Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Baby, ja uz takto o mesiac budem kracat k oltaru!!! My to mame o 13... ved mam normalne stres ked na to myslim :-p Inac queen, jednoznacne najoriginalnejsie by boli orchidee, ale ani pekne tulipany by nemuseli byt zle... No je to vec vkusu, ja chcem kvety, ktore mam najradsej - lalie s ruzami.
Odpovedať
Profilova fotka
sampo, dik :-) mia...myslim na teba, ale dosli nam oznamka a aj toner...drahy ich necha vytlacit v robote a poselm :-) no my s kvetmi budeme musiet chvilu pockat....vykradli nase kvetinarstvo a je haluz ze im ukradli knihu objednavok
Odpovedať
Profilova fotka
queen a co tak ruze s freziami, ak sa nemylim tak frezie su tiez fialove, nie? :-)
Odpovedať
gueen skus pozriet album mati2121, podla mna su tam celkom pekne kyticky...
Odpovedať
ahojte...*mia* *luc* už sú oznamká na pošte...a ja čakám....šmejdím schránku... :-D dani...tak to musí byť úžasné...ako ste sa o tom dozvedeli? ja by som asi ani nemala šancu ...páni, to by bolo, že idem tam a oni: kvety nie sú...neboli objednávky.... 8-) 8-) 8-) danka aj mne pošli oznamko, aj ja chcem...napišem ti do IP adriesku...dobre? ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a vy dve ženy...*egyptanka* a *janga* neposielate oznamka? :-)
Odpovedať
no ja ti kludne poslem, len neviem, ci on stojis, ked sa ani velmi nepozname :-D Som si tu s vami velmi casto nepisala :-S
Odpovedať
ja sa tu s nikym nepoznam :-D ...len takto cez stranku :-D :-D sme tu vsetky majovky...nie? a ja by som chcela od majoviek oznamenia...tak ti napisem adresu do IP ;-)
Odpovedať
janga - ale my sa ani jedna osobne nepozname ;-)...tak aj ja sa hlasim do poradovnika :-D..egy? co Ty? ;-) babyyyy....mam plavky do Egyta :-D...dnes som si kupila...len ta postavicka sexy v nich :-x ]-( :-D a co...ved uz mam chalapa :-D...on je pahyl a tak mam nejake to kilecko za neho ;-)...a jemu sa pacim asi vo vsetkom :-D ahoj Jani ;-)
Odpovedať
Ja som to nemyslela, ze sa osobne nepozname, ale tak ... ked to tu pozeram, tak vy ste v kontakte snad kazdy den, takze uz o sebe, co-to viete. Ale jasne, posli adresu... budem rada :-D
Odpovedať
ahoj zuzi...ten moj ma prave zas tak trochu nastval...musim ostat v praci...joj tuto vetu neznasam :-D a jake plavecky?
Odpovedať
A inac mne sa nezda, ze by si mala na sebe nieco navyse (teda aspon podla fotiek v albume)!
Odpovedať
baby ja som vychrtlina a niekedy mam tiez pocit nadbytocnych kil...najma ked sa tak fajne nazerkam a boli ma brusko a je mi vsetko len nie dobre :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha aha už sme na čestnom mieste...jejejejejeej :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mi hovor, Jani..ked mi napisal predvcerom ze "odvadzam trzbu, pridem neskor", tak horsie ako cervena na byka :-D janga - lebo som tam oblecena :-D...ale ja ani nemam tak navyse ako vahu, len mam brucho ako v 4 mesiai a to nemusim byt ani riadne najedena :-x :-D ...ale naaahodou je to sexi :-D a sa usmievam na monitor ked pisem a drahy ze co sa tak skerim, tak Vas mam pozdravovat, tak Vas pozdravujm ;-) a plavekcy su take cerveno biele...spodok su take boxerkove nohavicky a vrch vystuzeny - take ja musim na moju pristavaciu drahu :-D
Odpovedať
prosim si foto plavociek :-D :-D Inak cafte :-D
Odpovedať
Teraz mi tak napadlo, ze ako ste na tom? Ste stale v pohode, lebo ako sa to tak priblizuje, tak mne uz nie je vsetko jedno... a asi to davam aj pocitovat.
