Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj v KN je jedno zlatnictvo Stacho,maju krasne obrucky,nevies ci su velmi drahe?
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim ze asi skor piatok, lebo som PN
Odpovedať
neviem, mi máme zo zlatníctva Aurora stáli 7150sk
Odpovedať
Profilova fotka
to este celkom schopna cena lebo co sme kukali tu u nas tak len pre mna by bol za taku cenu.samozrejme zalezi od vzoru
Odpovedať
naše sú v mojom albume, ináč v Aurore mali pekný výber a to sme ich kupovali asi pred rokom
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz som to kukala.chceli by sme pobehat co najviac zlatnictiev,viem aj o dvoch zlatnikoch som zvedava ci by vedeli vyrobit aj podla obrazka.to si nechavam tak na januar - februar.teraz som si dala pohov s pripravami,zacnem po novom roku.musime aj na tu matriku potom.
Odpovedať
my sme moc nehľadali, prvé čo sa nám najviac zapáčilo sme kúpili ;-) aspoň nebol problém s výberom.
Odpovedať
caute aj ja mam svadbu v juni a bude to sialenstvo -az sa toho bojim.Beriem si taliana ja s nim uz totizto zijem 4 roky.Tu v taliansku sa berieme uz vo februari,ale len na urade koli papierom a to hlavne bude na Slovensku.drzte mi palce
Odpovedať
Profilova fotka
italia, drzime palce verim ze aj viacere. Asi zostavate byvat tam vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
@caly8: tak ako pisala bebecko, brcka nie som :-( na tejto fotke ano, vlasy mam rovne svoje, ale paradoxne na to aby som ich mala rovne a len dole "nasmerovane" dovnutra si davam skoro kazde rano natacky :-S a kedze skoro kazde, tak to ine rano si ich proste bud bachnem do copu alebo z nich spravim "brckave" a to tak, ze si ich po umyti len tak "vyzmycham" do uteraku, nerozcesavam, nakydam do nich kilo extra silneho tuzidla a fenujem v nadeji, ze tam nejaka ta vlnka zostane...vlastne by som to nazvala vlnite a nie brckave, xixi...ale na svadbe by som chcela tiez brcky, som zvedava co bude nakoniec Inak akurat som si dnes kupila latku na popolnocne, tak som rada, normalne mi sexi hovoril, ze sa mu lubi, ze je pekna meniva (by som ani pri najlepsej voli nemyslela, ze si to vobec vsimne). Aj saty som si definitivne odklepla, teraz myslim svadobne. Mam ich rezervovane sice uz asi 2 mesiace, ale ja som taka tapa nerozhodna, ze som skusala a skusala az som si odsuhlasila tie povodne :-) jaaaj a za zavoj mi teta trepla 5600 Sk :-o takto som na nu kukla, ze ci je v poriadku...viem ze ona chuda za to nemoze ale toto sa mi zda chore za zavoj.
Odpovedať
italia veľa šťastia :-) nech je všetko podla vašich predstáv.
Odpovedať
no ostavame zit v Taliansku mame tam svoj bytik
Odpovedať
Článok sa načítava...
witchka luci, ked chces, mam pre teba kontakt na jednu babenku, ktora ma zavoje ake len chces, a myslim, ze viac ako dvojku v ziadnom pripade nestoja. tak ked chces, hod mi do mailu, ze ci jo or nie, dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
5 600,- za zavoj?? :D niekto asi na hlavu padol :-D
Odpovedať
:-) ahojte, tak sa pridavam k vam, aj ked este nie je iste, ci sa nahodou nepresuniem do temy Jul 2008 :))) akurat dnes sa ideme pozriet na salu, a teda od toho bude odvodeny aj termin svadby, ... vcelku mi na cislach nezalezi, len nech je to koniec juna alebo zaciatok jula... ...a pozeram, ze som celkom pozadu, co sa priprav tyka... :))))) :-S
Odpovedať
shaarka neboj nie si pozadu :-) to sa ti len zdá, a okrem toho každý to má tak rôzne. záleží kde bude svadba a koľko ľudí sa chce brať budúci rok na tom mieste :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bebecko: jou jou, hod mi to pls do IP alebo do mailu, uvidim este co zan budu chciet vo viedni @niny: a poriadne z vysoka, ze? :-)
Odpovedať
baby, ktore ste tu kosicanky? sem s nickmi :))))))) :-D
Odpovedať
pozri medzi uzivatelmi podla miesta svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) takze my uz mame matriku za sebou a nebol ziadny problem ani pol roka a 1 tyz.(nam to tak vychadzalo) dopredu, ona len po nas kukala ze coto sa pytame ked sme tam nabehli a hovorili sme jej o tom ci to nieje problem aj tak skoro, tak sme radsej rychlo stichli aby si to nahodou nerozmyslela :-N
Odpovedať
pozeram aj miesta svadby, ale neviem, ci sa tie baby zapajaju aj na fore :)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: no ved to, strasne vysoka :))) A inak ako sa mas? :-) a co Bebecko - kdee si? ;-)
Odpovedať
ninny tu som, len nemam akosi pocit, ze by som sa mala vyjadrit, vies? a ty ako? vsicko f zajchu? myslim, ci ide vsetko tak ako ma? ja tu skor teraz citam temy, co sa kozmetiky tyka, lebo sice neviem aku mam plet, ale ked mi uz aj Loreal nerobi dobre, tak asi citlivu, tak citam, ci mi nieco babenky poradia, vies? ale to je jedno, to sem nepatri....... tak sa pochval........ co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: no ja sa mam celkom fajn, zatial ani nic nove.. :-) A k tej kozmetike, ja pozivam znacku "Artistry" - je to sice drahsia kozmetika, ale vydrzi omnoho dlhsie a je kvalitna a mne robi velmi dobre. Takze oplati sa mi.. :-)
Odpovedať
to pocujem prvykrat, tu znacku myslim
Odpovedať
shaarka podľa toho koľko majú príspevkov zistíš či chodia na fórum
Odpovedať
Profilova fotka
ninny, pocuj k tej artistry, mne sa to stale snazi nakecat moja krajcirka, zevraj je to bohovske a pod, ja mam hrozny ksicht momentalne, depky z toho jak svina, tak rozmyslam ci na to prejst, ze by som dominala co mam a presla na to, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: Artistry (je to dekorativna kozmetika - patri pod radu vyrobkov AMWAY) Ja ta presvedcat nechcem, ale mne ta kozmetika robi velmi dobre. Pouziva ju aj moja kamaratka - ta mala tiez problemy s pletou - a jej plet sa po pouzivani tejto kozmtiky dost zlepsila. Snazim sa aj rodicom kupovat tuto kozmetiku a ja osobne Amway i Artistry pouzivam nieco cez 2 rocky:) Velmi dobra znacka je aj "Just".
Odpovedať
Profilova fotka
Just vyraba produkty cisto na prirodnej baze.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez kozmetika? to "Just"? nad tou artristry rozmyslam uz dlhsie, nie nejak vazne ale hej..skusim ist ku koznej, lebo fakt je to zleee a uvidim co bude .. ale dakujem za odpoved
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?