Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
zatiaľ viem len toľko, že sa stretávame na námestí a ideme do podniku Chanel. ďalej neviem. striptíz som im zakázala, to by ešte tak chýbalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ked tak citam vasu diskusiu, tak vy ste velke sikulky, vy uz mate vsetko, uz len tesit sa:-) Ale mne by sa to snad bez toho adrenalinu asi ani neratalo, ja potrebujem mat okolo trochu stresu a potom mam z vysledku lepsi pocit :-)
Odpovedať
tak mna tiez uvidi priatel pred svadbou inak ja mam rozlucku tento vikend v Blave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam rozlucku tiez tento piatok, zaciname v byte mojej kamosky a potom pojdeme niekam von. Uz sa dost tesim.
Odpovedať
baby chceli tiež tento piatok, ale ja mám vo štvrtok a v sobotu školu takže sme to hodili na budúci týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, jaky risk so satami, ja by som to asi neprezila, budem drzat palce :-) my sme si dali rozlucku sucasne s priatelov, teda myslim v jeden den :-) bude veselo, najma v nedelu, my mame 14. juna
Odpovedať
no s tými šatami, ja byť na tvojom mieste už zinfarktujem. baby neaký dobrý jednoduchý recept na kuracie mäso nemáte? pls neviem, čo má vymyslieť.
Odpovedať
tak moj priatel rozlucku moc nechcel totiz takych naj kamosov ma v KE a to je daleko a neni casu prist do Prahy a tiez tu mozno bude mat rozlucku z prace... ja tiez nechcem striptiz ale moje crazy kamosky to asi nepochopia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne tu party organizuju dve mamicky na materskej a tesia sa viac ako ja, ze vypadnu z domu a silne sa obavam, ze isto vymyslia aj nejaky striptiz :-D ericca: naklepat, okorenit s bylinkami (rozmarin, bazalka, oregano, resp. korenie na bylinkove maslo), potriet worchester omackou, ak mas, narychlo opiect, do vypeku vliat trosku kuracieho vyvaru (z kocky) a priliat trosku smotany a zahustit mukou - mnamky )ak nemas platky ale kocky, tak je postup rovnaky, len to masko nevyberies z panvicky, ale vlejes ten vyvar don
Odpovedať
tak ja striptiz absolutne necem tak keby mi to prichystali moc nadsena by som urcite nebola :-S
Odpovedať
idem pozrieť či mám všetko doma.
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave to, snad to nerisknu, kedze som sa netvarila ndsene, ked to spominlai, osobne si myslim, ze su to len take reci, lebo staci jeden telefonat od manzelicka, ze nevie supat maleho a uz zduchnu domov, no co uz s nimi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bylinková marinádo môže byť? je v tom rozmarín, tymián, saturejka, majorán, sušený cesnak a cibula.
Odpovedať
tak ja som raz videla jednu nevestu, ktora mala na rozlucke striptiz a bolo to dost trapne =-) ona sa tvarila strasne on sa na nu capal, ked robil ten striptiz ona sa tam akoze branila no podla mna to bol prepadak = mat taku rozlucku tak radsej ziadnu :-S
Odpovedať
ivetka nebolo to v jednom albume tu na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze moze :-) my sme to rozoberali aj s nastavjucim, lebo jeho brat ma tendenciu nejaku stripterku mu priviest (skor asi kvoli sebe) a mna az pichlo pri srdiecku, sme sa dohodli, ze nijake stripterky ani stripteri nebudu
Odpovedať
a je jedno aká smotana, môže byť kyslá? ja dúfam, že ma baby poslúchli a niakého striptéra neprivedú. ako viem, že sa to sem tam zvykne, ale mne to nič nehovorí. skôr sa mi to zdá nevkusné ako zábavné. pôjdeme s babami do Chanelu a dobre sa zabavíme, bude nás 10. nie je čo riešiť. :-D ivetka ty kde v ba budeš oslavovať?
Odpovedať
jejj ericca asi to bolo tu, ale povedzme si ked uz pre niekoho objednate striptera tak by z toho mal mat aku taku radost a nie sa tvarit ako na pohrebe :-.
Odpovedať
tak ja neviem ericca kde v BA ja to tam vobec nepoznam, ale kamosky to tam maju vsetko pochodene tak uvidime kde skoncime mozno to bude len bytova party este neviem pripravuju to oni a zatial mi nic nepovedali :-N
Odpovedať
jj máš pravdu. potom sú to len zbytočne vyhodené peniaze. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
kysla nie, inak hocaka, ak nemas tak trosku mliecka mna nikdy nelakalo osahavat nejakeho cudzieho chlapa
Odpovedať
no jasne Mirka, ale ked uz si baba objedna striptera tak by mala byt pripravena na vsetko :-D :-D :-D
Odpovedať
ok, tak mliečko. ja som tak zvyknutá na svojho chlapa, že si nedokážem predstaviť, že by som mala obchytkávať neakého striptéra. :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mozno by na tom celom vadilo, ze by mal stripterku priatel, asi by som vyskocila z koze a mozno by som aj svadbu zrusila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale to mliecko potom naisto zahusti mukou (do malej salocky trosku mlieka, hladku muku, rozmiesat tak, aby si to mala nie huste a nie tekute a potom cez sitko do zvysneho mliecka s vyvaru v panvicke) :-D
Odpovedať
kuk album môj na hl. stránke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera, ze sa mu v tom obleku paci :-) len keby videl, ze si ho tam zavesila, asi by si dostala pozadku ;-)
Odpovedať
veď preto vám ho ukazujem keď nie je doma, potom to aj zmažem. :-D ja som sa s ním chcela pochváliť, že aj on bude fešák nie len ja. x-)
Odpovedať
jej pekny je tak moj by ten oblek na nenasiel /nechodi na tuto webke a je mu jedno ci tu je, alebo nie je, ale uz mam z rodiny poziadavky, ze niektori clenovia nechcu byt tu v mojom svadobnom albume figurovat =-)
Odpovedať
no u nás vie len ja, Vili a pár ľudí, že mám tu album. zatiaľ mi nikto nepovedal, že nechce byť na webe. ale pre istotu sem dám asi len naše fotky kde sme dvaja.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?