Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor, jaksi som si necvicila predtym :-)
Odpovedať
cafte baby, ja som teraz dostala akoze na narodeniny co som mala vcera od mojich kolegov podvazkovy pas - ci ako sa to vola - to co ma nevesta pod satami na stehne :-) parada...lebo ja by som sa tym urcite neobtazovala .... to su veci, ktore mi absolutne unikaju :-) fuha...to cvicenie podpisu - to by som mala zacat, lebo este sa zle podpisem do knihy :-) inak od zajtra mam dovolenku a desne sa tesim, lebo uz potrebujem sa konecne venovat svadbe 24 h denne a pocas prace sa to neda...resp. sa mi nechce...
Odpovedať
barbike poviem ti čo sme vyviedli my s drahým. prišli sme do sobášnej siene, zavolala si nás teta aj so svedkami a vysvetlila čo sa bude diať. potom si vypýtala občianske. ja a drahý sme automatikcky podali svoje, pozerá a potom sa zasmiala, mali sme jej dať občianske svedkov. :-D podpísať sme sa podpísali správne. ;-)
Odpovedať
haha - to je dobre...dobry tip aby si ich oni nezabudli...elbo pruuuuser :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, ja som dosla domov na vychod, makali sme cely vikend, teda ja, lebo rozluckova party na oboch stranach zacala uz v podstate piatok, bolo ale super, od rano len beham a az teraz som si na chvilu sadla, neskutocne ma boli hlava, musim este dospavat, bola som dnes skusat saticky, ze ako ich pofotim a tak a vybili sa baterky :-), ale nic to, v stredu idem zas :-D mam uz doma aj kroj, naskreckovane je uz u nas strasne mnozstvo veci, som si normalne musela zobrat papier a napisat si kam vsade mam ist :-) dufam, ze to zajtra bude kludnejsie, uz mame aj prve dary, tak sa vytesujeme :-) par foteciek este z priprav pridam neskor ale baby manzelky, velmi vam prajem, aby vam stastie svadobneho dna vydrzalo nekonecne dlho, aby ste mali vzdy dovod na radost, aby ste sa kazde rano do toho svojho znova a znova zamilovavali a hlavne, aby ste tu jeden pre druheho vzdy boli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.ja som uz oficialne pani.uz mame sobasny list,tak som si dala hned spravit obciansky.je to zvlastny pocit,ale velmi pekny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Anka aj ty si bola pekna nevesta ;-)
Odpovedať
Marcelka a tvoje foto kedy budú??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja este neviem ci si pravim album,ale skor nie.fotky budeme mat az o tyzden.
Odpovedať
prečo???
Odpovedať
Profilova fotka
viac dovodov,ale na tejto stranke su aj neprajnici a tak.uvidime
Odpovedať
tý sa nájdu všade. bohužial.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ericca ten uces ti pristal, vyzerala si nadherne zensky :-)
Odpovedať
ďakujem. a u teba ako pokračujú prípravy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, no takjetoho dost, musim ist este na jednu skusku siat a dnes som cely den len ukladala uz nachystane veci tak, aby v tom nebol chaos :-) upravujeme kroj a take, ale bola som v solarku a na masaz :-) tak aspon trosku oddychu, ale stale je co robit, ani na net nestiham
Odpovedať
net som nestihala ani ja, z toho si nic nerob. inac dnes ani moc nefungovala mojasvadba. nevies mi povedat, po sobasny list si mam ist na matriku? pisala som aj do temy Zmena dokladov, ale nikto neodpisuje. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
erika pre sobasny list treba na matriku.Mirka teraz mas toho vela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, my berieme list z kostola a samy nesieme na matriku, aby to bolo sup-sup :-) jj, mam toho dost, a nejak som stale nevyspata, stale prsi, tak mam aj nizky tlak, ale dnes idem na poslednu skusku siat, dufam, ze mi ich uz aj daju, ze nebudem musiet ist aj zajtra, lebo je to daleko a strasne to zerie cas :-) a potom by som si uz mala konecne aj trosku oddychnut, tatko a dnes narodenyiny, pride krstna a sesternica, budeme balit medovniky a take veci, uz som si vcera cvicila podpis :-D ja sa tesim, tak vnutorne, len posobim uplne bez energie - keby zasvietilo slniecko, hned je dobre, ale nic to, budem si uzivat aj tak
Odpovedať
Ahojte, junónky, tak ja už mám za tým :-) ...bolo to prekrásne, úžasné, neopakovateľné, ešte stále ma bolia nohy, ale už zarezávam v práci a "manžel" tiež:)))...vám, ktoré to máte pred sebou strašne držím palčeky, nestresujte sa, nedajte si to ničím a nikým pokaziť, nalaďte sa od rána veselo a pozitívne a hlavne poriadne si to užite :-) ...prajem každej krásnu svadbu :-)
Odpovedať
Ahojte, tak sme si boli pos sobášny list, odniesli sme výčap a prázdny sud. teraz už veľa roboty nebude. ešte dáme spraviť pre rodičov fotoknihy ako darček. strašne veľa nám pomohli. tatino bude mať cez víkend narodky, aj svokra, aj švagor. a ja som mala v pondelok. :-D tak bude ešte cez víkend menšia oslava. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
