Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no neviem neviem tusim uz dneska dorazi.... ]-( ]-(
Odpovedať
aaaale...ved uvidime :-)...a ked tak aspon sme sa "zahriali" a najblizsie uz budeme vediet ako na to :-D :-D :-D
Odpovedať
a poriadne si uzijeme Egypt :-D se vsim vsudy :-D :-D ;-)
Odpovedať
no to si pis :-D :-D :-D...v egypt. novinach este dlho budu o nas pisat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kam ste vsetky zmizli? ja vam tak zavidim, vy idete hadam vsetky po svadbe na svadobnu cestu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja cely den len mlcky pozeram, ci niekto nepise :-( Lebo vzdy ked som k dispozicii, tak som tu sama ]-( a co sa tyka tej svadobnej cesty bud v klude, u nas sa to tiez nerysuje zrovna na seychelly ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
kokso babule keby ze viem ze nejsom tehotna (robila som si z podorenia vcera test) tak by som si uz bola skoro ista...boli ma zaludok, gracam a teda neni mi najlepsie :-S ...snad vy mate lepsi zaciatok tyzdna
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm :-S teraz neviem ci sa tesis alebo ani nie :-( Ja davam svadbu aj kvoli tomu aby sa dietatko narodilo do kompletnej rodiny :-) teda hned po svadbe by sme chceli na tom pekne zacat pracovat :-D ale iste ze rada este popijem coto na svojej svadbe, nie grcat na zachode,preto ta chapem, ze by to asi nebolo to prave zrovna teraz :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no dani nechcem ta strasit, ale o doveryhodnosti tychto testov by ti asi fomarik mala co povedat :-) ale mozno si si len pokazila zaludok niecim.. ale zase hnevala by si sa aj keby si bola? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka ty mas teda zodpovedny pristup :-) a nasa svadobna cesta mozno tento rok ani nebude, bude vela inych vydavkov... to nic, pojdeme inokedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno ja len dufam ze je to pokazeny zaludok...este babatko neplanujeme ale pochopitelne keby to prislo tak sa tesime...len este nejaky ten rocik by sme chceli pockat...kym bude vlastne byvanie..ked budem mat rozbehnuty obchod..ked nebudem nutena hravat po kluboch zafajcenych...co pochopitelne ma bavi a chalani mi nezabudnu pripominat ze im nemam pokazit minimom karieru :))) ...telce :-D ...takze uvidime...hadam to nebude mimi a ked bude, mame uz pre nho malu motorkarsku kozenu bundicku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aky obchod chces rozbehnut? skoda, ze mas svadbu v ten isty den,mohla si mi prist zaspievat nieco ;-) tiez sme sa zhodli s drahym, ze dieta este nie, to nase byvanie este nie je dokoncene... ale moja mama by uz chcela vnuca 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj samponiik...ako vedecka praca? dokoncena? ;-) ja som sem pozerala cely vikend a tu nikoho...tak som si dnes pockala, kym sa niekto objavi ;-)... babenky...ja som v zivote nevidela more nazivo |-| ...a mozno uz po svad. ceste ani neuvidim...
Odpovedať
dani? :-)..// by som s Tebou menila :-D...a mne by si teoreticky mohla prist zanotit, hejze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova ahoj :-) no vedecka praca.. mohla by aj lepsie vyzerat, malo stran sa mi zadarilo, musim dnes este aspon zo 5 stvorit. Ale tak sa mi nechce ze az! ved aha, kde zase som :-D julova vybrali ste si Egypt? tak tam by bolo mne asi privelmi horuco, ja ostanem niekde v starej dobrej Europe... ak sa mi samozrejme bude pozdavat ponuka, hlavne mi musi vyhovovat plaz... ziadna kilometrova od nevidim do nevidim, piesok aj za usami.. do takeho Bibione by ma nikto nikdy nedostal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda :-D aj ja mam sak plny veci pre mimco =-) hlavne ze nase veci nemam kde davat, ze :-D no my tiez asi budeme musiet obmedzit svadobnu cestu, lebo by sme chceli kupit väcsi byt, nebodaj domcek, aby keby prislo to babo sme mali viac miesta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som uz zufalo nespokojna s tym, ze este stale nemame oznamenia :-( uz minuly tyzden sa mi zdalo neskoro, ak budu buduci, tak mozem byt rada ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, ale ako vravi moj drahy - ja dovolenkovy fanatik isto nieco zariadim a niekam pojdeme :-D teda dufam ;-)
Odpovedať
sampo - tak ja ani nemam s cim porovnavat a teplo mi nevadi - som slnecne dieta :-D LEV - slnko mam v znameni ;-)... sak ale tu je lepsejsie :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vam budem potom ticho zavidiet doma :-) a idete tam hned po svadbe?
Odpovedať
12.5. svadba a 17.5. odlet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova vy sa mate! to u nas bude len zapoctovy tyzden, takze tam budem musiet trcat, davat zapocty a vymyslat pisomky joj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Egypt bol super, podla toho kam idete :-) Nasi sa smeju ze idu na svadobnu cestu za nas, lebo tyzden po svadbe idu moji rodicia so znamymi (tiez budu na svadbe) sa plavit do egypta na 2 tyzdne ]-( tak my si budeme uzivat dom rodicov - bazenik, klud, slniecko a nie platit tazke prachy za more ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
sampo ty si profesorka =-) ???
Odpovedať
Profilova fotka
nie potvorka, kedy by som to asi stihla :-D som len doktorandka :-) a asi nevyzeram, lebo mi bezne kadekto tyka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, z fotky ta moc nevidim :-S ale tak lepsie ako keby si mala ty robit tie skusky, nie?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka ja uz budem mat len jednu skusku - dizertacnu, tyzden pred svadbou, takze skvele :-S ale veru uz by sa mi to znova robit nechcelo. hoci kredity musim aj tak nahanat, ale uz za ine veci.. a tie predtym boli asi jednoduchsie.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, to ti verim, ale aspon to rychlo ubehne :-) len ti rychlo tympadom ubehne aj ten predsvadobny cas :-S a co sa tyka tych oznamok, tak som bola na 100% rozhodnuta pre take funny, ale teraz ma drahy laka na fotkove ]-( tak sa dnes snad dohodneme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez chcela take funny, lenze aj fotkove su super, napriklad to danine sa mi paci :-) a aj julova ma pekne. Ja budem mat take nakreslene.. ale uz ho CHCEM! viem, ze mi to rychlo ubehne, uz aj teraz sa mi zda, ze to ide prirychlo
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak pozriem tie vase albumy, ja som neni schopna si ziaden urobit, ale zato v papierovej podobe mam toho plnoooo :-) tlacim vsetko pekne a zaujimave a azakladam si to podla oblasti - saty ,prstene a tak.. proste nevyhras sa s blbostickami :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?