Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
cooooooo?? aj ja ceeeeeeeeeeeem :-D :-D
Odpovedať
to bolo niekedy v oktobri/novembri (??)...uz si nepamatam...a viem ze natrafila niekde na posledne kusy a potom ich ponukala na predaj v jednej teme - tak sme sa stretli a bolo :-D... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... - skus si precitat tuto temu, mozno zistis, kde by sa este dala zohnat x-)
Odpovedať
jáááj no to asi uz nebude....aaaach ja mám tu inú a tá je uuuuuplne o nicom :-( :-( nechces mi ju podarovat??? :-D :-D =-)
Odpovedať
uz ju mam popisanu ;-)
Odpovedať
jáááj ale inak by si my ju dala ze? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj baby my to mame za 77 dni :-) uz som si konecne dohodla skusku make-upu, vlasov a nechty.... na 1.5....babizna dojde az ku mne domov....len dufam ze budem spokojna, lebo vtedy by to uz bolo celkom o zivot zhanat niekoho ineho... ale vraj robi vizazistku v markize tak verim a dufam ze to bude ok :-)
Odpovedať
ja si idem dat nechty urobit....tak dva týzdne pred...teda samozrejme ze na svadbu mi ich znova upravi...len aby som si na ne zvykla....sice som ich nosila asi rok...ale tie prve dni si nemotorná.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno budem mat na to od utorka 5 dni musi stacit.... aj tak este neviem ake si mam dat... ja s dlhymi nebudem moct dlho fungovat lebo som aj klavesacka a tam nepochodim s nechtami... ale zase raz v zivote by som to chcela skusit...lenze co potom s tymi gelovymi ked ich budem musiet opilovat a budu vyrastat...to vyzera asi celkom hnusne, ze?
Odpovedať
No ja robim manualne rukami.....taku robotu co by si si myslela ze tam gelove nechty nehrozia....a v pohode som snimy fungovala rok....no a to vyrastanie to ti upravuje ona....ale tie tvoje su pod tým take tenucke ze to ani nevydno.....a ako niektore hovoria ze sa po tom nechty znicia...tak len chvilu som ch mala slabe...ale teraZ ICH MáM ESTE LEPSIE AKO PREDTýM.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no naozaj sa neda hrat na klaviri s nechtami to je vylucene by som si nezarobila ani na slanu vodu.... :-D ale tak jednorazovo by to tym nechtom nemuselo az tak uskodit no nie? alebo si nalepim umele....len sa bojim ze mi odletia a naozaj sa v den svadby nechcem bat o nechty.... a moje su take nepodarene stiepia sa este ani nie su vyrastene takze neuzvazujem nad tym ze nechat si len svoje....
Odpovedať
TAK si ich daj den pred svadbou a potom dole....s nalepenými je fakt otrava...musis stale davat pozor :-|
Odpovedať
Profilova fotka
gelove idu dolu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No bud ti ich strhne ona....NEBOLI TO ;-) ...alebo ja som si ich sama tak ze som pod ne strcila pilnika aby sa spravila bublina a uz to potom islo v pohode... 8-) :-D
Odpovedať
Ahojte majovky. Prepáčte, že Vám ruším ,,debatu o nechtoch". Mám problém s vkladaním fotiek do albumu. Neviete mi poradiť :-( ? Napíše mi : Nepodarilo sa nájsť server....
Odpovedať
nooo tak to neviem....ale tusim aj mne nejake nesli vlpzit :-|
Odpovedať
hm, to je divné...Prvé fotky som v pohode vložila a zrazu nejde vložiť ani jedna. Luculka môžem sa spýtať, ktorá cestovka ponúka ten nádherný 5* hotel ktorý máš vyfotený v albume..?
Odpovedať
Azur reisen.....ale tusim aj tatratour...preco???
Odpovedať
NO je to nádhera. ;-)
Odpovedať
Poradila nám ho teta z cestovky ze sa jej v nom hrozne pácilo...tak som zvedavá... :-D
Odpovedať
Tak o tom nepochybujem. Ja by som chcela ešte raz navštíviť Kanárske ostrovy, no bojím sa .Odkedy predpovedali, že tam príde vlna Zunami sa bojím. A to nielen tam, no bojím sa ísť asi všade ]-(
Odpovedať
No aj ja sa bojim lietadlom a poletim uz druhý raz...aj toho ze sa v Egypte nieco stane...a dokonca som mala divne pocity aj v Bulharsku...no ale zase nechcem celý zivot presediet doma... :-D ;-)
Odpovedať
To je pravda. Ale paradox je v tom, že predtým ma takáto vec ani nenapadla. Teraz som tým akoby posadnutá. Čo ak sa niečo stane? :-| A cesta lietadlom? Asi tá naj cesta akú som kedy zažila. Mne kludne stačilo voziť sa lietadlom, ani more by som nepotrebovala :-D
Odpovedať
no len ten pocit ze si v takej výske,,,mi prekáza ale inak je to v pohode.... :-D a v EGYPTE sa chistám len lezat pri lagune a drahý mi bude nosit drinky :-D ...tak sa dufam nic nestane... :-D
Odpovedať
:-D :-D Tak veru, treba ho vycvičiť hneď na začiatku. Že: A takto to bude môj drahý! :-D
Odpovedať
dani, gelvoe si daj odstranit u manikerky...ona Ti to predsa len urobi odborne a aj Ti ich hned "osetri"...ja mam teraz gelove - kuk album a budem mat aj na svadbe...a ak mas na vyber, nelep si umele...tie lepidla su dost agresivne...gel je mensie zlo ;-)... luculka, bezpochyby, ze by som Ti ju darovala - sa premenuj na Zusku, draheho na Peta, maj 30 rokov a poslem Ti ju aj hned v pondelok :-D :-D babule, ak sa nam ma nieco stat, stane sa aj na Slovensku ;-).... bola som dnes v IKEAi a kupila som si textil. lupene cervene a sklenenu "tacku-svietnik" pod nasu sviecku...kamienky mali len zelene a modre :-(
Odpovedať
Profilova fotka
som tu nebola dva dni! :-x a teraz som trochu vypadla z temy, tak ani neviem, co vam napisat :-N aha, napr. to, ze my svadobnu cestu zatial neriesime
Odpovedať
julova hod foto nech sa navnadim a konecne tam zajden..... ;-)
Odpovedať
lupienky mam v albume spolu s ramikom, co sme kupili vo stvrtok :-)...a ta tacka, to je len taky priesvitny skleneny tanierik pod sviecku, to v albume nemam...a lupienky jedna krabicka stala 59,- Sk...to com mam v albume su zo 4 krabiciek - celkom dost ich je...mali este ruzove, zelenkave, oranzove - tak jemne...
Odpovedať
super presne take chcem...a este kremove..... ;-) a na foto budeme mat stojan z ikea....so skleným ramikom...idem hodit do albumu ;-) :-D
Odpovedať
myslim, ze tie zelenkave boli nieco ako maslove a trosku zelenkavej farby to bolo tak pri kraji...boli velmi pekne :-)...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?