Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. ericca to je fajn, ze ste sa dohodli a ze to budes mat tak, ako by si chcela. Mna trosku chyta akasi nadcha. Tak dufam, ze to cez vikend prejde.
Odpovedať
jupí mám z krku zkúšku ďalšiu 8-) seagul tak sa poriadne vylieč.
Odpovedať
Profilova fotka
dik, nasadila som svojpomocne liecenie a uz mi je aj trosku lepsie :-) Zajtra ma caka pisanie prace :-( to uz robis skusky? ci mas este zo zimy?
Odpovedať
nám odučia predpísaný počet hodín a hneď si dohodneme skúšku. dochádzajú nám prednášajúci z ba tak jeden deň máme len jeden predmet.
Odpovedať
Profilova fotka
chapem tak to mas dobre, cim skor to urobis, tym lahsie sa ti bude pred svadbou dychat :-)
Odpovedať
hej, pomalicky to budem mat vsetko z krku a budem si uzivat pripravy x-) dufam, ze v maji skoncime a jun bude bez stresov.
Odpovedať
Profilova fotka
tak budem drzat palce :-)
Odpovedať
dnes sme tu len my dve? kam sa všetci podeli? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu len chvilu, idem pisat tu pracu
Odpovedať
aspoň niekto :-) a ako ti ide písanie práce?
Odpovedať
zas som tu sama??? :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som tu tiez, ale iba tak na skok, praca vola ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ako ide práca?
Odpovedať
Profilova fotka
no ziadna slava - kedze je pondelok, nie a nie sa rozbehnut :-) uz nech je vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute ja mam podobne prianie - tuzim po vikende stale si myslim, ze si oddychnem a potom sa to nepodari a ja sa zas cely zydne modlim, aby to rychlo zbehlo
Odpovedať
Ahojte, "junónky" :-D ..vymyslela som pre nás dobrý názov, nie?...to boli asi nejaké lesné víly tuším :-) ..tak o víkendu som bola dohodnúť výzdobu a fotografa, všetko našťastie klaplo, napriek mojej 38-stupňovej teplote držanej na uzde tabletkami :-| ..vidím, že aj vy postupujete, eriica s výzdobou a ostatné tiež :-) to ericca: nakoniec som zvolila maslovú, predstav si, tá zlatá bola naozaj moc tmavá a navyše hrala do zelena :-o ....ale inak maximálna spokojnosť, pán a paní "výzdoboví" boli hrozne milí a ochotní a nakoniec som prijala aj balóniky, čo som predtým nechcela :-D
Odpovedať
tina maslová je vždy pekná, aj keď je veľmi oblúbená. ale keď si to tak vezmeš čo tam nové vymyslíš s farbami? ;-) ja som oddýchnutá až až tak som sa dala do upratovania izby. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky poradte mi prosim nejakeho dobreho fotografa,ale aby nezobral cely majetok za foto.Som zufala :-( Ale uz som si objavila saty,su staroruzove,ale len take jemnucke.Normalne ruzovu nemusim,no tieto su fakt uuuuuzasneeee
Odpovedať
Profilova fotka
dala som tie saty do albumu,kuknite holky,co poviete?
Odpovedať
evuliky: šaty sú prekrásne, a myslím, že ani zohnať ružovú výzdobu by nemal byť problém :-) ...ja mám fotografa z Trnavy, to ti asi nepomôže :-| ...ale obetuje jeden večer lúskaniu týchto diskusiíí, určite nájdeš dobré tipy..a vzhľadom k tomu, že svadbu máte v piatok, mali by byť ešte všetci fotografi voľní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evuliki: mne sa pacia, maju pekne riesenu suknicku (podobne riesenie mam aj ja) a ruzova je tiez fajn, nevesty s nej vyzeraju tak sviezo.
Odpovedať
evuliky: nadherne!!! ja som dnes bola pre svietniky a zohnala som super pierka pre otcov a svedkov. :-) zajtra ideme vybavovat kolaciky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si pierka robila sama ;-) ale neviem, ci to niekto oceni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mna to nejak omrzelo, mne sa to uz nechce vybavovat. Proste neviem vydavat sa chcem a strasne sa na to tesim, ale som nejaka leniva.
