Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ano, urok sa meni, mozes si ho fixovat na urcite obdobie, napr. na rok a ked je potom urok nizsi, tak sa znizi aj tvoj...vies moja, ja stavebnemu neverim za prve preto, lebo som uz pocula od kamaratok strasne story v prvom rade s vybavovanim, vraj to strasne dlho trva, no a navyse, az uz mas nejake peniazky na stavebnom a beries si od nich uver, tak musis splacat uroky aj zo svojich peniazkov, co sa mi zda uplne na hlavu postavene...si predstav, ze mas nasetrenych 300tisic a beries si uver na 700, tisic, tak neplatis urok len z toho rozdielu 400tisic ale z celych 700...a to je podla mna hlupost, preco by si mala platit aj za vlastne peniazky ]-( ja by som jednoznacne brala hypoteku na kupu a potom stavebne sporenie asi na prerabky alebo nabytok...ale vyckaj este chvilku, kludne si daj poradit od viacerych ludi a potom si porovnaj pre a proti...mozno ja som zaujata, vies tym, ze som robila v banke...
Odpovedať
ajojte babenky, ako tak pozerám, sa tu preberajú úvery a pod. No ja moc poradiť neviem, ale my sme si kúpili bytík cez stavebko a na pár menších problémov som zatial spokojná...teda nič mi zatial nevadí. Platím a to stačí :-D ery, ved som Ti spomínala, že 1/2 odchádza do Írska. Ja som sa bola včera zapísať na kurz angliny a pondelok začínam ;-) krásny večer Vám 8-) mám pokazený pc, tak chodím ked sa dá spolubývajúcemu, tak neviem či tu tento týžden ešte budem, tak si užite náááááádherný weekendík a ja idem na svadbu...ozaj, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kamka, čo jej idem na tú svadbu je v 7.týždni!!!!!!!!!!!!!!!! to je nááááááádhera...ja som bola z toho mimo...a aj som...takže už pôjdu v sobotu "do toho" traja!!! ach, aj ja chcem... :-|
Odpovedať
cafte babky,,,ja tu nebola ani nepametam...co mate nove????? :-D :-D
Odpovedať
no vitaj!!!!! ja ani nič také...a ty? ked si tu tak dlllllllllllho nebola, isto si niečo vybavovala 8-)
Odpovedať
jaaaaaaj miri moja hlava, uz si spominam, tedaaa tak to budes susit sama co? neva pridi do tn dame kafco, baby bola som v kine na dom pri jazere - PERFEKTNY film, odporucam 8-)
Odpovedať
caute caute :-D , ani ja som tu dlho nebola....akosi ma ten svadobny osial presiel. Som bez mileho a tak sa nemam ani s kym potesit :-( Skoro sa zo mna stala "aprilovka" a opustila som vas, ale nakoniec nic z toho. Chcem ist po svadbe este na rok vonku a tak sme to chceli presunut na 21.4.07, ale uvazene som si povedala, ze u nas pod Tatrami je vtedy este zima v plnom prude a nechali sme to na maj, takze ostavam s vami...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D pekny dnicek
Odpovedať
adi, no vidíš, asi máme rovnaké plány. Aj ja sa chystám v januári nekam von, môj tam už ide o dva týždne. Tak budem sama aj ja :-| a ja sa asi zas presuniem neskôr do apríla...ale ešte budem s Vami, až do konca to tu potiahnem 8-) ;-) ery, jasné, že by som prišla na kafčo, ale na rade si Ty:) a babenky, neviem, či si spomínate, ma trápilo, že aj snubný aj druhý "snubný" prstienok skončil na reklamačke..tak aby som bola ešte viac mimo, ten druhý, ked mi ho vrátili, za 3dni to zas vypadlo!!!! tak mi vraj dajú nový. Takže to bude tretí...lebo prvý mi bol veľký a tento 2x reklamovaný..ach jaj
Odpovedať
Teda Mimi, ty sa mas, treti snubak :-) ale vidis, aspon Ti daju novy...
Odpovedať
no aj v tom je pravda...ja ich vystriedam... 8-)
Odpovedať
hlavne aby tento novy uz bol v poho...teraz by si sa uz mala sustredit na obrucku, no nie? ;-)
Odpovedať
no vidíš...to ma nenapadlo...a vy už máte vybrané?
Odpovedať
no my uz mame nase od minuleho leta...kupovali sme ich tu v Amerike...uz som totizto mala by tak pat mesiacov vydata, malo to byt v aprili...ale prisla dalsia Amerika, takze cakaju doma v sufliku... a vy ake chcete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ach tááááááák, tak to je skvelé...ale zas sa teším aj na ich zháňanie 8-) my chceme rozhodne z bieleho zlata a matno-hladké...mám už nejaké predstavy...a vy máte aké?
