Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
:-D sampo to som riesila tento vikend ... som sa poriadne nasmiala. Ked som to povedala pred drahym, tak sa tvaril, ze mu nicim idealu predstavu o nevestach :-| . Ako keby nevesty nechodili :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chutnali ste uz zbojnicky caj? ked som vypila prvy poldecak som mala pocit ze som zjedla piesok a zapila smirglom.... ale dalsie uz boli veselsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne hovorila buduca svagrina, ze na zachod chodila s manzelom a ten jej drzal saty :-) resp. spodnicku. Tak aj ja pojdem asi s manzelom, mamou alebo kamoskou. Alebo si vybehnem do hotelovej izby :-) zbojnicky caj som este neskusala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pouhych zanedbatelnych 72% :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na vypalenie cerva ako stvorene :-) to by som bola inak povolna nev(i)est(k)a :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by mala chlapska cast svadobnych hosti radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, tak super som sa pobavila 8-) bolo mi luto, ze som sa vcera nemohla pridat do debaty, ale moj notebook strajkoval a drahy hladal byt/dom a nechcela som sa snim hadat nech ma pusti nachvilu ]-( a mimochodom o oznameniach vcera nepadlo ani slovicko |-| nemam naladu vsetko riesit sama, alebo ho nutit aby sa vyjadril.... no tak aspon vy ste ma potesili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj babule kupila som si krasny biely korzetik pod saty...stale som rozmyslala ako prinutim tu podprsenku bez ramienok aby sa z nej nestal opasok pocas obrasu, alebo tancovaky a korzetik to vyriesi... pod to este podprda, nech vyzera ze tam nieco mam aspon raz za zivot :-D a bude to faaajn mozem aj podskakovat a nepadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, ja budem musiet tiez nieco take pozriet, aj ked zrovna nemam problem s tym, aby som tam nieco mala =-)
Odpovedať
caute 8-)
Odpovedať
asi mame doma pokazeny modem alebo co tak az dnes som sa k Vam dostala :-( ...ale pobavila som sa na vasej alko debate :-D...samponik - aj ja som kedysi vydrzala viac...ale ako pises, uz teraz nic a ani mi nechuti...som 4 roky zila priamo v Moscow...tam sme mali vodku na ranajky, obed, veceru :-D...mnam manm...priamo zo zavodu Krystal.. 8-) ...ale uz akosi ee alkohol..sice uz ziadnu babuku ani dedka nemam, ale aj tak by asi bolo koho pohorsit...ktovie, co by povedali na plaziacu sa nevestu, ktoru prave vyzenili :-D :-D
Odpovedať
nastavajuci svokrovci my "zhltlo" :-D |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
mi :-D
Odpovedať
aka som ja krepa niekedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsak je pondelok, to je pochopitelne.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha... dnes neni pondelok :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
korzetik pod saty dani? nebude ti teplo? mna nahovara pipulienka (teda ta moja spoluziacka, co bude mat take saty ako ja), ze si nemam davat ziadnu cicitasku, ale mne sa to zda divne? co ked sa v nejakej situacii nekontrolovatelne odhalim? to potom ani nohavicky by nebolo treba.. ved pod satami vidiet nebude.. vlastne naco pradlo? :-D hehe julova vodku z Krystal poznam aj ja :-) sa jej dost prefiltrovalo cez tu moju pecienku :-) ale teraz by ma to asi odrovnalo uz
Odpovedať
samponik - aj mna :-)...naposledy som v Moskve bola v 2004 :-D...vtedy som doniesla tri flasky,ale uz nie su... ja budem mat len podprdu korzetovu a celkom "plucnato" v nej vyzeram :-D ...aj som mala na vyskusanie krasny biely korzet, ale bola som donho plocha jak deska ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som naposledy bola v Minsku v 2006, ale tam sme fakt uz nepili, iba predtym v 2003 a 2004 :-) taku podprs. si asi nedam, lebo sa rozpustim v tych satach, bude ma to znervoznovat a skrabat a tak, aj ked sa mi to paci. Len z coho si vyrobim pluca, to neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No supis baby, k tomu som sa presne chcela dostat, ze co pod saty... v niektorych salonoch(nicol) mi vraveli ze bez podprsenky ;-) no tie co som si nakoniec vybrala maju hore vystrih nie rovny ale srdieckovy, tak mi to kopiruje prsia a nechcem mat "kozy" vonku
Odpovedať
Profilova fotka
tak som rozmyslala ze taku bez ramienok a hladku bez vsetkeho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno ten korzetik je krajkovy a este som ho podsila podprdou a babule je to tu!!!.... necakane sa na mne objavili prsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste ale :-D ja by som vam trosku dala z mojich :-S ale nie, to by drahy tazko niesol :-p idem pozriet topanky, fotografa som dnes nedoriesila, tak snad v tomto budem uspesnejsia :-(
Odpovedať
ja mam taku bezramienkovu klasika podprdu korzetovu, aby mi kosiky netrcali z korzetu na satach :-)...aj na skuske siat co mam v albume som ju mala a celkom "prsnato" to vyzeralo :-D :-D...potvorka...ja si pockam na prve mimi a ked sa mi tam nic neobjavi, tak mi posles kusok z Tvojich :-D...mi mamina vravela, ze ona bola cista pristavacia draha a po prvom mimi, hen...hned b-cka kupovala a po mne c-cka :-D :-D samponik - a co si porabala v Minsku okrem pitia? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj ked vas tak citam tiez by som sa hned s vami podelila o tie moje... kto to ma v kuse nosti! 8-( no ale tiez netusim co by na to moj drahy :-D v kazdom pripade julova - na to co bude po prvom mimi sa snazim radsej ani nemysliet lebo to budem asi furiky zhanat! :-( alebo cvicit ako blazon nech to vratim aaspon do povodnej podoby.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no prave som sa o tom s mojim drahym bavila a teda mu zaiskrili ocicka ked som mu povedala ze po prvom mimi, mi mozno ostanu vacsie...ale najrozkosnejsie bolo ako to potom zahral ze tie moje momentalne ozaj miluje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez drahy hovori, ze sa mu pacia take, ake su teraz :-) ale ze mi isto narastu po malom faganovi :-D spodne pradlo budem riesit asi az ked dorazia grosiky na ucet, lebo teraz nemam ani na suchu vodu :-( julova studovat som tam bola :-) bielorustinu. Este, ze je to take prakticke do zivota a preto si z toho treba este urobit PhD :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D baby pruser :-S fotograrafa som fakt ze nezvladla :-( vsetko normal a dobre je obsadene ]-( a taky trulo, znamy maminej, toho som mala ze istota keby nezozeniem nic lepsieho a ten somar mi dnes povedal, ze nevie ci tu bude, atelier nebude mat naisto a definitvne mi povie az zaciatkom aprila ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam tip od kamosa na chalana z banoviec, ale tympadom by som nemala atelier, a je dost drahy, pretoze foti pre svoju zabavu a potechu, ma drahe zariadenia, ale bola by to tutovka... :-o a este je pan v meste 5 km od nas, ktory zase foti len v atelieri, ale zas davat oboje mi pride uz dost vela :-. ale kedze nebudeme mat kameru, tak chcem aby tie fotky boli 100% 8-) vzdavam sa!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?