Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v ktorom albume? velke ramy ti spravia v ramarstve, podla toho, ake rozmery im das
Odpovedať
v prvom, Júnová svadba. chcem spraviť na pamiatku len nikde neviem zohnať dosť veľký rám.
Odpovedať
Profilova fotka
na pamiatku? myslis akoze pre vas? tak to ti spravia vsade, kde ramuju obrazy
Odpovedať
áno pre nás. doprostriedku potom dodatočbe vložím fotku.
Odpovedať
ahojte ja som v praci a tvarim sa,ze pracujem :-N :-D :-D
Odpovedať
ivetka ja som doma a tvárim sa, že sa učím. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
myslis tak, ze ti to tam vsetci podpisu? tak to ti staci fakt sa v ramarstve dohodnut, ukazat im co chces a oni ti to nachystaju ako ptrebujes to yvettka: dnes obe pracujeme rovnako, neuveritelne sa mi nechce a ani nemam velmi co robit, normalne som si dala uz aj particku solitare, aj by som robila na rigorozke, ale ked roztiahnem papiere, kolega vedla robi take cudne zvuky :-D :-D
Odpovedať
Mirka čo sú to za zvuky? =-) baby ja sa tu napchávam svadobnou tortou, skvelá citrónová. dúfam, že aj tá naša bude taká chutná ako táto. x-)
Odpovedať
aha tak to je divne, preco robi tie zvuky :-D ja mam nastastie poobede kurz anglictiny o 13tej a predym este chcem zajst do solarka a kurz mi konci az nastastie o 14.30 tak aspon zabijem cas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mate kurz v ramci prac. casu? to je super, aj ja chcem zvuky: no asi take, ze mi je jasne, ze to mam odlozit, ze sa to nehodi a podobne ja som bola u lekara, dal mi nejake tabletky a teraz nemozem do solarka, az 4. juna, tak dufam, ze to stihnem do svadby yvettka nemas ty dnes nahodou meniny? lebo b kalendari je Iveta ale s makkym i ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby. Skusam si tie svoje svadobne topanky a zistila som dva problemy, neviete ako mam poriesit to, ze ma remienok okolo clenka tlaci a ked ho dam na volnejsie, tak je zas volny a druha vec je, ze sa mi topanky na dlazbe smykaju, na kazdej dlazbe. Boze, co s tym mam urobit?
Odpovedať
s remienkom, daj si spraviť ešte jednu dierku medzi tie dve. to druhé, neviem čo by pomohlo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ze ma to s tym remienkom nenapadlo skusam si ich naschval v praci, aby som skusila aj iny teren :-), lebo som si myslela, ze to sa mi smyka len u mna v kuchyni, ale ono sa to smyka aj tu, musim sa opytat niekde v obuvnictve, ci sa tam neda nieco nalepit
Odpovedať
skôr zobrať k obuvníkovi, podľa mňa ten ti skôr poradí.
