Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
julova ahoooooooooj davam Ti ciarku 8-) ;-) :-) kto dalsi??? asi vsetci makaju x-)
Odpovedať
erytrea:tak to mas fajn ked ta to bavi,ale mna to skor stresuje,nemam rada take strojene oslavy.ja som asi vynimka ale nikdy som netuzila po bielich princeznovskych satach atd.ja som to chcela v malom rodinnom kruhu ale......clovek mieni a niekto mení... ;-)
Odpovedať
megy....tiez som pragmatik jak vysity a sice romantik som, ale hodne ukryty :-D...najprv to malo byt ako chcena "nutnost"-cela svadba...po obrade rodinna vecera a hajde domov...ale ako som si zacala nejako pripravovat drobnosti...napr. menovky (o tych som ani nesnivala na zaciatku organizovania a uz vobec nie nad tym, aby ladili servitky :-D) ale nakoniec som zistila, ze ma to bavi a uzivam si kazdu drobnost...povedali sme si...dorpcic, ved je to predovsetkym nas den, tak ked uz robime paradu pre blizkych za nemaly peniaz, tak nech z toho mame nieco aj my...a strhlo nas to ako lavina a pripravy su pekne a nie stresujuce...tak nech ta nieco "nakopne" a zo stresu je radost ;-)
Odpovedať
akoze niekto? a kto Ta nuti mat velku svadbu? to potom nie je dobre ked mas nieco ako svadbu robit na silu, ja som vzdy chcela mat velku svadbu so vsetkymi s rodiny, kamosmi a tak... no i napriek tomu viem ze keby som chcela malu tak neni nikoho kto by mi v tom branil...
Odpovedať
presne....aj my sme sa rozhodli bez akehokolvek natlaku okolia :-)...svadba bude stredna a tesime sa :)
Odpovedať
inakv tom nevidim zmysel vobec nieco organizovat ked to nema byt pre nas a o nas tak by som sa do toho vobec nepustala to mi ver ;-)
Odpovedať
ale mne osobne nejde o pocet ludi,ja tam budem mat len ludi ktorych tam chcem mat a s ktorymi som bola cely zivot cca25.ale neznasam tie opletacky okolo ako svadobne a popolnocne saty,DJ,a proste to ze JA budem stredobodom pozornosti.ja si uvedujem ze pre tolkych ludi to musi mat aj niekto na starosti a ze to musi mat nejaky sled,aleeeeee.....ja som proste taka.mohlo by sa vymysliet nieco ako kaskaderi na svadby,ja by som to urcite vyuzila ;-) :-) x-)
Odpovedať
julova kolko mate ludi? ;-)
Odpovedať
megy...ale ani my nebudeme mat vsetko-maximalne tresneme tanier o zem, pre radost blizkych zatancujeme prvy manzelsky tanec a potom uz len volna zabava ;-)...ani odcepcenie, ani redovy...ked sa nebudem proste citit uz v satach pohodlne, proste skocim do trika a popolnocnych rifli :-D...
Odpovedať
julova,ty si moj clovek.ja teda my to tiez robime viac menej pre radost rodiny.ja by som za vzala v nejakom zabudnutom kostoliku niekde na konci sveta a s rodinou by som to oslavila niekde na grilovacke v riflikoch a mikine ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
:)....vsetci co tam budu, budu nasi priatelia a rodina, a ti by mali chapat, ze je to uvolnene a ma to byt o pohodli, ze nechceme nikomu robit divadlo, ale spravat sa prirodzene...som presvedcena, ze s tym nikto nebude mat problem...vsetci budu cestni hostia, my si hradime vsetko - preto budu oni "tancovat" ako my budeme piskat :-D...a nechystame ziadne "nemile" ci extravagantne prekvapenie, aby sa musel niekto citit dotknuto, ci urazene a ak potom niekto povie, ze cakal viac, tak mu poviem, nech da peniaze a zahram mu divadlo so vsetkou paradou ;-)..
Odpovedať
.....ved je to nas den nie????tak odo dnes len pozitívne myslienky ;-) .........ale uz by som chcela mat potom ;-) ;-) ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
napodobne :-D
Odpovedať
mame DJ-a :-)...tak sa tesim...povodne planovany "padol" dnes, tak som sa bala, ze bude problem zozhnat dalsieho, ale nebol :-D...tak pekny den, majovky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maaajovky de steee? :-) Na ktory den si davate rozlucku so slobodou? v tyzden svadby? ...alebo tyzden pred tym?
Odpovedať
CAFTE.....no asi týzden pred??? :-|
Odpovedať
caute baby, no rozhodne asi tyzden pred alebo aj dva este neviem a tiez rozmyslam ze kde lebo uz sa mi pomaly hlasia prvy adepti na rozluckovu akciu ;-) :-) :-D 8-) u nas v partii je to taky dost zaujimavy zvyk ked sa niekto zeni alebo vydava 8-) x-) :-D 8-) :-) tak sa uz tesim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas v partii sme prvy takze snad zavedieme nejaky zvyk :-) mojmu drahemu uz zorganizovali rozlucku 2 tyzdne pred, lebo jeden jeho dobry kamarat odlieta na MS v hokeji tak aby tam bol :-) mne sa nechce 2 tyzdne pred takze asi tyzden pred...v piatok?.....hmmmm este neviem
Odpovedať
ak vobec, tak ja minimalne 2 tyzdne...uz mi neni dvacet, tak aby som do svadby vsetko dospala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe... a ja som zvazovala najprv stvrtok pred svadbou :-D
Odpovedať
cafte babule...ako pokracujete...asi dnes pojdeme kuk oblek...teda ak sa mi bude chcet...asi na mna nieco lezie....mam navrete uzliny....fnuk ]-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Luculka, chcete oblek kupit alebo pozicat?
Odpovedať
ahoj...kupit...lebo este nás caká dost svadieb...tak ho urcite vyuzijeme....ale poziciavame vestu a kravatu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my chceme kupit. V novembri sme boli v Brne a drahy videl super HUGO BOSS oblek ale este si nekupil, lebo sa chce dat do formy ;-) ti chlapi su horsi ako my zeny niekedy... Inac mne sa celkom pacila aj Pierre Cardin, aspon to, co sme zatial videli. A vy sa kam chystate na nakupy? A kde ste pozicali vesticku a kravatu? A kolko stoji take pozicanie?
Odpovedať
no moj zase neuvazoval o takom nejakom...mi skor taku klasiku...OZETA... :-D ....pozicali sme ich tu v Malackách....a pozicanie smiesnych 350Sk :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je super cena, ja zatial co som pozerala nejake vesticky a kravaty (ale v obchodoch), tak su tak okolo 2000-2500 Sk. Tak samozrejme by bolo lepsie to pozicat, ved to je ozaj len na jedno pouzitie:-)
Odpovedať
pozicali sme ju hlavne preto ze sa to skvelo hodi k mojim satám akoby to k sebe patrilo.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, nemas nahodou foto tej vesty
Odpovedať
mam v albume....je tam napisane toto mame zajednané.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to pekne, take nieco si aj ja predstavujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?