Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no to je veru pravda...vydávaš sa len raz a taká možnosť navliecť sa do nejakej krásnej roby..to nebýva často..krátke si dáš hocikedy...jedine, že by tie krátke boli fakt špeci roba ;-) 8-) veru, už by si mohla mať nejaký ten albumček..aby som vedela aj ja a ostatné májovky ako vyzerá ten šťastný pár tam za veľkou mlákou 8-)
Odpovedať
tak uz som sa polepsila, mame tu aspon jednu fajnovu fotecku, musime porobit nejake a potom dodam..to je z plesu z minuleho novembra, ale v podstate myslim, ze sme sa nezmenili, takze je to dost aktualne...akurat ten moj Dusko skoro na kazdej fotke vyzera ako opity, lebo sa snazi struhat nejake pozy alebo faces, ale akosi sa mu nedari :-(
Odpovedať
no Vám to pristane.. ;-) už sa teším na dalšie Tvoje fotečky 8-)
Odpovedať
dakujem Mimi, veru, aj som rozmyslala, ze bude nacase, zacat si tu robit nejake fotky, aby sme mali co aj rodicom ukazat...xi-xi :-D sme tu pol roka a dokumentacia ziadna...
Odpovedať
no to sa hambi... :-D my máme foták digitálny tretí rok a keby som mala zrátať počet fotiek, tak je to na tisíce..ved piatok som skoro dostala infarkt, lebo sa nám pokazil pc a už sa skoro nedal rozbehnúť..teda C-čko a E-čko odišlo. No a na Ečku som ich všetky mala, aj milion mp3, ale čo tam po nich, mne išlo o tie fotky..ved to boli všetky čo máme a nemala som ich nikde zálohované...tak mi bolo až do plaču a začala som histerčiť..ale ten môj expert to nejak rozbehol, tak som všetko rýchlo napálila a potom to už odišlo úplne... :-S
Odpovedať
no problem z fotakom nie je, tie tu mame aj dva, ale horsie je, ze nie je casu...a kedze nie je casu, okrem do prace chodenia inde ani nechodime, takze ani nie je co fotit...co uz, nechame si fotenie na dovolenku a do NYC...tento rok vazne tusim robime uplne najviac, hoci sa uz aj sezona skoncila a je tu mrtvo, my mame stale obe roboty...ale uz len pat tyzdnov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hura 8-) :-D :-)
Odpovedať
tak to už nejak zvládneš 8-)
Odpovedať
no ved hej, aj ja uz si hovorim...radim ti, ak v tom irsku pobudnete nejaky cas, nezabudni na oddych, lebo sa znicis...ja uz sa niekedy citim zrela tak do penzie :-|
Odpovedať
no to snád nie..:), uvidíš,prídeš dom a bude Ti to rýchle tempo aj chýbať..xixi no ja by som sa tam veľmi rada dostala a mala dobrú robotku :-|
Odpovedať
neboj, vyjde vam to ;-) a potom zase tebe bude domov chybat tak, ako teraz mne...aj ja viem, ze ked prideme domov, tak to najskor bude taky osial, za waw, konecne doma, ale uz na druhy den mi bude chybat to, ze nepojdem do roboty a cely ten zhon...co uz, kazdy rok je taky...ale tento sa os ostatnych lisi tym, ze teraz budeme planovat svadbicku, uz naozaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ako sa Vám darí? Ja bojujem s baktériami v hrdle a všade inde, celkovo žijem a som trošku smutná :-( že v salóne nemali moje vysnívané šaty a ani nebudú mať ani do júna 2007 a ja iné nechcem, vlastne budem musieť si vybrať niečo iné ale už mám pančušky, krásne biele s čipkou, také samodržiace :-D
Odpovedať
csicsi, tak sa skoro uzdrav, ved nám začína nádherné babie leto 8-) a nebud smutná, určite sa nájdu aj iné šatočky, ktoré ťa chytia za srdiečko 8-) peti, ved to to ti zaberie tiež hodne času ;-) aj ked príjemne.. dobrú noc babenky 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobru noc Mimi :-) a csicsi, tiez prajem rychle uzdravenie a dufam, ze najdes ine satocky, ktore budu este minimalne raz take pekne ako tieto |-|
Odpovedať
peti, tie prstienky sú krásne...a hlavne obrúčka Tvojho drahého..som totiž na biele zlato ;-) ale krásne sú všetky 3 ;-) , ja ten môj ešte stále nemám..ale už čoskoro..
Odpovedať
dakujem, uz som zacala rozmyslat, ze ako to spravim, ci poprosim sestru, aby mi ich doma odfotila a poslala a potom ma napadlo, ze to klenotnictvo musi mat web stranku a naozaj malo, tak som si ich odtial stiahla...aj mne sa strasne pacia, hlavne preto, ze v jednoduchosti je krasa a oni maju take krasne ciste linie, som nadmieru spokojna...potom odfot prstienok, ked bude hotovy a priloz fotecku, nech vidim aj ja...inak mne sa strasne paci ten tvoj, co si dotala na vyrocie, myslim, je taky jednoduchy a zaroven dokonaly :-)
Odpovedať
no vidíš..si poradíš 8-) jasné, hned ho odfotím, len aby už bol. Som rada, že sa ti tak páči, to je z ocele.