Odpovedať
a ma nastvalo ze (po 30-ke) som sa fakt ze dost "zaoblila" - od pasa dolu ]-( co som minuly rok v lete obliekala, vsetko islo prec...cez stehna uz malo co som obliekla a nezapla som nic :-D...
Odpovedať
No ja budem mat asi opacny problem - nemam sa cas ani poriadne najest a dnes ma chytila taka migrena, ze som prisla o zasoby aj z minuleho tyzdna..
Odpovedať
ja som tak bola na tom asi pred 3-4 rokmi...mala som 27 rokov a 45 kil aj s mokrym uterakom :-x a veru necitila som sa moc dobre...ale odkedy mam 30 rokov a mojho draheho, ktory mi vyvara, tak mam o 10 kil viac :-D..a je mi dobreee aj s mojou minipneumatikou -D
Odpovedať
Ty mas ozaj 30? Ved vyzeras ako take dievcatko (to je kompliment), (inac aj mna sa napr. autobusar pyta, ze ci mi da polovicny listok). Kil mam ja zatial dost, len pri mojej robote mi chyba pravidelna strava.
Odpovedať
janga - a v juli uz 31 +-)...asi mame take geny...ani mojej mamine by som nehadala 56...asi som to zdedila ;-)...vela ludi mi malokedy na prvykrtat uveri...v 24-och som v restike musela ukazovat obciansky casnikovi, aby mi doniesol vinko, co som si objednala :-D aj ja kym som sa v mojej praci zabehla, tak som ledva jednu bagetu za cely den do seba natlacila..aj pit vodu som "zabudala" ale uz som si povedala dost...a vzdy si urobim cas na jedlo...pred 3-4 rokmi som dokonca dvakrat kratko po sebe cestou do pace odpadla - stresy a malo cukru a minimum jedla...zlakla som sa, tak sa snazim papat pravidelne aspon 3x denne... a dakujem za kompliment :-)...
Odpovedať
No to ja 3x denne jem, ale vsetko az po 13-tej. Dovtedy fungujem na kave... Ja viem, ze by som to mala zmenit, ale neda sa. No a do toho teraz tieto stresy... no som uz z toho riadne nervozna.
Odpovedať
to verim...len sa silou vole musis presvedcit, ze sa da,....a ver, ze sa da...tiez mam narocnu pracu a vravela som neda sa, nemam cas...ale zdravie za to nestoji..
Odpovedať
dnes idem na poslednu nocnúúúú ;-) :-D :-D
Odpovedať
no chvalabohu, luc ;-)...a oznamka poslane? :-D
Odpovedať
zajtra ide mamina na postu.....sme dnes nestihli :-N
Odpovedať
boli tu svokrovci...tak sme kecali a medzitym prišiel býk (teda tá červená) a teraz vás pozdravuje, lebo že čo nejdem k nemu...si myslí, že bude mať privilégiá :-D aj ja som pribrala 10 kilo odkedy som s palinom...asi to je znamenie, že keď žena priberá, našla toho pravého...a asi je to aj o spokojnosti ;-) luc...tak to tam nejako vydrž...aj s fazulôčkou :-) *janga* ja sa cítim úžasnejšie a úžasnejšie ako sa približuje termín...asi preto, lebo viem, že po svadbe sa priblíži aj termín na tvorbu "fazuľky" :-D :-D :-D :-D :-D teda už takú naostro tvorbu 8-)
Odpovedať
Jaj no tak to u mna nehrozi, aj ked... no neviem. Minuly tyzden som bola pozriet 6-tyzdnove babatko, som potom nemyslela na nic ine, uz by som si mozno aj dala povedat (len zdravy rozum mi hovori, ze este nie).
Odpovedať
ja už mám na to svoj vek a a j s drahým veeeľmi túäžime po malom batôžku x-) aj ja som sa obávala, že pred svadbou budem mať stresy, ale nič také neprežívam...uvidím týždeň pred... :-D :-D
Odpovedať
To bude tym, ze u nas je to zlozitejsie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?