Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou, iba vas hneskaj pozdravim, lebo idem zase prec od PC.. ale ste mi chybali :-) tak teda pekny den :-D
Odpovedať
samponik :-D aj tebe
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luculka "mamicka" ako ste sviatkovali? ozaj dani, fajna stranka, skoda, ze nemam teraz cas si ju lepsie prezriet :-|
Odpovedať
Profilova fotka
joj, ozaj.. len tak na okraj, zajtra budeme asi chvilku v BA.. tak budem na vas mysliet blavacky... asi sa neuvidime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje zlate... tak, po viac ako tyzdnovej odmlke som zasa tu...lapla ma crevna chripka az tak, ze som v jeden den bola viac nez ista ze sa vlastnej svadby nedozijem... no, ale ten hore to tak nenechal a asi ma este nejake plany so mnou! :-) uff ale mi trvalo kym som vas docitala - vsetko co ste popisali kym som tu nebola! :-N tak v prvom rade... luculka - blahozelam k tej vasej fazulke! nech ste zdravi a bez tych neprijemnych priznakov - alebo nech ich je co najmenej aby si si mohla vychutnavat... inak to centrum na plavanie s detickami mam skoro presne oproti mojej robote - chodi sem dost vela ludi a chvalia si to velmi co som zatial pocula.... dani - ak mas naviac jedno oznamko veelmi rada by som ho dostala - ak teda by si poslala :-) uz mi zdobi kuchynu aj oznamko od julovej aj od sampo sampo - doslo oznamko, aj ked trosku neskor - ale pocuuvaj - je krasne a hlavne origos! inak dakujem za blahozelanie k meninam - ked som ich mala rano mi mamka volala a ja som netusila o com toci - tak mi bolo blbo :-D ale teraz uz viem o com to bolo... co je este vacsia ironia - par dni pred svadbou budem mat narodky -tak ich asik oslavim svadobne - prasknem na jednu tortu cisla a bude! :-N nesnivaju sa vam blbe sny ohladne svadby? mne hrozne a este k tomu aj zaludocnu nervozitu uz mam... stale mam pocit ze nieco nestiham, alebo som zabudla! 8-( OK koncim moj monolog, ale uznajte... po takom case sa mi ziadalo sa vykecat no! :-D krasny den vsetkym vam! :-)
Odpovedať
mia dakujemeeeee....a dufam ze vsetko pojde hladko :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka - dufam aj ja a budem sa modlit nech ste zdravi a spokojni! :-) inak ak mas navyse jedno vase oznamko veelmi rada by som ho mala... ja ti mozem poslat moje ak budes chciet - mame ich dost naviac... :-N ak ano daj vediet a dam ti moju adresu do posty...
Odpovedať
OK napis mi do IP adresu zajtra idem konecne posielat...ze Zuzi???? :-N =-)
Odpovedať
ano Luc! ze ze ze! ]-( :-D ale je Ti odpustene, kedze ste dvaja ;-) samponik a kde budeeees zajtra v BA??? :-. x-) skooooda ze som v praci asi :-( dani - no ja uz som si cosi cervene vyhliadla :-)...a aj nejake satky, pripadne black sukienku :-)...ale este s drahym to pozorne presurfujeme...fakt je to zaujimave...budem Tvoja chodiaca reklama :-) mia - ahoooj :-)...tak dufam, ze ta mrcha crevna uz je het ]-( ....a to s narodeninosvadobnou tortou je naaahodou origos napad ;-)...ak by sa mne podarila fazulka do svadby, tak by som dala na hostine drahemu "darcek" - len neviem, ci by som dovtedy vydrzala mlcat :-D...ale to budem riesit, az to bude aktualne...ale tiez ma 10 dni po svadbe narodky...tak by to bolo fajn x-)
Odpovedať
ahojte ženy...aj ja chcem oznamkaaaaa: teda si pjosiiiim luculka, mia, dani, sampo...a este aj hocikto kazdy... :-N :-N aj ja vam poposielam ;-) ;-) napište mi adresy do IP velmi sa mi pači julovej zbierka...ja som začala na chladničke... mia s tou chričinou to neni sranda... a dnes mám krásny deň: môj najlepšejší kamarát mi volal, že sú v TOM huraaaaa, ja sa teším akoby som už ja mala fazulku...snáď sa aj na mňa nalepí... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj Janik :-)...to je chutne ze malinky som ale sikovny :-D...joooj...uz len 31 dni...a vy este o 7 menej :-)...a uz si medzi ostatnymi v "zbierke" :-)...ofotim neskor a refreshnem foto v albume ;-) tak nazbieraj T-virus a posli cez drotiky :-D
Odpovedať
