Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
namas po kozmetike horsiu tvar? ja vzdy, preto to radsej riesim sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa po cisteni pleti este viac vyhadzujem.aj take 2 mesiace som sa toho minule nevedela zbavit.takze uz chodim len na upravu obocia.
Odpovedať
ja som bola asi len 2x si dať "vyčistiť nos" ale nemala som horšiu pleť.
Odpovedať
Profilova fotka
presne ako trutka, asi sme nemali stastie na dobru kozmeticku, ja osobne si myslim, ze sa postaram lepsie zas ma rozculuje druzicka, ja uz nemozem riesit take hluposti :-(
Odpovedať
ja zas v kozmetike nie som zorientovaná, mám biodermu na čistenie pleti, tá je skvelá, ale s krémami to moc nepreháňam, v tých sa nevyznám. Mirka čo si zas vymyslela holčina?
Odpovedať
Profilova fotka
furt len o tych svojich satach a skusa na mna vselijake tahy :-( ericca, kremiky su dolezite, ak si sparvne vyberies, vrati sa to neskor :-)
Odpovedať
no len ja si nedokážem správne vybrať. :-| to je tá sesterka čo chcela mať biele šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
presne, a zas len tie saty a kadeco na mna skusa, vsetko otoci, nechapem a je mi z toho smutno, som ymsle, ze sme to uz poriesili preco si nevies vybrat?
Odpovedať
no ja som si kúpila jeden z avonu, nie mastný ale hydratačný bo som mala takú suchšiu pokožku, ale nemám ten pocit že by mi sadol. neviem čo mám sledovať na tých obaloch.
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne treba skusat, avon je zivocisny - teda navykovy
Odpovedať
Profilova fotka
seagull, tak s tou sesternicou, tak to by mi naozaj bolo smutno. Ja zasa nemam ziadnu druzicku, mam len kamaratky, ktore sa tesia, ale tiez sa nejak nezapajaju. Ale som rada, ze teraz sa chytili rodicia, lebo nejak tiez to neprezivali ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
asi rodicom trebalo len cas radsej nemat druzicku, ako riesit toho, ale teraz ju uz nezrusim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to mas pravdu, teraz by to bolo blbe, je to ale smutne, ze ty ludia bud sa o to skoro nezaujimaju, alebo si az moc presadzuju svoje.
Odpovedať
Profilova fotka
uz to neriesim, je to primitivne,hodinu som si s nou pisala a furt len o tom istom, ze jej dirigujem,ake ma mat saty a tak a to ani nie ja, ale moja mamka a jej mamka :-)
Odpovedať
mirka, a co riesis s tou druzickou? to ze chce mat blede saty? kasli na to...teba si urcite nezmylia :-p teraz som su prave videla svadobny album nejakej kocky a jej svedkyna - sestra mala tiez biele saty, dlhe, podobne ako nevesta...a nic si z toho nerobila...kaslat na to...niekto proste chce byt hviezdou nasilu...a podla mna to ludia vobec nevnimaju tak ze ked ma biele saty, tak ze chce predbehnut nevestu v krase... btw...som konecne bola schopna odfotit tie saty, tak som ich pridala do albumu...ale asi ich potom odtial buduci tyzden zmazem, elbo chcem aby to bolo rpe vsetkych prekvapenie ;-) dala som tam aj tu kabelku...no neviem....uvidim ci ju budem mat...priatel sa zatvaril ze to nie je moj styl co je pravda, ze nie so na take blyskave a vycackane veci....takze sa rozhodnem ci ju vobec pouzijem...myslmi na svadbu...v beznom zivote urcite ano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono, ani tak nejde o to, ze su biele, ja uz sa s tym pomaly zmierujem, ale aj moja aj jej mama jej povedali, ze si ich ma dat po polnoci a na obrad si ma vziat dlhe a inej farby, a ona sa chce z toho vykrutit a odo mna chce pozehnanie :-D su tam ale aj ine veci, to sa mi nechce rozoberat
