Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
preco?
Odpovedať
no chcela by som s gulatou špičkou a max s 5cm vysokým opätkom
Odpovedať
Profilova fotka
aj take su :) ja chcem aspon 8-9 cm opatok, som malinka hrozne
Odpovedať
ja nie som zvyknutá na vysoké topánky, zbytočne by som sa týrala :D
Odpovedať
Profilova fotka
ja aj hej aj nie, mala som obdobia ked som nosila len "vysoke" a zase naopak aj take obdobie, ked len len "tenisky". Teraz aj aj :)
Odpovedať
ja sa snažím nosiť aj aj, ale do školy väčinou chodím v teniskách, iba na skúšky si dám vysoké
Odpovedať
Profilova fotka
a aku skolu studujes?
Odpovedať
ekonomickú, podnikanie v obchode a cestovnom ruchu
Odpovedať
ericca ekonomicku kde? a ninny aj ja vysoke, nie som sice mala, ale drahy ma 194, takze aj s osem cm opatkom, budem este stale oproti nemu take male "pivko" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetky junove nevesticky...my mame termin 28.6.2008...sa nam zda taky zaujimavy. Co vsetko uz mate povybavovane?? Aby som zbytocne nestresovala. :-|
Odpovedať
bebecko v Novych Zámkoch
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: nevadiiiiii :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ste tu? ako sa dnes máte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my budeme mat svadbu v juny, ale ako vidim, ze skoro nik nema v tedy kedy my :-( . Ja som to vymyslela s topankami tak, ze ked bol v oktobry vypredaj z balerinkami, tak som si kupila take biele s trblietkami a je to, ved aj tak budu pod satami a opetok ziadny, lebo mne to aj tak by bolo jedno ci z opetkom alebo bez.
Odpovedať
ahoj, majkaa. ja chcem opätok, mne sa tak lepšie tancuje. :-)
Odpovedať
ericca a ekonomicku blavacku, len v Novych Zamkoch?
Odpovedať
bebecko tak sem ma prijali, ale nesťažujem sa. mám viac voľna ako tý čo študujú v Ba. a môžem bývať v Kn s drahým. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, želám Vám krásne Vianoce naplnené láskou a pokojom pa pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my sme sa včera vrátili z lyžovačky, takže prajem šťastné a veselé Vianoce všetkým nám, pohodu a darčeky aby sa páčili ;-) papa
Odpovedať
Prajem krásne Vianoce plné lásky a pokoja :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby vsetko dobre, pokojne a nicim nerusene vianoce a stastny novy rok vam prajem:)
Odpovedať
ahojte junovky ako sa mate pridavam sa k Vam, lebo som zmenila datum svadby z augusta na jun juchuchu ;-) ja som ivett a potom napisem viac ;-) Stastny Novy rok ;-)
Odpovedať
ahoj ivett máme spoločný dátum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvetka tak ahojky, vitame ta, neboj aj jun bude dobryyyyyy - z toho dovolenkoveho hladiska je to logicke
Odpovedať
aspon nemusim cakat do augusta ved ja by som mala svadbu uz aj zajtra :-D
Odpovedať
tak to by sme ju všetky chceli mať čo najskôr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej? ja ne ;-) v takejto zime? brrrrrr :-D :-D :-D ten ju bude snad fajn, aj vlasocnice dorastu, hadam aj postavicka zmudrie (rozumej zlepsi sa) a pocasicko bude krajsejsie, xixi...nejaku mam dobru naladu ;-)
Odpovedať
no tak v tom máš pravdu len sa toho júna neviem dočkať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to asi vsetky...ja mam nejaky divny pocit, ze nestihnem vybavit veci, aj ked mam vacsinu rezervovanu, ale aj tak...sibe mi, to asi z toho volna ;-)
Odpovedať
witchka aj ja mam taky pocit, este to, ze zijeme v Prahe a svadba v Kosiciach a to ma stresuje :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?