..tu v robote sa mi da len rano prihlasit..ale to mame asi my tu nejaky problem..pada nam nejaky server a to potom nic nejde.. ale vecer mi to neslo ani z domu..najskor mi vypisovalo, ze stranka sa neda zobrazit a potom som sa sem aj dostala, ale neslo mi fotky pridat.. no skusim dnes..uz to mam vsetko nachystane, aj album, aj fotky zmensene.. dnes si idem vziat fotky, co som si davala tlacit cez fotolab, tak vecer budem zakladat do albumov :-D
Odpovedať
dobre ranko.aj u vas tak leje? 8-(
Odpovedať
a vitam zenusku Gabiku.konecne si sa ozvala....hned pisem mail do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej no Gabikaaaa - tak aj ja pisem do IP hned :) my si koonecne dnes ideme pre fotky k fotografovi - my nemame vytlacene este nicove nic a album doma len jeden - hanbime sa - musime to teraz vsetko dohnat ...urobit albumy nasim aj svokrovcom a sebe a potom hostom :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej gabi ahoj. konecne si sa nam veru ukazala. no Kati veru to treba dohnat, :-) ja uz som dala porobit vsetky fotky akurat este dvom kamoskam musim dat. Jani u nas vobec neprsi...
Odpovedať
Profilova fotka
ani u nas neprsi ale trolinku sem tam mrholi ...ale zima nie je..
Odpovedať
Ahoj majovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas prsi :-| dufam, ze cez vikend bude fajn, lebo mame firemny letny fest ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to uz cakam kedy zacne aj u nas... zatial stale neprsi :-) no Moni to mas super program na vikend, u mna to vyzera tak ze zas pojdem do roboty ]-(
Odpovedať
ja som chcela tie fotky uz zakladat do albumu,ale nemozem.nemam este fotky od sesterka a kamosky a neviem co vsetko na nich je a kde by som mala vynechat miesto :-| takze musim caaakaat.snad to do roka stihnem :-D
Odpovedať
star - vzdyt pak ty fotky muzes v albu posouvat tema sipeckama, co jsou nad a pod nimi ;-) takze pak muzes dostrkat tu novou na spravne misto :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?