Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
aj ja ale len náhodou...chichi....zdravím vás všetky a verím, že ste ok....manželky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino, asi sme, ked sme sotva zavítame ;-)
Odpovedať
tak tak....a my s julovou na modrom koniku :-D
Odpovedať
ahoj lucul...ved prípadne ak nás zavrú, tak sa vydebatíme tam...nie? ;-) teda na koňovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak janino, neviem, ci by sme sa nemali tiez posnazit :-)
Odpovedať
a snazite sa? =-) :-D
Odpovedať
ja idem zajtra na krvičku...aby mi lekárka ptvrdila to, čo mi vyšlo v teste |-| iba jedna palica tam bola... :-| :-S
Odpovedať
joooooj a ja uz som sa vytesovala ze dve...takze snazilkujete???a kolko ti meská?
Odpovedať
my sa síce nesnažíme :-) , chceli sme to snaženie nechať na jeseň...ale....vyzeralo to, že predsa :-N ...a nič 8-(
Odpovedať
no mozno sa test mýlil.. ;-)
Odpovedať
už týždeň... =-) veď to aj lekárka povedala, že zato, že je test negatív, neznamená, že nemôžete byť tehotná.... :-N moj drahúšik by z kože vyskočil od radosti :-D :-D
Odpovedať
a vyhodila si ho ci mas ho?lebo ja som prvý hned zahodila a ked som robila dalsi druhá palicka sa objavila fakt po dlhej dobe
Odpovedať
Článok sa načítava...
mám ho...ale nič na ňom neni
Odpovedať
normálne som išla teraz naň zas kuknúť...ale nič... :-D :-D
Odpovedať
tak neviem...OK moja idem kuk ordináciu....zatial sa maj a ukás sa tu :-D
Odpovedať
pa a pohladkaj fazulku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... :-) janino - no ja som na tom asi tak podobne ako ty... tiez test negat. ale mam straasnu chut na kysle, divne pocity a tak - vsetko ako keby moje telo simulovalo ze som tehotna... tak ja neviem... pockam na mrchu a vsetko sa uvidi... a to sme tiez este nechceli pred svad. cestou... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ale na MK som sa uz bola pokukat - aspon fotky obzeram a trosku som sa zapojila do diskusie... no co, ved rozumi ziskavat nikdy nie je skoro, alebo neskoro! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak ako vzorne mangelky by sme mali rychlo pozakladat rodinky :-) ... alebo ja teda este asi pockam.. aspon rok, nech si to mangelstvo uzijeme vo dvojici a potom sa rozmnozime :-D
Odpovedať
ahojte ;-) ...bola som aj na krv...doki si chcela byť istá, ale ani náznakom žiadna fazuľa :-D a mrcha mi mešká už 7 dní...dúfam, že sa pri lepí na mňa na svadobnej ceste... :-p :-p
Odpovedať
janino na svadbke sa posnazite a pridete traja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je hrozné ako sa to tu rozpadáva, len občas sa otvorí táto téma. Škoda :-S Baby čo už ste na MK? ;-) Kde sa túlate?
Odpovedať
Profilova fotka
veru kris, riadny upadok :-| ja na MK nemam zatial co...
Odpovedať
aspoň inšpiráciu sampo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm.........ja tam pôjdem keď sa ma to bude týkať, by som náhodou nezávidela x-) Čo máte nové ako manželský život, ja nemám vybavené ešte ani doklady............
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja uz doklady vybavene mam, uz mi len po vodicak treba ist, ale teraz som sa ucila na tazku skusku, tak som to nechala na buduci tyzden, ved on neutecie :-D ale som sa zbytocne ucila, ten somar ma na skusku ani nepustil, a to mi este vcera napisal, nech pridem a dnes ma nepustil. Hm, vdaka jednemu "dobremu" cloveku teraz vyletim zo skoly ]-( inak manzelsky zivot super, v nedelu sa ideme pozriet na nas svadobny dar, steniatko velkeho bradacika :-D sa uz neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino inspirujem sa radsej nazivo :-) tam ma strasia tie brucha obycajne :-N schnauzee to hadam nie.. kvoli nejakemu sasovi... a kde vlastne studujes? kris manzelsky zivot je obcas vtipny... :-) ako po 10 rokoch, on zaspi, mne sa este nechce, tak si citam.. no pobavila som sa na tom minule ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo - studujem na prirodovedeckej fakulte UPJS v KE matematiku - informatiku. Este za tym "pedagogom" pojdem, no je neuveritelne, ako on dokaze zneprijemnit zivot studentovi len preto, ze on sa zle zobudil. On na jednu rovnaku vec vie reagovat aj 3-4 sposobmi, objektivita mu znama nie je.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja ci nahodou nie u "nas", teda v PO :-) inak tito pedagogovia su strasni (niektori), mna to este aj teraz niekedy zaraza, ked som uz na "druhej strane"... teda na tej ich. Tiez viem, ze by som mohla byt pekna mrcha, lebo som nad studentami, ale ja to proste nemozem, lebo ja som tiez bola student ;-) nechapem, ako mozu prenasat sukromne veci do profes. zivota... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
som sa teda rozhodla, ze tu pridam 6000-ci príspevok sama :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?