Odpovedať
Profilova fotka
to barbike: tie satocky su prekrasne, take roztomile, ale nech su radsej prekvapenim ;-) ja tam tiez pre ten dovod tie svoje nemam :-) a aj ta kabelka je prekrasna, ak si doladis k nej topanocky a sperky, urcite si ju vezmi, doplni tie satocky velmi originalne, to je aspon moj nazor :-)
Odpovedať
ahojte holky ja na rozlucke a vy sa tak rozpisete inak Mirka a ty mas kedy rozlucku a ostatne ci uz ste mali moja bola super som si zatrsala stretla sa po dlhom case s kamoskami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 14. juna, potom uz idem domov na vychod, tak dufam,ze to dopadne dobre, ja nie som velmi zurovaci typ, ale pokecat s babami - na to sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj yvetka, no ja mam uz rozlucku tiez za sebou...dokvitla som domov rano o siestej, nohy som si necitila, hlas zostal niekde vonku, xixi, ale super bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som mala v piatok rozlucku, tiez nie som na zury ale super sme s babami poklabosili, prezrali sa :-p a dobre bolo do rana, som radaz e som na poslednu chvilku robila trozlucku lebo som to ani neplanovala. a teraz si len hryziem nechty ak vsetko stihnut do soboty a ako to dopadne
Odpovedať
Ahojte, ja som uz spominala. rozlucku mam buduci vikend. dnes oslavujeme 5.vyrocie, vcera sme boli spolu na koncerte a rano som mala ranajky v posteli. proste super vikend. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby neboj, do soboty vsetko stihneme - lebo musime - takze bude secko ok, len nech neprsi...ja mam este tolko roboty ze dovidenia erica gratulieren
Odpovedať
Profilova fotka
erika gartulujem apekne to dnes pooslavujte witchka aj ja ma este co robit :-| njak malo casu na to ostava, ale neva. uz mam zvlastne predsvadobne pocity, neviem uveritbze uz je to tu asi neuverim az kym nebudem mat podpisany sobasny list :-D
Odpovedať
ďakujem. patrične si to užívam. droby neboj, to bude v pohode. ;-)
Odpovedať
Ahojte, prajem prekný dník. u nás v nocil lialo a blískalo sa. chudák pes sa bál búrky.
Odpovedať
Profilova fotka
ranko :-) u nas bola strasna burka zo soboty na nedelu, normalne som sa zobudila a potom rano akoby nic, horuco a slnko :-) juuuj, niektorym sa vam to uz velmi krati, neuveritelne ako rychlo to zbehlo a uz je tu jun
Odpovedať
u nás je trochu chladnejšie, ale to dlho nepotrvá. ja tu dnes s vami moc nepobudnem. idem na skúšku, čo asi aj tak nespravím. :-N jáj ja mám chuť skúšať svoje šatičky. asi tam aj zbehnem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budem drzat palce, aj moj brasko ma dnes poslednu a vsetci sme z toho vystresovani :-)
Odpovedať
caute caute, my sme mali grilovaci vikend. pozvali sme na sobotu vecer priatelov a oni ostali az do nedele vecere. bolo super, velmi ma tesilo, ze vsetci sa citili stranse zrelaxovani a nechcelo sa im ani odist.... :-) mirka - topanocky uz mam - tie co mam v albume, a hodia sa k satockam dokonale - ani nechapem ako som mohla odhadnut tu farbu. priznam sa ze som chcela ist do strieborne s doplnkami, ale na topanockach je zlata pracka a veru sa zlata aj viac hodila.....co sa tyka doplnkov tak asi si na krk uz nebudem nic davat - lebo v tych volanikoch by to neviniklo ale chcela by som nejaky velky mohutny naramok, ale este premyslam ,ze by som mala kvietky nie v ruke ale NA ruke....ako naramok....nieco len take malicke....kedze aj tie saty su len take malicke :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?