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 20. juna 2008. Priznam sa, ze to berieme dost "nalahko" - aspon podla toho ako tomu dnu tu vy niektore pripisujete vyznam :-) Vybavenu mame zatial restauraciu, kostol, ;-) Vela veci som rozhodila medzi priatelov (vinetky na vino, vizitky k zasadaciemu poriadku, navrh oznamka, pierka,atd) a rodinu (kolace, vankusik na obrucky, bus, svadobne auto,atd..). Povedali sme si ze tym ze kazdy niecim pomoze, tak bude mat pocit, ze sa tiez stava sucastou niecoho krasneho a nezabudnutelneho :-) tym ze v ten den uvidi aj v malom detaile svoj rukopis. Saty si davam sit, kedze nechcem saty dlhe az po zem, kvoli tomu ze chcem mat krasne a kvalitne sandalky a tie predsa musi byt vidiet! Vyjdu ma tak isto, ale aspon mi ostanu doma a deti sa v nich budu moct hrat na princezne ;-) Uces si davam robit Jankovi Molnarovi, ten dava termin tak 2 mesiace pred, cize to nesuri. Make up - snad mi Janko niekoho odporuci.... Obrucky si chceme dat vyrobit na mieru, ale este nemame vybrane, ake....davame si dost na cas :) hm...to su asi tak vsetky veci co mame...ostatne budeme riesit priebezne....a ked sa nam to aj nepodari..nevadi...ten den podla mna nie ej o tom aku farbu servitok pouzijeme, aky kvet budem drzat v ruke, ale o tom, ci to, co si pred Bohom slubime myslime naozaj uprimne a aka velka je nasa laska. Tak dufam ze my junovky si to kranse uzijeme a prezijeme cely zivot v uzasnej harmonii s muzmi, ktorych sme si vybrali za celozivotnych partnerov :-)
Odpovedať
barbike, vitaj. ja som tiez niektore veci nechala na rodinu (vacsinou svoju), ale radsej robim veci sama. som tak zvyknuta. ;-) seagull pre ostatnych bude rozmarin previazany stuzkou.
Odpovedať
Profilova fotka
to barbike: dobre sa to cita, tiez so to uz teraz coraz castejsie hovorim, chcela by som, aby si kazdy pamatal, aky stastni sme boli, ako nam to pristalo, ako je dobre, ze sme sa vzali, lebo k sebe sedime, aka dobra zabava to bola a nie to, co bola super ta vyzdoba auta, ci bola pekna torta a podobne. Nie vzdy sa to ale da. Ja som vsak rada, ze mi kazdy, kto moze, pomoha. Velmi si to vazim, lebo to nie je vzdy zabava :-) Najma ked som 300 km daleko a mam iste predstavy. Takze dakujem za podporu aj takym sposobom. ericca: mne sa tie stuzky previazane rozmarinom pacia, len si neviem predstavit, kto by mi to robil v case, aby neboli vyschnute :-) a ani neviem, kde by som zohnala tolko rozmarinu :-), skor to co mame v zivom plote ;-) Som rada, ze som si ich urobila sama, lebo v podstate nic ine som sama nerobila :-D
Odpovedať
ako ja som tiež rada keď mi má kto pomôcť, len ja som hrozná v tom, že to chcem mať podľa svojich predstáv a tak to radšej spravím sama :-N čo už so mnou. seagull rozmarín sa dá kúpiť celý v kvetináči. ja dúfam, že ten čo má drahého krsná v záhrade nevymhrzol, lebo od nej by sme ho mali mať. a to viazanie na niekoho našijem. 8-) keď mala sestra pred dvoma rokmi svadbu sme viazali rozmarín neako do pólnoci ja, sestra a drahý. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja viem, mam rozmarin v kvetinaci, len mi vzdy vyschne :-) A presne preto, ze nechcem, aby bol niekto kvoli tomu tak dlho hore, tak som to poriesila inak :-D Ja som tiez ten typ, ze sa nespolahnem a tak by som to isto robila s nimi a vo svadobny den by som mala kruhy velke ako svet :-)
Odpovedať
preto treba mať dobrú vizážistku aby tie kruhy zakryla :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?