my už len 24 dni...je to taký dobrý pocit...že budem ženou svojho muža ;-) čo je T-vírus? ja som blondína =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaaj, už mi došlooooo :-D :-D :-D
Odpovedať
blondinecka moooja :-D tak pekne nazbieraj plne kyble a svaacni to na mna kludne cez monitor...len nech to nie je take...ehm...slizke virusovite.. :-x :-D ...ja som zvedava ako dopadne nase snazenie teto mesiac...je to priam ukazkovo dodrziavany plan :-D...a drahy uz na mna aj migrenu skusal, ale nepreslo cenzurou :-D :-D...dnes na mna hra teplotky a smrkance, ale nemaaa sancu..ovulka je ovulka ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D to musi byt vazna sranda...u na s by to asi nepreslo...my ked sme ustati, dame si vinko a len tak lezime a kecame...niekedy je to lepsie ako plodenie 8-) ale vám dzim palce, nech sa vydari operacia T ;-)
Odpovedať
tak ale fyzicno zatial vravi, ze sa mu chce :-D...ale uuuplne nasilu eee..potom len take mojkanie a tak dobre v objati zaspat...sice ho potom v stave hladina alfabeta odtlacam, lebo mi treba zivotny priestor, ale aj my take lubime :-)...uvidime, uvidime...len ci vydrzim od 25.4. aprila mlcat az o 12.5. :-x ...ani srnka netusi :-D
Odpovedať
som tu :-D
Odpovedať
ja by som asi nevydržala... :-D luculka ty si to ako oznámila tatinovi, že je vlastne tatino?
Odpovedať
vitaj, luc :-)
Odpovedať
ja niekedy dokazem...aj odolat darceku, ked este nie je ten spravny cas...aj keby sme mali stromcek do zaciatku decembra aj s darcekami, tak by som do 24. vydrzala :-)...no ale toto je ine kafe :-D...tak aspon Vam sa vykricim a nejako by som to mozno aj ustala :-)...si predstvte to romanticno - na svadobnej hostine -keby ani on netusil a doniesli by mu jedlo zakryte tym vrchankom a pod nim testik s // :-D
Odpovedať
som mu zavolala ze suuuuuu tam....//......ale najprv som ho oslovila ahoj tatino :-D
Odpovedať
luc...už je v pošte na odoslanie ;-) jeeeeee // ja si neviem sice predstaviť ako, ale chcela by som niečo super origoš...do svadobnej hostiny to už nebude :-| ale budem myslieť na vás a večer, keď sa budem rozprávať s PB, tak mu aj vás spomeniem...okrem počasia :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som vzdy mala na pláne ze kupim malinkate topánocky a tie mu dám....no ale akosi sa to zvrtlo :-D :-D
Odpovedať
ako? ako? ja som zvedava.... :-)
Odpovedať
no ved tak ze vedel ze si idem robit testik... a ked tam boli tak som to proste nevydrzala....a hned mu to vyzvonila =-)
Odpovedať
aj ja ak by vyslo, tak ak by som citila, ze nevydrzim do svadby mlcat, tak ho nejako pozvem niekam do mesta do restiky a pridem skor a dam mu dvoj // testik doniest od casnika :-D no...idem sa k nemu pritulit, lebo nanho lezu nejake bacilky, tak nech vypoti :-D...majte krasny vecer babulky - jani - pozdravuj Palina a aj Petko dakuje za oznamko :-)...taky bol rad z tej obalky ;-)
Odpovedať
;-) pozdrav ho...a vypotte spolu malu fazulku :-D :-D :-D luc...u mna to asi bude podobne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak zajtra si dam zahrat pesnicku ... este 22 dni, prosim nezabudni cas sa blizi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovky! Ja tiez patrim k Vam a svadbu mam o mesiac 12.maja. Este u mna prebiehaju mensie pripravy ale moja dilema boli vzdy kvety.Ma svadobne saty z fialovymi kvietkami a dlhy zavoj lemovany tiez z fialovymi kvietkami a nie a nie najst tie prave.Najskor som chcela orchidee ale v maji uz ich nedostanem. Vydavam sa vo Viedni, pretoze tu zijem uz dvanast rokom a usadila som sa tu. Moj nastavajuci je tiez Slovak. Pochadzame obidvaja z Puchova. Ak ma tiektora z Vas ideu napiste prosim.Gabika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky gueen. ja to mam tiez za 30... :-) ked som citala tvoj prispevok, tak ma hned napadli orchideie,lebo akurat som k meninam dostala taku fialkovu...skus popozerat nejake albumiky, ci tam nie su nejake fialkove kyticky. su tu aj albumy cisto s kvetmi, tak mozno tam... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?