Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
maaajovky, kde ste? :-)....musim si oddychnut od uzavierky, lebo budem vykrikovat zo sna cisla :-D...v kazdom pripade, vcera sme pokorili 100-ku a dnes to mame za 99 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiiha , my za 92 :-)
Odpovedať
uz nam hezky odsejpaaa :-D...sa ani nenazdame...asi ma chce boliet gloobus ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
musime si poriadne uzit tie tri mesiace :-D
Odpovedať
:-D ...sice PO TOM sa tiez az tak velmi nezmeni, ale moze byt ;-)
Odpovedať
ahojte kocky uz ste boli na veltrhu v technopole? x-)
Odpovedať
ahoj ery no ja som sa tam chistala ale nakoniec sa mi tam nechcelo...radsej som bola trenovat maminkovse povinosti...bola som od piatku u sesterky...ma 3týzdnoveho drobca... ;-) :-D :-D Ty si bola,????
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som nakoniec nebola.... bol tam vobec niketo z majoviek_
Odpovedať
jasne, ja som bola ;-) teda aj s drahym a i napriek tomu ze ma bolavu nohu tak to tam so mnou vsetko poctivo prekrival x-) 8-) ;-) :-) no mam z neho radost a to som mu dokonca navrhla aby zostal u znameho ze ja pojdem sama, ale on ze v pohode aj ked ho to boli ale ved nieco ze vydrzi, no tak ma potesil 8-) ;-) :-) a bolo super vybavili sme nejake veci aj pokupili drobnosti tak sme z toho vytesení, ale ludi bolo ako maku no stalo to za to ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence, uz mate topanky? Ak ano, odkial ich mate?
Odpovedať
Ahoj menovkyna ;-)...ja uz mam...objednala som si ich z Polska cez internet - mam ich v albume :-)...stali 1.000,- Sk + nejake drobne (postovne);
Odpovedať
Profilova fotka
takze Zuzka ;-) ja by som sa osobne bala objednavat topanky cez internet, kedze by som si nebola ista, ci mi sadnu, lebo niekedy potrebujem cislo 36, niekedy 37, zavisi od topanok
Odpovedať
Článok sa načítava...
trosku som riskla aj ja, ale risk bol v tomto pripade zisk ;-)...tiez mam niekedy 36 a niekedy 37 a minuly rok som si kupila cizmy v detskom u Batu c. 35 :-D ...
Odpovedať
ahoj zuzky ja som si kupila v sobotu v poluse take uuuuuuuuuuplne super presne take ake som chcela musim mat kvoli satam nizky podpatok a ked som ich zbadala tak som vedela ze toto su tie prave, stali 1890,- ale daju sa aj potom vynosti uplne v pohode a su hlavne pohodlne co budem do rana potrebovat ;-) :-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Hlásim sa do klubu májových nevestičiek. Nás to čaká 26.5.2007. Zdá sa mi to, akokeby to bolo nekonečné čakanie. My sme za dva dni s drahým vybavili celú svadbu: od snúbencovho pokrstenia a konfirmácie, cez vybavebnie sobáša v kostole a sály s ubytovaním. Samozrejme hned v ten den sa nám podaril vybavit DJ a fotograf. Satocky uz mám, len sa na ne našíva vlečka, topánočky sú, poháre a výzdoba tiež. Chýbajú nám len obrúčky a sako pre mojho nastávajúceho. Babenky, zo srdca Vám želám všetko naj, naj, veeeeela lásky- nikdy nekonciacej
Odpovedať
ahoj fomarik - nooo si sikula :-D....dakujem-e a taktiez Ti prajem len to naj...a NAJsamkrajsi majovy den D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko vsetkym :-) Erytrea, a v akom obchode si ich kupila? Tiez pojdem popozerat topanocky tu v Blave, ale ak nenajdem, nic sa nedeje, v marci ideme na par dni do Irska a vcera som pozerala na nejake web stranky a tam maju naaaadherne topanocky, od vymyslu sveta :-) Tiez vitam medzi nami Fomarik, my dve mame dokonca ten isty datum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeejda ja mam narodky 26.5. ....a som vobec netusila ze to vychadza na sobotu :-D
