Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino, mne sa to začalo dariť i keď nie vždy sa to podarí, ale vždy si poviem, že komu tým pomôžem že sa nechám zlomiť, ... nikomu a sebe si predovšetkým uškodím, lebo stres zdraviu nepridáva.
Odpovedať
to hej, egy..len ked vychadzas niekomu v ustrety, so srdcom na dlani-nalomilo ma to...viem ze oni nenajdu tolko charakteru, aby si priznali svoju vinu a podiel...a sebe stresom nepomozem..ale ked si predstavim, co ma caka za obdobie teraz a este nemam za ne nahradu...ale zvladneme to..sme inteligentne sikovne baby :-D...len tak hocico nas nezlomi :-)
Odpovedať
tak tak zuzka...netreba sa dať...idem obedovať paaaa ;-) ;-) posielam pusinky :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja nieco papat :-)
Odpovedať
papa jani - dobru chut x-) :-x aj Tebe egy...a my si ideme schrupnut :-D ;-)...neskor sa ukazem..
Odpovedať
hmhmhm =-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino vies co sa mi stalo... zistila som ze mam este aj v cestovke zmluvu na dovolenku na stare meno... by som na to skoro bola zabudla... 8-( tak som tam zavolala a oni ze musim tam prist a prepisu zmluvu, lebo uz budem mat nove doklady a nesedela by letenka s nimi... a ked je to na poslednu chvilu tak je tam poplatok za expres vybavenie... :-| taak som rada ze mi to tuklo a uz to mam vybavene! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - vcera som si uz uz myslela ze som sa pridala do vasej fazulkovskej skupinky... vysadila som totiz HAK lebo sme si povedali ze tak uvidime co sa stane... ale ja osobne som nechcela este pred svadobnou cestou byt v tom... radsej az trosku neskor! noo ale mala som tak nenormalne chutky na cokoladu ze to som este v zivote nezazila (asi to je ale iba koli hormonom po HAK) tak som si dnes spravila test a bol negativny - taaka som rada! :-N ale na chvilku som pochopila co si ty mala za neistotu ked si nevedela ci si alebo nie si tehotna... taak uz chapem! :-N
Odpovedať
mia...ajoj ...ja som spisovala zmluvu už na nové meno, ale hneď sa ma pýtali, že s akým dokladom budem cestovať. ;-) môj manžel mi včera predvádzal, ako sa bude naháňať s deťmi po byte po štyroch...joooj.... a švekra zas včera kúpila voľajakú ružovú čiapočku....baby...ja ak budem mať dievčatko, určite nebude ružovééééééé.......eeeeeeee :-D :-D :-D alebo budeme mať chlapca....pre môjho tata :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ak ja budem mat babu, tak ta uurcite nebude do ruzova... nepaci sa mi to! to by uz musela byt priam ocarujuca kombinacia aby som zvolila nieco ruzove ale inak... eee ]-( iba ak sa este stane ze nieco take od kohosik dostanem, ale budem dopredu upozornovat asi ze tym mi radost neurobia! :-N janino - tak to si velmi mudro urobila v tej cestovke! mna ani nenapadlo ze sa take nieco da a ich teda tiez nie! hoci som pred nimi spominala ze to uz budem mat ine meno, ich to netrklo vobec... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. konecne som si vybavila obciansky. sa tak tesim. povodne som dnes chcela vybavit len trvaly pobyt, ale potom som sa rozhodla, ze sa pojdem kuknut na policiu, ci tam nahodou nie je moc ludi a dalo sa. tak uz som Kulichova aj na papieri...
Odpovedať
Profilova fotka
aloha manzelky:-) ja uz som predokladovana, ale napr. som uplne zabudla, ze to aj do DSS treba zmenu nahlasit, do socialky a tak :-N a podpisujem sa sice novym menom, ale stale sama seba chapem ako Juskovu este stale ;-) joj, hned by som sla dakde na svadobnu cestu... luculka sa ma :-) a o chvilu aj mia a janino x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sem uz fakt nikto nechodi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule!trochu od veci sa spytam :-) hladam dobreho kadernika-cku ..poradi niekto? dakujeeem
Odpovedať
ja som poobede absolutne grogy, vela spime :-( , nefunguje nam doma modem ]-( a v robote som od 1.6. sama, tak som rada, ze som rada ;-( ...ale to tu fakt necitite mojho ducha, co je v mysli s vami? :-D
Odpovedať
:-| kuk...zase nikto... :-) 8-) 8-) :-D :-N juliška...jasne, že cítime tvojho ducha...a ty nášho? =-) x-) drž sa ;-)
Odpovedať
AAAAAAAAAHOJTE ....dnes sme dorazili oddýchnutí.....zo svadobky...... :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...tak ako bolo?chval sa... :-)
Odpovedať
Supeeer az na tie prehánky zachodove...nastastie mna to len tak lííízlo :-D len dva dni... ;-)
Odpovedať
aaahoj....a fazuľka to ako znášala? svoju prvú dovolenku pri mori???? :-D :-D
Odpovedať
fazulka bola super...a prave som prisla od dokiho...vsetko v poriadku.... :-D 8-) .....
Odpovedať
Profilova fotka
luculka vitaj z dovolenky ;-) aj ja som dnes videla foto z ultrazvuku, ale namiesto potomka tam bola cysta ]-( :-S
Odpovedať
och sampo...snáď to neni nič vážne ;-) ...už makáte na potomkovi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino asi az tak nie, ze "zabudlo" vajicko odist no :-| tak narastlo trochu. Na potomkovi "nemakame" :-) ale mna uz take materske zachvaty chytaju ze az! x-) len keby mi to brucho nemuselo tak narast ;-) a vy?
Odpovedať
my ešte nie...len pred mesiacom som vysadila hak, tak chceme počkať, ale o rok by som už chcela nosiť bambel pred sebou :-D :-D ja sa práveže na to brucho teším, veď to je aké svetové :-D ...len by som ho chcela v lete, lebo už mám pár tričiek nakúpených :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vysadila uz v decembri. :-) no ja by som namiesto toho brucha radsej nosila asi tasku :-D mozno ani nejde tak o brucho, ako o tu cestu z brucha von :-S ale chcela by som si vlastne dieta pokocikovat joj x-)
Odpovedať
na cestu von nemyslím, ja si svoju nepamätám našťastie... :-D :-D ale každá mamička mi povedala, že keď uvidíš svoje dieťatko, všetka bolesť odíde....ono, ani by nemusela prísť, nie? :-D :-D môj mužík bude pri mne, tak môžem vystrájať potom ]-( :-D :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja si svoju tiez nepamatam :-) viem, ze kazda mamicka to hovori.. tak aj ja chcem verit, ze to tak naozaj aj bude a veru na hrdinku sa hrat asi nebudem, ze to zvladnem bez nejakej pomoci proti bolesti ;-) a muzik teda neviem, ci to zvladne, ale povedala som, ze by tam teda mal byt, aby videl, co spravil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..a aby sa potom netvaril, ze ked ho boli hlava, je to strasna katastrofa a treba sa o neho postarat :-D
Odpovedať
:-D :-D tak tou poslednou vetou si udrela klinec po hlavičke...oni sú tuším všetci takí :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?