Odpovedať
no ved hej, nejako musim...teda, a prsten je z ocele? to teraz tusim viac leti nez zlato, ocel a platina... tak sa tesim na vecer, drahy ma v stredu narodeniny, tak ideme na veceru a stavime sa aj po obchodoch aby sme mu vybrali nejaky darcek, tak si hodlam kupit aj nieco pre seba ;-) mina sa mi parfem, tak si chcem vybrat nejaky novy, co som este nemala...mas nejake odporucania? :-|
Odpovedať
no veru, ocel je teraz in. Budete narodky slávit? to musíš kúpit niečo hezkééé a erotickéééé... :-D ako na seba.... 8-) alebo teda ten parfum. Ja som si teraz nedávno kúpila Hugo Boss, neviem teraz presne presne ktorý, ale je skvelý... 8-)
Odpovedať
no to ano, Hugo Boss je skvely, ta najstarsia vona, teda ten, co je najdlhsie na trhu, ani nie je moc drahy ale je fantasticky...a mamina pouziva Deep Red, to je take krasne luxusne, decentne...dobry veru ten Hugo :-) veru, mala by som si kupit nejaku spodnu bielizen a bude to dva v jednom, darcek pre oboch xi-xi :-D
Odpovedať
no vidíš... ešte ušetríš a potešenie bude dvojnásobné.. 8-)
Odpovedať
teeda, my zeny sme takie praktickie duse :-D ale akurat mi skoromanzel hovoril, zeby potreboval nejake zimne boty, to vies, nam sa tu uz celkom schladzuje, este cez den sa to da, pokial svieti slnko, ale v noci kosa, vacsinou tak pat stupnov a menej...je to horska oblast, takze asi tak, ako v tatrach...nemame tu veru zatial take super babie leto ako doma...to mi straaasne chyba... ;-(
Odpovedať
no veru, teraz je tu nááááádherne..a my sa s mojim už len stále túlime, lebo toto je náš posledný weekendík, tak ideme na chatu, trochen romantiky a tak...dalšiu sobotu mi odlieta a mne pukne srdiečko ;-(
Odpovedať
juuuj, neboj moja, za chvilku pojdes za nim!!!neboj, do Irska to zase nie je tak daleko, viza ti netreba, tak ked to bude uplne na nevydrzanie, tak pojdes proste ty za nim, alebo on za tebou...ale mas pravdu, ani mne by nebolo do smiechu, nie sme nauceni byt jeden od druheho moc vzdialeny...tiez by mi straaaasne chybal...
Odpovedať
no my sme boli od seba 10 dní najviac, to som bola s babami v taliansku, ale poviem ti, až tak som sa nebavila...strašne mi chýbal..ani tam som si to nevedela až tak dobre užit...predtým viac-menej dennodenne spolu...je to nezvyk..neviem, snád to nejak zvládneme...ale neviem si to predstavit...povodne som chcela íst s ním do prahy na letisko, ale už sa mi to ako dobrý nápad nezdá.. :-( ;-(
Odpovedať
ahoj miri, teda tak to ste potom ako my, s drahym kazdy den spolu len co som bola u kamosky v uk na tyzden a uz 3 den mi straaaaasne chybal, nooo ale neboj nejako si zvyknes koniec koncov asi budes musiet, juuuj neboj to zvladnes ved tel. a maily funguju a na kolko ide?
Odpovedať
no od 7.10. a až kým neprídem ja..a to plánujeme na január...ale ako to všetko bude.... :-| no idem sa rýchlo pritúlit, kým mi neodletí, tak Vám holky dobrú nocku želám ;-) ery, ked budem sama, snád prídeš trošku ma rozveselit... 8-)
Odpovedať
veru Mimi, to letisko nie je dobry napad, rozlucky bolia najviac, ja to poznam, vzdy ked sme sli sem, tak som plakala, ze nasich tak dlho neuvidim a to som vzdy sla s milym, tak si viem predstavit, ake by to bolo, keby sa mam odlucit od draheho...ale neboj, len sa musis doma snazit byt stale niecim zamestnana, aby to strsne rychlo slo a bude dobre, zachvilku potom bude januar a to uz pojdes za nim :-) dobru nocku :-N
Odpovedať
caute baby.... zase som tu nebola dlho-predlho a uz sa to tu opat pohlo rychlymi tempom.... Miriamka, ja mam mileho tiez pekne daleko, uz sme od seba s prestavkami od konca aprila a budeme do decembra...a zhodou okolnosti je tiez v Irsku.....ale letim na par dni za nim, zaspominat si na stare casy, uz sa neviem dockat...ale je to na "macu" takto byt oddeleni...mne ide casom srdce puknut.... takze asi tak Co ste to tam popisali o prstienkoch???Ani ja nemam ani len namet...neporadite nieco???? Krasny dnik este praje DRZME SA NAVZAJOM cmuk :-D :-D :-D
Odpovedať
peti, tak som sa rozhodla...my obaja, že na to letisko nepôjdem.. ;-( adi, tak to ma vieš presne pochopiť.. kde tvoj drahý presne je? môj idem do Ballymena. Severné Írsko.
Odpovedať
normalne si pre teba Mimi prajem, aby uz bol januar...do kelu babenky, ako to mozte vydrzat? ada52, co nove? dlho si sa neozvala, co mate v praci rusno? ja mam zajtra konecne volno, teda az do 5pm, potom zase do druhej roboty, taky stereotyp :-S babenky, ale v Irsku mam aj ja kamosku, vraj je tam krasne, az nato pocasie, tak dufam, ze ked tam pojdete aj vy za drahymi, tak sa vam bude pacit...ale nebudte tam potom dlho, lebo treba prist domov a mat svadby a ukazat fotecky xi-xi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?