Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
inak barbike to som sa zasmiala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co to mas za ludi na tej svadbe? nech sa daju vsetci vypchat Mas moj obdiv, ze aj napriek neprajnikom sa beriete, lubite a stojite pri sebe
Odpovedať
mirka keby si poznala nase 5 rocne chodenie kolko ludi nas chcelo rozdelit - a to boli ludia z rodiny a akoze kamarati tak taku svadbu zvladneme lavou zadnou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave to, ze ak ste to zvladli a stale sa lubite, ste pre seba stvoreni cloveka len mrzi, ze mu tak brania kamarati a rodina, ja by som ich vsetkych poslala niekam a urobila svadbu niekde na zlatych pieskoch len v kruhu tych, co naozaj laske praju
Odpovedať
to je tazke Mirka, lebo ti ludia sa pretvaruju a nedaju ti to najavo tak ostatni by to nechapali, kedze niektori tych ludi este neprehliadli, alebo sa ich boja prehliadnut, lebo je to rodina =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem, to su take sny, viem presne, ako to myslis, ak to odhalis len ty, lebo len tebe to robia a ostatni maju pocit, ze je vsetko v poriadku, tak je to tazke a ak by si aj nieco urobila, isto by ti neverili alebo by si mysleli, ze si nejaka hasteriva a malicherna, preto sa treba sustredit len na tych, ktorych mas rada a ktori ti neublizuju a hlavne na to, ze mas pri sebe spriaznenu dusu :-)
Odpovedať
to je prave o tom, ze mozno aj ludia to vidia, ale sa boja pozriet pravde do oci z roznych dovodov no je to blbe |-| ja som rada, ze mam kamaratky aj praitela takych co sa nepretvaruju a su super a to je podstatne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, stastie je hlavne v nasich rukach a cim viac nam v nom brania, tym sme silnejsie
Odpovedať
idem do solarka tak zatial papa :-)
Odpovedať
hurááááááááá ja mám tu geografiu konečne za sebou!!!!!!!!!!!! ani sa mi nechce veriť! som taká šťastná. už mám len 2 skúšky a 2zápočty, tie zvládnem. baby ak sa podarí tak toto budú moje svadobné len biele! http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
tak gratulujem, aj brasko spravit co to? nove? preco?
Odpovedať
Profilova fotka
Viem ze moja otazka je trochu od veci, ale nikde to tu neviem najst. ak by ste mi mohli poradit kolko centimetrov potrebujem na vyhotovenie pierka pre svadobcanov. viem ze su z dvoch farieb ale ani netusim ake maju byt velke. prosim o radu. dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
ďakujem :-) ešte to nie je isté. v nedeľu pôjde pani po nový tovar a už 2nevesty chceli tieto šaty v bielom na september. a ak ich budú mať, tak ich vymením. ale chcela by som ich. po takých som vždy túžila! je to môj sen mať také šaty. ak nebudú zostávajú tie terajšie.
Odpovedať
Profilova fotka
to ikuska6: myslim, ze na jedno prieko, ktore ma jednoduchu maslicku, potrebujes asi 14 cm, na druhu, ak ju tam chces, potrebujes asi 10, ta je vacsinou mensia, ale ked som bola stuzky kupuvat, tak sme normalne s tou pani jednu maslicku spravili a zmerali sme, kolko treba, lebo to zavisi od velkosti, aku pre maslicky chces to ericca: ak mozes mat take, po akych si tuzila, tak je to len dobre, prezrela si aj ine salony?
Odpovedať
pozerala, ale tam neboli žiadne čo by ma chytili za srdece tak ako tieto.
Odpovedať
Profilova fotka
a doteraz ich nemala? ci ako? nie som si isty, ci rozumiem :-D
Odpovedať
no ja som tam naposledy bola koncom februára a vtedy ich ešte nemala. a teraz som tam bola prehodiť poslenú skúšku z utorka na pondelok a boli vystavené. som sa jej pýtala, ale sú rezervované. vravela, že jej sľúbili, že budú aj v bielom, neboli tak ide do skladu ešte túto nedeľu. ak budú biele ich kúpi. vravela som jej, že ak budú tak ich chcem.
Odpovedať
Profilova fotka
uz chapem :-) ja obdivujem tvoj elan v tomto smere :-)
Odpovedať
:-D alebo šialenstvo. chúdák Vili je zo mňa na nervy! som tak strašne nadšená z tej svadby + že som spravila skúšku. normálne nedokážem obsedieť. :-D
Odpovedať
aj ja to obdivujem uz som po solarku :-D
Odpovedať
sa cítim ako nadrogovaná :-D :-D :-D čo nedokážu tie endorfíny. baby ja sa strašne teším, píšem to asi miliónty krát ale ten pocit je skvelý. čo nové máte vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz konecne mozem zajtra do solarka :-) ja by som nemohla, tolkos tymi satami, ale zas na druhej strane, aj ten moj je sem-tam na nervy, lebo furt otravujem a riesim veci, ktore v podstate musi on a najlepsie hned a on si mysli, ze je na to este cas
Odpovedať
no 3týždne podľa toho na čo je čas, ak na všetko tak to nie je pravda, ale ak doľaďovať neaké drobnosti tak to v pohode. ;-) to budete na svadbe pekne čokoládové a ja biela ako stena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemozem byt velmi cokoloadova, lebo bude velky kontrast medzi mnou a milacikom :-D Ivko ma pravdu, tacky na zakusky a ovocie nemusim vediet teraz, ked ani nie som na vychode :-D
Odpovedať
ako to myslíš? =-) teraz som ja trochu nechápavá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, penzion, kde budeme mat svadbu, patri buducemu svokrovi a zrejme to bude prva svadba a tak sa staram, ci maju vsetko dokupene: tacky na zakusky, misy na ovocie, ci maju dost bielych solniciek a tak :-) a na to je este cas
Odpovedať
aha tak som to dobre pochopila. :-) no ale to by mohli spraviť aj namiesto teba. či ty len kontroluješ?
Odpovedať
Profilova fotka
len kontrolujem, nejak sa obavam spolahnut sa, ked to vedu dvaja chlapi :-) nerada by som este v sobotu riesila, ze odkial poziciam tacky na zakusky :-) Ivko mi vzdy hovori, ze ak tio chcu robit profesionalne, musia to zariadit, ale neviem, ci chcem, aby sa ucili na chybach na nasej svadbe :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to ti verím, ani ja by som to nenechala na chlapov. asi by som im tie tácky rovno kúpila a dala preplatiť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved nad tym uvazujem, ale chcem nech radsej kupia oni, ake im pasuju, len ich na to treba upozornit, ked som povedala svojmu tatkovi (,ali min. tyzden stretko) tak zabudol a ked poviem ivkovi, aby zavolal, tak nezavola a ja neviem, ze preco a uz sa nepytam, lebo stale riesime to iste
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?