Odpovedať
no nase su vlastne rovnake, az na jeden rozdiel, moja je zo zlteho zlata, lebo ja mam snubny prsten zo zlteho zlata a navyse biele sa mi nehodi a Dusova je z bieleho zlata a su s briliantikmi, tusim stvrtkaratovymi ci akymi, cize v podstate su rovnake, co sa vzoru tyka, len farba materialu je odlisna...ale nam sa strasne pacia, takze to je tusim najhlavnejsie...vyberali sme ich par hodin, to hej a hlavne museli byt take, aby sa ta moja hodila ku snubnemu prstenu, lebo ja ich chcem oba nosit na prsteniku spolu |-|
Odpovedať
ahojte, mozem mat dotaz? V CR sa hovori ze svadby v maji prinasaju smolu. Su tieto povery aj na Slovensku? Nejak sa v tom stracam..... :-| .... a potrebovala by som to vediet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj ja som mala mat svadbu v maji 24:, nakolko vtedy mame s drahym 4. vyrocie, ale to nevychadza na sobotu, tak sme sa rozhodli na magickejsi datum 7.7.2007.Ale vsetkym Vam zelam vela stasticka a lasky s vasimi muzickami, ked sa uz budete vydavat v maji, co je mesiac lasky :-) PS:Ani vy nemozete spinkat?Mne uz sice blikaju oci, ale vobec sa mi nechce is do hajan ;-)
Odpovedať
ELLE aj tu o tom hovoria..ze v maji su nestastne manzelstvá..a podla mna to je hrozitáááááááánska blbost.....ved kazdý ho ma take ake si ho spravi..a nie ci sa bral v maji alebo septemry....no nie???? :-D
Odpovedať
zdravicko vsetci moj nazor je kaslat na povery...ako pise luculka bude ako ty chces a zariadis si to..ale ak ti to tazi srdco kasli na to vydavaj sa v juni :-N
Odpovedať
Presne tak elpo, kaslat na povery, a navyse ja mam kamaratku a ta je uz patnast rokov stastne vydata a mala svadbu v maji, takze tak :-N
Odpovedať
ahojte kocky, tak ja som bola pred par rokmi v maji na 3 svadbach prvy tyzden som mala volno a potom az do konca mesiaca kazdu sobotu, vsetky manzelstva su stastne a maju krasne deturence takze kaslite na povery je to len v nasich rukach ;-)
Odpovedať
sak to uplna blbost......ze tomu aj niekto veriiii,,,,, :-D :-D
Odpovedať
teda ozaj, myslim, ze by sme sa mali tesit z nasich buducich svadbiciek a nie uvazovat o tom, ze to bude nestastne manzelstvo alebo tak podobne, budeme mat dost stresov so vsetkymi vybavovackami, aby vsetko bolo na jednotku, nemozme si predsa este aj lamat hlavu podobnymi poverami... ]-( a navyse: maj - lasky cas :-N toho sa drzme "majovky" |-|
Odpovedať
ajojte májovky....ach jaj, zas tie povery...ja na ne tiež neverím...je to blbost 8-( som k.o...som po svadbe a idem asi zas spinkat... :-S
Odpovedať
jeeej Mimka, aka si pekna na tej fotecke :-) tie satky sa mi pacia ;-) a akoze ides spat, mas nam pisat o svadbe!!! :-D
Odpovedať
no už nejdem..akosi som sa prebrala...:) ďakujem, páčia sa Ti? to mi šila svokrička...vrch som si tentokrát dala iný ako mi ušila...
Odpovedať
teeda, ty sa mas, taka dobra svokricka :-) teda aj ta moja je dobra ;-) ale nesije... ako to vsetko prebiehalo, nieco ta tam inspirovalo? aka bola vyzdoba? a co nevesticka?
Odpovedať
no ešte som dohodila nejaké fotečky...hodím tam aj na xvílu fotečku mladomanželovav, tak sa môžeš pozrieť...výzdoba sa mi páčila, robila ju jeho sestra, má kvetinárstvo..bledunko oranžová. Pierka boli tiež nádherné...také som ešte nevidela...skúsim tam aj to hodiť:)
Odpovedať
waw, aky ste spolu zlati! draheho vlastne vidim az teraz prvykrat 8-) ta kosela ma krasnu farbu, ohromne sa hodi k tej tvojej sukienke, na vasu svadbu po polnoci uz ste all set, ako vidim...ja sa akurat tiez tu snazim pokukat po nejakych popolnocnych satach, tak som zvedava...len najvacsi problem mi robi, ze neviem ci kratke, ci dlhe :-|
Odpovedať
vďaka ;-) no tiež som bola nadmieru spokojná, lebo ešte piatok sme nevedeli, čo si vlastne oblečie moja polovička. Chcela som mu ísť kúpiť košelu, aby ladil ku mne a nakoniec sa všetko zohnalo po skriniach jeho brata a otca..xixi, takže ani som nevedela, že budem tak spokojná.. ;-) no mne by problém nerobilo, či dlhé, alebo krátke...krátke zásadne nenosím...nikdy, takže mám to jasné, jediné čo by mohlo robiť problém, či nohavice alebo šaty ale myslím že o tom niet diskusíí...:) idem tam hodiť tie fotečky ešte
Odpovedať
no moj problem je hlavne v tom, ze kamoska, ta sa vydavala minuly rpk v juni a mala kratke saty, mi tvrdila, ze vraj bola celkom spokojna s kratkymi, ze to normalne bolo take uvolnenie, prezliect sa zo svadobnych do kratkych...ale zase ja ked tu vidim tie fotecke vsetkych kociek, co maju take spolocenske roby, tak mam pocit, ze take nieco by som mala mat aj ja...ved je to predsalen moj den, mozno uz nikdy nebudem mat taku moznost tak sa obliect, teda myslim, ak sa nedostanem na taky ozajstny ples alebo tak..niezeby som sa chcela este raz vydavat :-S teda jedine ak dvakrat za toho isteho :-p ale pokrocila som, musim sa pochvalit x-) uz som si kupila nausnicky a aj korunku, chcem spravit fotky a uz by som si mohla aj nejaky ten albumik spravit...musim pockat na stredu, to mam volno, drahy robi, tak budem mat pokoj :-D a mozem si to pofotit...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?