erika, tak to mate teraz pestre :-D aj moja svokra bude mat zajtra narodky ;-) nastastie uz mame darcek, tak ziadne stresy :-D
Odpovedať
otcovi som horko ťažko vymyslela darček, ale svokre netuším. on mi darovala tričko. to je také v pohode, ale čo jej ja mám vymyslieť??? :-|
Odpovedať
ahojte! fuuu..to boli dnes hrozne nervy! sme boli pre obrucky a obaja sme mali velmi stiahnuty zaludok, ci budu take ako maju....a viete co? su PREKRASNE! by som neverila ze dokazu ich urobit tak ako na obrazku! velmi sa z nich tesime a fakt to bolo zvlastne ze akosme odtial vysli von ,tak nas prepadol hlad, bol obed a my sme obaja od rana skoro nic nezjedli. Tak sme si dali obedik v centre mesta, ja som potom sla do Auparku este pokupit nejake malickosti (podprdka pod popolnocne, nohavicky, sandalky ak by ma nohy boleli v tych svadobnych...) tzv. "retail therapy" :) teraz sme prisli z korcul a uzivame si vecera. Zajtra ma uz priatel dovolenku tak udem splnat posledny ulohy z nasho to do listu :) najma nacvicit prvy tanecek Baby - ja sa tak tesim! vsetko sme s kludom zvladli, vsetko je strasne krasne, dokonale, jednoduche a NASE :) a kto tu este ostava po mne? mirka ty v sobotu - este niekto? ericca - svokre by som mozno kupila nejaky kvietok a drahsi dezert - alebo nech manzel navrhne...ved ju najlepsie pozna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, vy tu nejak všetky oslavujete, aj mňa čakajú narodky, ale až v utorok 24.6, tak sa teším, ale hlavne že už náš svdobný deň máme za sebou :-) barbike tak vám krásny svadobný deň prajem , užívajte si ho od rána a bude super celý deň ;-) Baby ja som ináč mala normálne svalovku po svadbe a boleli má bedrové kĺby asi z vysokých topánok, tak to je sila, to ma ešte nikdy nebolelo, no také opätky a na takú dlhú dobu, nie sú pre mňa :-D
Odpovedať
no mňa boleli strašne nohy, nabehala som sa až až. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ranko baby, ja som nejaka nesvoja, s drahusikom som sa nevidela od pondelka rana a nemozem poriadne spat, zaludok mam jak navode, som z toho normalne nestastna, furt dakto daco chce, v kuse sa ma niekto nieco pyta, sa mi zda, ze saty mi proste nesedia a uz sa nedaju opravit, mne sa tento tyzden vobec nepaci, ale co uz, musim to brat tak,ako to je, na moje hlupe pocity nie je cas, dnes idem na masaz dekoltu a vecer na spoved a asi vecer vezmem tabletku na spanie, lebo ked som nevyspata, tak som velmi precitlivela
Odpovedať
ahoj seagull viem dobre ako sa citis, ja to mam az o tyzden, ale tieto pocity poznam, my sme s mamcou a drahym niesli zasadaci poriadok k svokrovcom a doriesit prakticke veci ako timing, soferov a pod. a skoncilo sa to hysterickym zachvatom mojej skorosvokry, som nevedela ci sa mam smiat alebo plakat, lebo sa rozculila nad somarinami a urobila z komara somara, no proste pripadala som si jak v Molierovej komedii. a s tym poriadkom uz ma to nebavi, stale ho prerabat. ]-( a ty sa drz a uvidis, ze v sobotu to bude krasny svadobny den jak vysivany, hlasia slniecko, tak nech ho mas aj v dusi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja nastastie nezazivam toto, to by ma asi polozilo, zasadaci poriadok uz neriesim, lebo sa furt meni, aleked ma vytocil nastavajuci cez telefon a trosku som zdvihla ton, co ja zvyknem casto, normalne na mna nakrical moj vlastny otec a to ma asi polozilo a dnes sa pytal,ze co mi je, ze som unavena a bla - bla. No tak som povedala, ze keby na mna nekricila, pre kazdu kravinu a neriesili si na mne nervozitu, bola by som vdacna. Dnes som sa vobec nevyspala a teraz mi je kazdu chvilu do placu. A v kuse len: sprav to a urob to a este toto treba a mne to uz zacina byt jedno. Jedine na co sa sustredim je, aby sa ten stres neodrazil na tvari :-) ale aspon slniecko zacalo svietit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, také isté pocity som mala aj ja ten týždeň, aj som na ženích kričala (ten si už na to ani nepamätá :-) ) a v sobotu akoby šibnutím prútika všetko negatívne pominulo a len som sa celý deň vytešovala a užívala si to. Bol to krásny deň. Uvidíš, že všetko dobre dopadne a na únavu a stres z príprav si ani len nespomenieš. Bude ťa len hriať skvelý pocit, že to úsilie stálo za to, že sa to všetkým páčilo a že to bolo také ako si si predstavovala.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako si prosim vas mam pridat to, aby na fotke bolo v pozadi vidieť, že su to moje fotky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?