Odpovedať
Mirka ja mam anglinu vramci pracovnej doby a do solarka chodim vramci obednajsej prestavky :-D hej mam meniny aj som nato zabudla, lebo v CR je Iveta az7. juna :-D tak ja dufam,ze mne sa nic smykat nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to som myslela, obuvnictvo, kde aj opravuju topanky :-) som z toho v strese, mohla som si ich skusat aj skor, no co uz
Odpovedať
veď to máš ešte 3týždne. včera som bola u susedy rezervovať jednu izbu pre kamarádku. som spomenula, že budeme mať to vyrezávané ovocie. tak mi povedala nech kúpime ešte neaké ovocie a spraví nám z toho misu. bola som tam so svokrou. prvé čo mi napadlo, že v sobotu ráno pôjdeme kúpiť na trh (v deň svadby). svokra skoro chytila infarkt. ona ja z celej svadby tak vystresovaná. ja nechápem z čoho. :-D som sa smiala aj so susedou. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aku misu? no, my sme sa vcera s mamkou bavili, ze sa aj jej ludia pytali, ci nema este stres a ona nema a ani nevie, preco by mala mat, u nas to skor bude u ocka, ale to je vdaka povahe, kazdy sme nejaky, ja zas hysacim, ked mi povie niekot, ze je este dost casu a ja viem, ze ten clovek ma na vsetko straaaaaaaaasne vela casu, ja mam skor obavy z toho, ze ani mamka a ani ocko nemaju este saty na svadbu
Odpovedať
neboj Mirka ani nasi nemaju totiz ocko ma, ale moja mamka je strasne busy ona nikdy nic nestihala totiz ma toho na hlave dost dokonca este v pondelok pred mojou svadbou organizuje jednu sutaz, ktora bude trvat 3 dni cize moja mamka toho ma nad hlavu a saty vobec nema a nema ani casu stresovat zato svokra je nejak v strese pred tou svadbou neviem preco ja som v pohode v klude :-D
Odpovedať
ovocnú misu a tam bude aj to vyrezávané ovocie. :-) u nás ich nemá šaty len svokra, všetci ostatný hej. pobehala som s ňou celé mesto. pozreli sme lacné aj drahé obchody a nič si nevybrala. 8-( aj svokra sa pýtal brat či má stresy. on tiež nechápal prečo by mal byť nervózny. ja ešte tiež nie som. občas ma to trochu chytí, ale po 5minútach ma to prejde. ja sa teším. neviem prečo by som sa mala stresovať. pokiaľ viem všetko je rezervované a kúpené.
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je o tom, ci si to clovek pripusti, ja som na 100% presvedcena, ze ocko bude stresovat, uz som zvyknuta, isto ma aj za nieco zhuka, napr. ze som vstala neskoro, alebo ze som este nic nejedla :-D ale to uz vsetci ocakavame, takze nas to neprekvapi
Odpovedať
ja som rada, že v deň svadby budem so svokrovcami ráno minimálne. hneď odchádzam ku kaderníčke, potom k vizážistke a do hotela, kde sa stretnem s miláčikom a ideme sa fotiť. bo viem, že svokor bude naháňať svokru, že je zas so všetkým pozadu, on už oblečený bude postávať vo dverách a on bude ešte polooblečená pobehovať po byte. :-D niečo podobné bude aj u našich doma akurát u nás zvykne byť pozadu oco, ale mamina nebude stresovať. to skôr sestra. :-D :-D :-D bože to je vtipná predstava.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez zabavam, ked si predstavujem, ako to u nas bude vyzerat v sobotu doobedu :-D budes v sobotu u svokrovcov? Vili ta uvidi?
Odpovedať
budem v kn. ráno odídem a stretnem sa až v hotely, odtiaľ sa ideme fotiť, takže ma bude vidieť.
Odpovedať
Profilova fotka
na take ja som poverciva :-)
Odpovedať
ja nie. bože, tieto 2týždne budú dlhé na nevydržanie. sa neviem sústrediť na učenie. mám v hlave len svadbu!
Odpovedať
Profilova fotka
to uplne chapem, ja zas nenapisem ani riadok z tej rigorozky :-) mas rozlucku so slobodou?
Odpovedať
hej, kamošky mi ju nachystali na budúci víkend.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som zvedava, ci sa moju podari zorganizovat, pozbierat vsetky z celeho slovenska :-) a co mate v plane?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, citit, ze pomaly je kazda aspon trosku nervozna :-) Ja som bola doteraz celkom pokojna, ale pomaly uz aj mne adrenalin stupa. Je to hlavne preto, ze este stale nemam svadobne saty. Objednavala som si cez internet, riskla som to, ale neodolala som tomu, ze budem mat take ake chcem, no a este stale mi neprisli. Ak nepridu do piatku, tak pojdem obehnut este raz salony a nejake si pre istotu rezervujem, keby len predsa neprisli do toho 14.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?