Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavino, čavino .....no, my sme dnes boli nakupovať ozdôbky na stôl. Rozhodli sme sa, že bude v krvavo červenej, skoro do bordova, kedže drahý bude mať takú košieľku a ja kyticu. Kúpili sme sviečočky, stuhy, lupienky. Už to vidím na tých stoloch....ach jaj, ale sa ten čas pomaly vlečie. Ved ja do toho 26.mája asi zbesniem :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fomarik tak hod do albumu...aj my budeme do bordova...... :-D :-D
Odpovedať
:-D aj my budeme červeno bordoví :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ach...Luculka moja zlatá...ani nevieš ako rada by som....a mnoho, mnoho iných fotiek z príprav toho, čo už máme nakúpené. My totiž nevieme nainštalovať ten blbý foťák do počítača!!!!!!!!!!!!!!! S drahým nad tým maturujeme už asi mesiac anič!!!!!!!!!!! Vobec netušíme, kde by mohla byť chyba. S inými foťákmi to ide v pohode ale stýmto pekklným strojom ani za svet. Asi ho vyšmarím von oknom...nech ho zožerie pes. ...Tajže aj vy do bordova? Musím mrknúť tvoj album, ešte som ho nevidela..........
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj....takže červeno-bordových tu bude viac!!!!!!!!!! :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N Ja som uvažovala aj nad slabučko zelenou, ale drahý ma prehovoril. Jeho "in" farbou je červená, tak mu to nepokazím.
Odpovedať
:-)...a nemate na PC USB vstup a k fotaku kabel s USB koncovkou? tam podla mna potom netreba uz nic instalovat specialne, lebo Ti to nacita ako externy disk a uz si to skopcis len niekde na pevny disk :-o .my mame aj na pamatove karty vstup na PC, takze staci tam potom vzdy len kartu z fotaku pichnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova...ja ti fakt neviem. No ale USB máme, ked to napojíme na comp...na fotáku ostane len čierny displej
Odpovedať
no ked ja zapajam moj fotak cez kabel, tak ho dam do rezimu prehliadania fotiek a jasne ze ho zapnem a ked to pichnem do PC, tak hned reaguje, ze "Prebieha spojenie" a o chvilu mi nabehne externy disk so vsetkym, co je na pamat, karte :-o
Odpovedať
no ved ani mne neni nic vydiet na fotaku....len ho zapnem a ostane cierny displej....a mas program na stahovanie z fotaku???? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, program mám. Ked ho napojím na USB napíše, že prebieha spojenie, potom zhasne kontrolka, ostane čierny displej a na monitore compu sa mi objaví, že nenašlo žiadne fotky
Odpovedať
hm....je nejaky nepocuvnik ten Vas fotak ]-( ...daj ho do kuta, nech sa umudri :-D...no to mi je zahada, preco to nechce ist...