Odpovedať
Dani, a to uz budes 3 tyzdne manzelka :-D...btw... ako to vyzera so satami - virtulanymi pre Zusku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Idem sa pochvalit. Objednali sme pohare. Nie su to take srdieckove, ake som chcela,ale nie su ani take obycajovske.Maju trosku zakrivenu nozku a stali o polovicu menej-1000,-Sk. Kupila som ich na svadobnom veľtrhu v BA.Mali aj tie moje srdieckove, ale 2000,- je moc. Tak som si odskrtnut dalsiu polozku v planovaci. V podstate mame uz vsetko az na obrucky. Tie sme si tiez pozerali na tom veltrhu,ale tie co sa nam pacili stali skoro 20000,- a to nechceme. Juuuj, tak by som uz chcela,aby bol maj....Len sa trochu obavam tohto pocasia,aby nam nahodou v maji nesnezilo...Aaaale,co sa ma stat,to sa stane...
Odpovedať
mirka, nemaluj certa na stenu..! :-D ...snezit? nepovoluje sa!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som to tiez nechcela, ale ked sa pozries von oknom, tak to tam nie je vsetko s kostolnym poriadkom,takze... :-( akurat vcera mi moj drahy doniesol snezienky zo zahradky a to je februar....ale viac sa bojim dazda, lebo fotit sa do atelieru nejdeme, len vonku,tak dufam,ze bude svietit slniecko... :-)
Odpovedať
aj my mame fotenie len vonku...fotografka povedala, ze doteraz zatial problem s dazdom nemala - aspon pocas fotenia - tak dufam, ze my nebudeme vynimka :-D...no u nas v BA je to este znesitelne, aj ked v porovnani s februarom 2006 je vyrazny rozdiel v pocasi...ale hadam to nie je len posun pocasia, ale naznaky prichadzajucej jari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe neboj saty su na dobrej ceste...rozrastame sa...ale este nie verejne...snad uz na konci februara otvorime ;-) ...ale popolnocne rifle nedrzime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...ozaj babule kedy idete na skusku ucesu a make-upu?
Odpovedať
ale urcite drzite popolnocne saty, v ktorych vydrzim ;-) :-D...oukej...tak idem trpezlivo cakat a sa tesit :-)...a prosim si taku drobnu velkost - nieco medzi 34 a 36 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nic neboj.... vsetko bude :-) ...akurat sa trapim s fotkami :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja este nemam isteho kadernika,ani vizazistku. Chcela by som,aby ma cesal a licil jeden chalan-vizazista,kt.je vraj super, lenze este nevie, ci bude mat 12.5. volno, lebo robi v jednej parfumerii a este k tomu chodi po zahranici po sutaziach, takze nevie,ci bude volny. Mam sa u neho zastavit v polovici aprila,aby sme sa dohodli.Ale slubil mi,ze ak nebude moct on,tak mi odporuci inych. On skusky nerobi,lebo tvrdi,ze aj tak neurobi 2-krat rovnako :-) . Ale vraj to vzdy stoji za to.To tvrdia ostatni. Tak sa modlim,aby to volno mal... :-)
Odpovedať
jaaaj...Dani, vsetko nechcem...co by som s tym robila :-D...ja uz kadernicku mam a aj vizazistku...na skusku idem niekedy v aprili...hlavne kvoli pricesku, ktory budem mat...aby sme vedeli co a ako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, aké budete mať šatočky po polnoci? Veľmi by ma to zaujímalo.Počúvam rozne názory, ževraj majú byť dlhé, nie tmavej farby. Ale 1000 ludí=1000názorov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?