Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahoj suzi vyzerala si super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem krasne. Das si aj ty zopar fotiek do albumu?
Odpovedať
jasne suzi, ale nemam cas :-D prisla som do prace a neviem co skor mozno cez vikend a od profesionala budem mat foto az cca asi o mesiac :-)
Odpovedať
to seagull2404: ak ti môžem radiť, tabletku na spanie si určite nedávaj, daj si večer za štamperlík niečoho, čo máš rada :-) ..a mne pred svadbou najviac pomohlo, keď v stredu večer dorazil konečne môj drahý, usmial sa na mňa a odvtedy už bolo po nervozite, všetko šlapalo a celé to prebehlo v pohode, ale hlavne aj preto, že som v sobotu už nikoho a nič neriešila, všetci mali inštrukcie a ostatné bol ich problém, bola to moja svadba, ja som si ju užila a kto mal problémy, alebo čo neklapalo, to ma jednoducho nezaujímalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za povzbudenie, baby, ja som sa vratila z masaze, tato mi siel do KE po saty, tak je klud :-) a volal milacik, ze vecer pojdeme do kupelov, tak sa strasne tesim :-) nastavila som modul povedat a zabudnut, teda len odpovedam na otazky a rozdavam instrukcie, akekolvek reakcie vzdory, argumentacia a podobne od ostatnych total ignorujem, ta ja ze by som sa trapila, lebo oni maju stres, kaslat na nich, tesit sa maju a ked sa netesia, ich problem :-)
Odpovedať
to monulicka: no asi bude najlepšie, keď budete veci riešiť už len s drahým, a ostatným to dáte len na známosť ako hotovú vec, ja som si nedala kecať do ničoho, zasadací sme spravili spolu s drahým podľa princípu, aby sa mal každý s kým baviť, aby sedeli pri sebe aj oproti ľudia, čo sa poznajú (nie aká sú komu rodina) a na koniec svadobného U-stola som dala priložiž ešte pár stoličiek a hneď po slávnostnej večeri sa to už začalo rozsádzať, každý sedel chvíľku inde, takže ten zasadací nie je až taký dôležitý :-)
Odpovedať
tak u nas si ten zasadaci poriadok myslim menovky strasne pochvalovali a inak ja som stvrtok pred svadbou vobec MS nestihala :-D
Odpovedať
to yvetta: jasné, že boli menovky ;-) ...a ja som vo štvrtok bola ešte v práci :-)
Odpovedať
to seagul: :-D ..no vidíš, to je ten najsprávnejší prístup:))))
Odpovedať
no sak prave, zasadaci nie je nadolezitejsia vec na svadbe, ale svokrusa z toho urobila kovbojku, som proste nechapala...ona je proste taka, trapia ju uplne nepodstatne detaily. To, co sa deje u seagull 2 dni pred svadbou, u nas je uz teraz. ale som si povedala, ze sa nedam znechutit a si to pokazit, pretoze svadobny osial prezivam prvy a dufam aj posledny raz v zivote. A uz sa aj tesim, ze aka budem nevesta a trochu zavidim (v dobrom) tym, co maju svadbu tento tyzden. Ako tak pozeram, tusim tu zostanem posledna, si na bud,tyzden budem pisat sama so sebou :-)
Odpovedať
Ahojte, nevesty, tak v akom štádiu sú prípravy na zajtra? :-) to monulicka: neboj, nebudeš tu sama, určite sem budeme chodiť a sme zvedavé aj na to, ako dopadne tvoja svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) vsetkym zajtrajsim (resp. i dnesnym ;-) ) nevestickam zelam, aby im vsetko vyso podla ich predstav a aby ste si uzili svoj den ako sa len da ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj ja prajem vsetkym zajtrajsim nevestam, nech je to ich doteraz najkrajsi den v zivote. Uzite si to, budete mat na co vzdy s usmevom na perach spominat. :-) Ach aj ja spominam, este by som rada vratila cas dala si repeat.
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa aj ja.nevesticky zajtra sa drzte ;-) a uzivajte si ten krasny den
Odpovedať
Profilova fotka
zajtrasim nevestam zelam krasny svadobny den...uzite si ho naplno :-)
Odpovedať
tak seagul už je "mladá pani", normálne jej závidím, ako sa teraz bavia, a ja doma už len umývam demižóny a upratujem :-(
Odpovedať
Mirka ako bolo? porozprávaj nám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.dufam ze si na nas Mirka najde trosku casu.aj ja som zvedava ako bolo ;-)
Odpovedať
sa už teším na jej fotky. :-) ja som si včera prezerala tie naše, mi prišlo tak ľúto, že ten deň tak rýchlo ubehol. bolo to strašne fajn. mám asi 600fotiek a máli sa mi.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja by som este chcela vratit cas, bolo krasne a mam pocit, ze to bolo uz strasne davno. Strasne sa tesim na DVD, lebo niektore veci som si vtedy ani nevsimla ani neuvedomovala, tak sa tesim, ze to tak virtualne prezijem opat. Na svadbe som nevypustila ani slzu, tak som sa tesila a bola stastna, ze mi to ani neprislo a len som sa usmievala. Akle cakam, ze pri tom DVD pustim nejednu slzu.
Odpovedať
Profilova fotka
A dnes mi sesterka posiela fotky z Anglicka, tak uz sa tesim aj na ne, myslim, ze ich tiez bude nespocetne, lebo fotila od rana do rana a este aj umelecke.
Odpovedať
tak ja si pri dvd určite poplačem, aj pri fotkách. ja čakám, že mi poposielajú fotky čo fotili hostia. sa neviem dočkať.
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
uz ste si menili OP?
Odpovedať
ahoj baby a čo nové u vás? ja ešte stále behám so "starým" menom. čakám kedy budú tie euro občianske.
Odpovedať
som citala, ze od jula vydavaju euróspke? Ako to idete riešiť? Hlavne tie co ste sa vydavali 7, alebo 14? Nam na matrike povedali, ze to treba vybavit do 15 dni
Odpovedať
ja si počkám na júl, čiže idem meniť občiansky až budúci týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja este nemam ani sobasny list z matriky, chystam sa tam zastavit zajtra a potom sa pojdem zastavit tam, kde vydavaju obcianske a poradim sa ci vybyvit teraz, alebo az v juli.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika velmi pekne ta upravili, vyzerala si ako taka princeznicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ako si tam prosim ta pridavas tvoje meno v pozadi fotky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?