Odpovedať
Profilova fotka
Drahý sa zobudil..teda ja som ho zobudila. Už aj sa ide na to ešte raz pozrieť..................... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aoojte babizne!!! Konecne som videla miestnost dneska, uz sme aj papanie objednali a vyzdobu budeme mat ako je netradicne u majoviek...anooo...do bordova :-D :-D :-D
Odpovedať
bordova do toho..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
sme sa tu teda zisli ... :-D....fomarik tak ako fotaaaak??! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hehee :-N tak tusim je to fakt az povahova crta - maj=bordova a cervena! my budeme mat tiez bordovu ved kukenzi moj album! :-D http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
no holky - my sme sa vcera s drahym prekonali doslova... vybavili sme si papier a obalky na oznamka, dali robit prstienky a zaplatili svad. cestu! tolko v jednom dni sa nam nepodarilo este nikdy tusim.... :-D a to este k tomu na Valentina - sme si potom uvedomili! :-N ako sa vsetci saleju ze valentin tak my pohodickaa... restiky v BA obrat ako nikdy - nic volne - chceli sme sa ist iba obycajne najest anist... tak sme sa na tom iba zabavali... :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D...nejaka "cervena" epidemia ;-)...inak babule...sice neviem ako dlho uz funguje, ale na Obchodnej je (pre mna novy) obchod - Darcekova predajna - taka dost velka...asi tak v polovici ulice (?) na tej strane ako je MCDonlad...a maju tam kraaasne vecicky :-)...vcera sme tam kupili ramik na fotku (s cervenymi kvietkami) :-D...ale mali tam vselico od vymyslu sveta...a aj za prijatelne sumy - aj take sklenene kamienky v balickoch - ale cervenie nie ]-( ...len priesvitne a zelene...proste vselico...som bola ako zmagnetizovana nad tymi prkotinkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) julova - no ja som kamienky pokupila v IKEA a mensie a tie najvacsie v KIKE - takto mam 3 druhy... ale co sa tesim uuplne najviac - este minuly rok som kupila tuto od jednej nevesticky cely sakel latkovych margaretok a tie pouzijem na pierka pre hosti na auto a este kam vyjdu... za skvelu cenu mi ich dala (co by ona s nimi dalej...) a mne sa taak hodia lebo je to moj najoblubenejsi kvietok a chcem ho pouzit na svadbu dost... no a nikde v obchode som to nevidela a nedalo sa zatial ani zohnat viac... ale dala mi dost, tak by mali stacit...
Odpovedať
Profilova fotka
asi vam to pokazim, ale ja nebudem mat bordovu vyzdobu :-D asi smerom na sever SK ta farba bledne.. akosi do marhulova ;-)
Odpovedať
sampo, ale odtienovo je to pribuzne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky... stým foťákom sme vôbec nepokročili ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Som zúfaláááááááááááááááá.Pomóoooooooooooooooooooc. Tak ako si vás ti čítam bordová je v máji "in", až na malú výnimku......že sampo?
Odpovedať
Profilova fotka
formarik :-D tak trochu... bordova je fajn, ale do tej nasej saly sa velmi nehodi... a asi ani nic takej farby na sebe mat nebudem... hoci popolnočné šaty sú ešte nejasné :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja sa pridam k sampo s tou odlisnostou.my ideme mat maslovu vyzdobu. takze asi nie som klasicka majovka... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka20 no veru mne by sa tiez hodila skor maslova... k tym satam, co som si vybrala... ale asi si dam "namiesat" nejaku kyticu aj tou marhulovou.. ci broskynovou.. ci aka to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat biele saty, ale kyticku som si dala robit s maslovych ruzi...
Odpovedať
Profilova fotka
chybicka se vloudila. malo tam byt Z. chcela som napisat s maslovymi ruzami,ale potom som si to rozmyslela a predlozku som nezmenila. tak sa hanbim :-( :-S ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, my sme si bordovú vybrali len preto, lebo drahý bude mať takú košeľu...potom som si vybrala takej istej farby kytičku /z ruží- plné rozkvitnuté a le budú medzi nimi aj púčiky/, no a tiež je to farba mojej Papulky, teda nastávajúceho. No aked sme si boli zajednávať sálu, mali tam veľké nádherné srdiečko so sušených kvetov, samozrejme z bordových... tak sme sa rozhodli pre bordovú. Následne som si aj popolnočné šaty vybrala v tej farbe.
Odpovedať
Profilova fotka
.....Ja mám na vás takú otázočku /neviem, či sa to tu už náhodou nepreberalo/ - aký budete mať sobáš, civilný alebo v kostole, cirkevný?
Odpovedať
cafte fomarik my c kostole....zajtra mame druhe poucenie :-D :-D ......a k tej výzdobe ja som povodne chcela marhulovu az oranzdzovu...ale vyhrala to bordova.....lebo chcem zladit aj saticky po polnoci......a ozaj v IKEI maju aj lupene??????u nás maju same fialove....ruzove...atd :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?